Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kabala II (16. část – Depopulace: pravda o chemtrails a a elektrosmogu)

Ve zkratce...

Třetí část na téma depopulace. Tentokrát o chemtrails, geoinženýrství a negativním vlivu elektrosmogu na naše tělo.

  • kabala-ii-16-cast-depopulace-pravda-o-chemtrails-a-a-elektrosmogu
  • kabala-ii-16-cast-depopulace-pravda-o-chemtrails-a-a-elektrosmogu

Přepis:

Kabala II – 16. část – Depopulační agenda v našich každodenních životech, část 3. Pokud si myslíte, že tajný spolek se zastaví poté, co vyvolá války, epidemie, ‚přírodní‘ pohromy, hladomor, GMO, ‚plánování rodičovství‘, a poté, co otrávil naše jídlo a vodu, tak se mýlíte. Tajný spolek se u ničeho nezastaví… Tato epizoda vás šokuje. Za půl hodiny si budeme pokládat otázku, jak je možné, že všichni už nejsme mrtví. Teď bychom už měli být mrtví. Lidská rasa je nějakým způsobem flexibilní a odolná jako švábové. Je to, co nás ve výsledku zachrání? Pojďme to zjistit v 16. části… V předchozích dvou částech, 14. a 15. části, jsme mluvili o depopulačních nástrojích.

Tím právě pro tajný spolek jsou… pouhé nástroje k dosažení výsledku. Pro nás, lidi, jsou zbraněmi. Jsou to skutečné zbraně hromadného ničení. Zbývají nám tři nástroje. Jdeme na to, jelikož není času nazbyt. Číslo tři v našem odpočtu je… chemtrails. Pamatujete na jasně modrou oblohu a bílé nadýchané mraky? Ani my ne… Před několika desetiletími zmizely, když letadla najednou za sebou zanechávala divné pruhy na obloze, které tam setrvávaly, než aby po pár minutách zmizely, což by pro kondenzační stopy bylo normální.

Tyto nové stopy na obloze nejen zůstávají, ale rozšiřují se a tvoří tenké a vše-oblokující mračno. Tomuto novému typu stop, které jsou na jedné straně často trhané, se brzy začalo říkat chemtrails – chemické stopy namísto kondenzačních stop. Proběhly roky testování. Našly se chemikálie a do alarmující míry. Baryum, kadmium, hliník, titan, stroncium, lithium. Těžké kovy, které se uchovávají v našem mozku, kde prokazatelně způsobují Alzheimerovu chorobu a Parkinsonovo onemocnění. Co tam nahoře proboha dělají? Lidé hlásí onemocnění, bolesti hlavyl, pálení očí a pocity vyčerpanosti.

Po letech popírání a zesměšňování ze strany autorit se konečně přiznalo, že chemtrails existují. „Americká vláda přiznává plán k rozprašování chemtrails do oblak.” „Harvardský výzkumný program solárního geoinženýrství.” Nejen to, ale řeklo se nám, že na nás sprejují pro naše vlastní dobro. Aby nás ochránili před globálním oteplováním. „Američtí geoinženýři chtějí rozprašovat slunce odrážející chemikálie z balónů.” Tenká vrstva mračen, kterou tvoří částice těžkých kovů, odráží slunce zpět tam, kam patří. Pryč od nás.

CIA ředitel: Další příklad je souhrn technologií, kterým se kolektivně často říká geoinženýrství, které by potenciálně mohlo zvrátit oteplující účinky globální změny klimatu. Jedna metoda, která získala moji osobní pozornost, je stratosférové aerosolové rozprašování (SAI). Metoda, kdy se do stratosféry rozpráší částice, které mohou odrážet teplo slunce.

„Chemtrails: Už žádná konspirace…”

zdroj: https://otevrisvoumysl.cz/kabala-ii-16-cast-depopulace-pravda-o-chemtrails-a-a-elektrosmogu/

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře