Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Z nebe prší jedy pro nervový systém

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

 

  • z-nebe-prsi-jedy-pro-nervovy-system

Ve Spojených státech momentálně panuje znepokojení ze zvyšujícího se počtu pacientů s neurodegenerativními chorobami. Podle Asociace pro Alzheimerovu chorobu se v letech 2000-2012 počet pacientů s touto nemocí zvýšil z 4,5 miliónů na 5,4 miliónů. Jeden z osmi lidí ve věku 65 a výše má Alzheimerovu chorobu. Roční nárůst se zdá nevyhnutelný, protože populace stárne, ale životní prostředí hraje také roli.

 

 

Z „chemtrailů“ padají na lidi, zvířata i zemi hliníkové nanočástice

Název „chemtrails“ je odvozený ze slova „contrails“, což jsou kondenzační čáry, které zůstávají za letícím letadlem. Existují důvěryhodné důkazy, že chemtrails jsou pro lidi, zvířata i půdu toxické.


Ve Spojených státech momentálně panuje znepokojení ze zvyšujícího se počtu pacientů s neurodegenerativními chorobami. Podle Asociace pro Alzheimerovu chorobu se v letech 2000-2012 počet pacientů s touto nemocí zvýšil z 4,5 miliónů na 5,4 miliónů. Jeden z osmi lidí ve věku 65 a výše má Alzheimerovu chorobu. Roční nárůst se zdá nevyhnutelný, protože populace stárne, ale životní prostředí hraje také roli.

Článek doktora Russela Blaylocka v časopise Národní zdravotní federace, „Health Freedom News“ nazvaný „Chemtrailsy, nano-hliník a neurodegenerativní a neurovývojové jevy“ varuje před jedním z těchto ekologických rizik – chemtrailsy.

Blaylock odešel z neurochirurgie, aby se věnoval výzkumu, psal a učil. Chemtrailsů si začal všímat před několik a lety a píše „Je obzvlášť znepokojivé, že je jich dnes tolik moc – každý den znečišťují nebe desítky chemtrailsů.“ Chemtrailsy tvoří aerosoly a obvykle je vypouští trysková letadla, která nejsou určená pro přepravu pasažérů. Zpočátku vypadají jako contrails, ale pak se změní na pruhy mraků, které se roztáhnou po obloze, takže to vypadá, že je zataženo. Obsahují různé toxické a biologické látky. Blaylock se zaměřuje na účinky hliníkových nanočástic, jak uvádí druhý díl článku Chemtrailsy nad Las Vegas, který 26. srpna 2005 uveřejnil Las Vegas Tribune.

Vlády nepřipouští, že by chemtrailsy byly hrozbou nebo že by vůbec existovaly, ale jejich existence v médiích občas prosákne. TV stanice KNBC Los Angeles v Kalifornii uvedla pořad Toxické nebe s Paulem Moyerem. Ten dokumentuje onemocnění u dětí a rekordní množství baria a hliníku v pitné vodě poté, co byly nad San Bernardinem viděny chemtrailsy.  

V srpnu 2005 uveřejnil Las Vegas Tribune dvoudílný článek, který detailně popisuje chemtrailsy nad Las Vegas, následná onemocnění z chemtrailsů a předchozí historii chemtrailsů z jiných zdrojů. Podle zprávy v Las Vegas Tribune označilo letectvo USA na své webové stránce chemtrailsy za „chemtrailový hoax“. Jenomže „vědci pracující na vojenské letecké základně Wright Patterson potvrdili novinám Columbus Alive z Ohia, že jsou zapojení do experimentů s leteckým sprejováním. Jeden z těchto experimentů zahrnoval sprejování oxidu hlinitého v souvislosti s globálním oteplováním a jiný zase zahrnoval sprejování barium-stearátu a týkal se špičkových technologií pro vojenskou komunikaci.“

Jednotlivci, kteří si všimli zdravotních problémů, úhynu hospodářských zvířat nebo plodin souběžných s výskytem chemtrailsů, pátrali na vlastní pěst, nechávali si udělat testy krve, půdy, vody a atmosféry a srovnávali je s normami.  Přehled těchto zpráv, jak řádných, tak neoficiálních, je online na serveru Strange Days Strange Skies.

V dokumentárním filmu Co to proboha sprejují?, který produkoval G. Edward Griffin, Michael Murphy a Paul Wittenberger se ukazuje dopad chemtrailsů na životní prostředí. Například sníh na hoře Mount Shasta má obvykle obsah hliníku 7 částic na miliardu (ppb), ale za posledních čtyři až pět let se toto číslo zvýšilo na 61.000 ppb.

Půda v severní Karolíně začíná být zásaditá, což narušuje kořenový systém stromů. Farmáři si všimli, že na Havaji přestaly růst některé rostliny. Rybáři si všímají, že je míň brouků pro ryby. To je jen pár příkladů z výše uvedeného dokumentu.

Baylock zůstává věrný své specializaci a rozhodl se psát o neurotoxickém nano-hliníku, což je jedna z hlavních přísad dnešních chemtrailsů. Ve svém článku uvádí:„Studie ukázaly, že tyto částice prochází skrze čichové nervové cesty, které jsou přímo napojené na tu část mozku, která je nejvíce postižená při onemocnění Alzheimerovou chorobou a navíc je v průběhu nemoci první postiženou oblastí.“

Hliníkové nanočástice se také velice snadno vstřebávají z trávící soustavy, na rozdíl od běžného hliníku, který se obvykle nevstřebává. Nanočástice jsou velmi malé, proto dokážou projít skrze hematoencefalickou bariéru, proniknout buněčnou membránou a narušit mitochondrie.

Nanočástice se můžou hromadit v kostní dřeni, slezině, lymfatických uzlinách a v srdci, jak uvádí zpráva zveřejněná v prosinci 2008 v Časopise neuroimunní farmakologie „Průmyslově vyrobené nanočástice oxidu hlinitého snižují expresi těsných proteinových spojů v mozku.“ Když je člověk vdechne, způsobují zánět v plících, astma nebo jiné plicní onemocnění.

Blaylock ve svém článku předpovídá „explozívní, nevídaně rychlý nárůst neurogenerativních chorob u dospělých a starších osob a neurovývojových poruch u dětí,“ pokud nebudou tyto projekty zastaveny.

Pro naše děti z toho vyplývá největší nebezpečí, protože pravděpodobně pobývají nejvíc venku. Navíc jsou malé a nejsou ještě plně vyvinuté. Webová stránka organizace Stop Spraying California radí mimo jiné zůstávat ve dny, kdy se sprejuje, doma, pít hodně vody a jít zmrzlinu.

Můžou pomoci komplexotvorná jídla, která ze systému vyplaví toxické kovy, jako například chlorela a koriandr. A snažte se udržovat svůj imunitní systém ve skvělé kondici.

zdroj:http://www.theepochtimes.com/n2/health/nervous-system-damage-from-the-sky-304997.html

převzato:http://www.osud.cz/z-nebe-prsi-jedy-pro-nervovy-system

Facebook komentáře