Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Proč bychom o tom měli hovořit a psát?

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
  • mimozemstane
V krátkosti bych chtěl zareagovat na video, ze stránek CFP, kde Igor Chaun hovoří o své zkušenosti s mimozemskou civilizací. Rovnou se přiznám, že když jsem ho slyšel hovořit, znovu se mi vybavilo mé někdejší opojení a nepopsatelná radost, kterou jsem tehdy prožíval. Člověku je všechno najednou naprosto jasné, ví, že to není přelud, že to tak prostě je. Ty emoce nelze skrýt, není možné se přetvařovat. Ze srdce bych každému přál, něco podobného zažít, byť si o nás teď myslíte, že jsme se nebezpečně pomátli.

A poté většinou následuje pořádný a kvalitní kopanec. Nikoliv ten mimozemský ale čistě pozemské bodlo. Udělají z vás ubohého, naivního blbečka, fanatického sektáře nebo naopak zase rafinovanou a nebezpečnou „pátou kolonu".

V další fázi pak vybuchne váš vlastní vnitřní konflikt. Začne se uvnitř vás mezi sebou tlouct to, v čem jste byli vychováváni, modely, která vám byly vnuceny, s tím, co zažíváte. Pokud si dnes vzpomínám, pro mne nebylo otázkou, že jsou ( to jsem na vlastní oči viděl a zažíval). Zcela nepochopitelné pro mne v r.1997 bylo to, jak může mít vyspěla civilizace, z mého tehdejšího pohledu, takto primitivně levicové názory a dokonce obhajovat předchozí komunistický režim před svobodou, kterou jsme si vybojovali v r.1989. A tenhle problém vyřešil až čas a to, co přinesl. A odtrpěl jsem si ho, než mi některé souvislosti konečně došly.

Někteří lidé jsou přesvědčení, že tohle je neseriózní téma a vůbec by se o něm na inteligentních webových stránkách nemělo psát. Myslím si, a z vlastní zkušenosti jsem přesvědčen o pravém opaku. Je to jedno z nejdůležitějších témat naší budoucnosti a mimo jiné je to téma vysoce politické! Věřte nebo ne, ale řada změn, které se odehrály v posledním desetiletí by bez tiché intervence shůry nebyla možná. Počínaje Jižní Amerikou a jejím postupným oddělením se od amerického molocha a pijavice. Nebýt ochrany shůry, žádný Chavez by dnes již nežil a celý proces by byl hned v počátku krvavě potlačen.

Totéž platí i o americké generalitě a představitelích zpravodajských služeb a vědeckých institucí. I s nimi se zvřejnění jejich zkušeností (vzhledem k tomu, že takto postaveným osobám veřejnost nejvíce důvěřuje), dlouhodobě diskutovalo a hledali se lidé, kteří nemají strach a jsou ochotni do toho jít. I v tomto případě by systém velice rychle s nepohodlnými zatočil, v nejlepším případě tak, že by vzápětí začali hovořit zcela jinak.

Někomu se může zdát, že jsme vůči systému, který ovládá náš svět zcela bezmocní. Není to pravda! Tím naším nejmocnějším nástrojem je touha každého z nás, bez ní se nezmění vůbec nic! Praktickým pomocníkem je pak zapovězená mimozemská přítomnost, neboť pro ni, když existuje naše touha a vůle, není nic nemožné. Včetně takových otázek jako je zastavení blížícího se vojenského, jaderného konfliktu, likvidace zamoření Země radioaktivním a chemickým odpadem či zajištění, aby na Zemi nikdo nehladověl.

Kdo je vyvolený? Každý z nás! Nevěřte podvodníkům, kteří o sobě tvrdí, že oni jsou ti jediní praví. Každý z nás je stejně důležitý a hraje svoji nezastupitelnou roli. Nechtějme už žádné další náboženství. Jsou věci, které nás přesahují, ale nejkratší cesta k nim vede přes naši vlastní prožitou zkušenost!

No a na závěr mimozemské citace z léta 1997. Poctivě jsem si to tenkrát odtrpěl. Já vím, s těmi mimozemskými citáty se v uplynulých desetiletích doslova rotrhnul pytel. Přesto si myslím, že tyto za připomenutí stojí:

" Americká a ruská vláda úmyslně vyvolávají strach mezi národy a na druhé straně vyvracejí mimozemskou civilizaci, a to vše jen proto, aby nás lid nepřijal. Tady se naskýtá otázka, proč nemáme být přijati ? Je nepochopitelné, že kdybychom byli zlí, tak by si americká a ruská vláda nikdy nedovolily to, co si vůči nám dovolily. Je zřejmé, že jestliže máme techniku, která z takové dálky přiletí do Vaší sluneční soustavy a jsme schopni pomáhat lidem, aniž by o tom věděli, takže kdybychom byli opravdu zlí, jakou šanci by Země proti takové civilizaci měla ? Tyto dvě velmoci si nepřejí mimozemskou civilizaci jen proto, že by z této planety zmizely zbraně a peníze. Byla by tu rovnost, tak jako na jiných planetách, každý by měl všeho dost a neměl by důvodu závidět druhým."

" ...... tady se naskýtá otázka, k čemu na této planetě slouží Vatikán, když všude po celé Zemi je tolik utrpení a místo, aby všude na těchto místech dominovali věřící, tak jsou tam dobrovolníci a Armáda spásy. Zřejmě je Vatikán velice zaneprázdněn tím, aby získal nazpět všechen majetek, který mu nikdy nepatřil. Myslím, že kdybych byl bezdomovec a chtěl si postavit chudou chýši na pozemku Vatikánu, tak by mi to nebylo umožněno. K čemu slouží Vatikán na této planetě? A všechna náboženství a sekty, když bezohledně hledí na utrpení druhých lidí a když mají zasáhnout a pomoci, tak jen pod tou podmínkou, že se člověk nechá naverbovat a zfanatizovat."

"Má-li člověk dojít k dokonalosti, tak mu můžeme ukázat cestu Ježíše Krista, ale k tomu poznání musí dojít sám, bez toho, abychom mu přikazovali, co má dělat a co ne. Vidíme-li, že chybuje, musíme mu pomoci k tomu, aby sám poznal, kde je ta chyba. A pak to má smysl !" ( Andrururasisus - „Andrejus").

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře