Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Pilot USAF přináší svědectví a zdrcující zprávu: tzv. chemtrails jsou skutečností

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Toto je sdělení, které jsem dostal z důvěryhodného zdroje. Pochází údajně od pilota USAF, který létá na aerosolových tankerech, jako součást tajného geoinženýrského aerosolového programu Indigo Skyfold.

Prosím, okopírujte si text a pošlete dál. Text se nevešel do popisu videa, takže je v prvním komentáři. Kdo je dobrý vyprávěč, udělejte z toho textu vlastní video a šiřte!

  • pilot-usaf-prinasi-svedectvi-a-zdrcujici-zpravu-tzv-chemtrails-jsou-skutecnosti

HAARP Report - úvod:

Můj bratranec, který byl propuštěn z armády Obamou, mi poslal informaci, kterou mu dal jeho přítel, který je stále ještě pilotem Air Force. Tento pilot říká, že létá CHEMTRAILSOVÉ lety.

Tento pilot řekl mému bratranci, že tato globální geoinženýrská akce probíhá pod názvem „Indigo Skyfold“ (Indigové nebeské seskupení). S tímto názvem se aspoň pracuje v kruhu pilotů a leteckého personálu. Přikazují jim létat na speciálních trasách, a vzorce rozptylování aerosolů jsou řízeny satelitně. Prý pouze čas od času provádějí opravy kurzu a řídí vzlety a přistání. Letecký, navigační a údržbový personál stále rotují, a tráví na určité základně pouze 18 měsíců. Prý je to proto, aby si piloti a jejich rodiny neudělali příliš mnoho přátel, a nakonec se jim „nerozvázaly rty“. Také rotují mezi nočními a denními lety. Jsou základny pro denní lety a základny pro noční lety. Každá základna pokrývá zónu 250 mil, a každá flotila letadel může pokrýt tři státy, anebo o něco větší pás oceánu.

Jejich nadřízení jim říkají, aby prostě dělali svou práci a „ku.va drželi hubu“. Že „je to záležitost státní bezpečnosti“, a „bez těchto letů by nejnovější technologické válečné zbraně našeho nepřítele mohly snadno proniknout do amerického vzdušného prostoru. My jsme odhodláni a zavázáni udržet naše spojence v bezpečí před vzdušnými hrozbami. Tak rozšiřujeme dosah této ochrany na země, které podporují naše snahy. Nepřátelské národy si také vytvářejí své atmosférické štíty, a vysvětlují to stejně. Jde o průzkum slabin v našich rozvíjejících se vzdušných a vesmírných technologiích.“

Mně to zní jako prohlášení public relations. Myslím, že tento pilot buď věří tomu, co se mu říká, anebo se prostě snaží přizdobit jejich Projekt genocidy.

Můj firewall zaznamenal mnoho pokusů o vniknutí, když jsem zagooglil na Indigo Skyfold. Na internetu je o této operaci nula informací. To je ojedinělé.

Text mailu od chemtrailsového pilota, který obdržel HAARP Report od svého bratrance, 8. 12. 2014:

"Nejprve bych chtěl říci, že nesouhlasím s úkoly své mise. Ale co může voják dělat? Někteří z nás čas od času uvažují, že se vykašlou na hodnosti a „vzdálí se bez dovolení“.

Jsme udržováni v temnotě, pokud jde o pravdivé odpovědi na to, co doopravdy sprejujeme. Kdyby zjistili, že my nebo naše rodiny aktivně pátráme po takzvaných „chemtrails“, pak by okamžitě nastoupily disciplinární akce. Dalšími dvěma nedovolenými tématy bádání jsou HAARP a radar. Leda že by se o tom učily naše děti ve škole (na základně). Sami se nemůžeme vzdělávat, ani naše děti, v jakémkoli veřejném vzdělávacím systému.

Já bych na své děti záměrně toxické aerosoly nesprejoval. Ale vězte, že 80% z nás, či více, nemá žádnou rodinu ani děti. Indigoví piloti jsou vybírání z nejvyšších hodností v americkém letectvu, námořnictvu a pobřežní hlídce. Většina pilotů je „otrlá vůči humanitě“, a pramálo jim záleží na vyvraždění Ameriky či světa, nechtěném či chtěném, to vám přísahám. Většina pilotů jsou jako stroje. Říkám jim tankeroví terminátoři.

Neměl bych ti říkat, že téměř třetina všech letů je prováděna z malých bezejmenných ostrovů. Staví se tam nové základy tempem osm ročně. Na těchto velice odlehlých ostrovech jsou HAARPová zařízení veškeré možné konstrukce. Další haarpová zařízení jsou kolem ostrovů, v hloubce oceánu. Námořnictvo vyvinulo sofistikovanou podvodní konstrukční technologii. To umožňuje, že plně samostatní ponorní roboti cestují na velké vzdálenosti, postupují po mořském dně, a dokonce vyrábějí součástky pro tato obrovská pdomořská zařízení. Pokaždé, když uslyšíte o vojenském cvičení na moři, tam tito robotičtí miláčci podporují a zásobují armádu. Myslím, že na jedno letadlo připadá jeden podmořský robot, a brzy to bude dvakrát tolik.

Nic z toho nikdy neobjevíš na Google Earth. Leda možná omylem uvidíš nějakou rozmazanou ostrovní základnu nebo podvodní antény. Tyto stavby není možné lokalizovat. Nad některými ostrovními zařízeními malují i falešné mraky, aby odradili všetečné zraky. Jeden civilní přítel mi takové obrázky ukazoval. Proto to vím.

Plně chápu vaše obavy o bezpečnost lidí.

Při výcviku nám ukazují katastrofickou zkázu naší vlasti velmi sofistikovanými zbraněmi. Pak nám říkají, že takové budou následky, když nebudeme létat. Naše snahy o vytvoření obranného atmosférického zbraňového štítu jsou prý jedinou misí toho druhu ve světě. Jsme placeni za svou službu více než jiní piloti, kromě pilotů Air Force One. Ti vydělávají stejně nebo více, ale také jsou drženi v temném světě utajení, pro svou ochranu. Říkají nám, že utajení je naše ochrana, a že nemáme poslouchat žádné řeči, které se vedou na veřejnosti.

Všichni víme o kybernetickém programu „flashpoint“, neboli FP-03, jak je znám v komunitě veteránů. Tento program je sebedestruktivní sekvence, která může být aktivována na dálku, z jakékoli pozemní, podvodní, či vzdušné mobilní jednotky. Tento signál je zakódován přes tři satelity, a nemůže být rušen ani blokován. V každém okamžiku můžete mít pouhých 15 sekund, abyste se smířili s Bohem.

Říkají nám, že FP existuje, a to proto, aby zabránil nehodám, kdyby letadlo náhodou mělo spadnout na hustě osídlené území. Mohou naše letadla na dálku odpálit, nad bezpečnými zónami. Ale v hloubi mysli jsme si jisti, že je to bezpečnostní program, který má zabránit pilotům, aby se obrátili na jakékoli veřejné soukromé či civilní autority.

Viděli jste někdy, že nějaký člen posádky přežil některou z mála nehod, k nimž došlo? Každé letadlo, které spadlo, bylo úplně zničeno. Jsem si jist, že z dobrého důvodu.

Pokaždé, když vzlétáme, riskujeme své životy, a to více způsoby než jen jedním. Zejména na nočních letech. Rozkazují nám létat ve stále nižších a nižších výškách. Připadáme jako obrovská práškovací letadla z říše temnot, a víme, že jednou nějaký Honza nebo Pepa na nás začne nad svým polem střílet puškou, až budeme práškovat při té jejich operaci Měsíční svit, anebo nějaká Mařka, až jí poletíme nad jejím tajným políčkem.

Vím, že na několik letadel se skutečně střílelo, a byla sundána dolů. Většinou ruskými, čínskými či korejskými zbraněmi. Ale v médiích se o těchto událostech nikdy nedozvíte, protože o našich letech nesmějí informovat. Určitě je to pravda, nikdy jsem neviděl podrobnější zprávu o našich misích v žádném veřejném médiu, kromě konspiračních a protivládních webů.

Tím, že odhaluji tolik informací, riskuji všechno, a lidí jako já je velmi málo. Dokonce i moje vlastní posádka by mě nechala zavřít a soudit stanným právem, kdyby věděli o tomto rozhovoru. Proto vám nemohu emailovat přímo. Ale bratranec mi říká, že i vy riskujete všechno, jen tím, že svým kolegů předložíte tyto informace.

Vzdávám vám poctu, pane, za to, že se stavíte proti zřízení a Velkému bratru.

Kdybych tak mohl zítra jet domů a nehrabat už minuty letového času. Postrádal bych leda roztomilé štěně Piper a závodní krysu Rat Tail Barn Racer.

Postrádám ty nádherné modré oblohy mého mládí, a stydím se, že tento sen zastiňuji aerosolovými mraky. Možná že se o tomhle dozví více mých kolegů pilotů, a rozhodnou se také vystoupit s odhalením.

Znám jenom malý zlomek celkového obrazu, protože všechno je kompartmentalizováno. Kdybych se dověděl něco nového významného, pošlu email vašemu bratranci.

Poslední slovo od pilota bylo:

"Všichni piloti na dovolené se mají hlásit do 15. prosince svému velícímu důstojníkovi kvůli speciálním tréninkovým operacím, aby mohli být zařazeni do letů Indigo Fáze II, které by měly být zahájeny 21. ledna."

To byla jeho slova. Chtěl mi to zdůraznit. Domnívá se, že cíl jejich letů bude přenesen do oblastí na východě Kalifornie a Texasu, aby extrémní sucho postoupilo dále do vnitrozemí. Navíc se domnívá, že tam bude sprejována nová „extrémně toxická“ směs chemtrails. Bude použita nová technologie, která činí tyto speciální chemtrails zcela neviditelnými.

Související články k tématu:

- Kanada přiznává, že je zapojená do geoinženýrských projektů (tzv. chemtrails). Netuší, jaký to může mít dopad

Vynašeč řekl pravdu, jak instaloval zařízení na chemtrails do letadel

- Chemtrailsují na nás jedy, řekl agent FBI v důchodu Ted L. Gunderson

- Otevřený dopis kandidátům do EP-EU, požadující vysvětlení chemtrailsových postřiků z letadel

Ekvádorský prezident Rafael Correa mluví o chemtrails

- Geoinženýři přiznávají, chtějí řídit klima na Zemi

Uznávaný expert promluvil: Chemtrails jsou globální skrytou operací pro totální kontrolu

Atmosférickému ochrannému štítu nevěří ani on. Je cítit kolísání mezi vojáky, a je cítit, že na povrch celého toho geoiženýringu probublává nějaká vzpoura.

Zdroj: [1][2]

zdroj: http://www.svetkolemnas.info/novinky/kontroverzni-realita/1925

Facebook komentáře