Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Papež vyzval k vítání imigrantů s „otevřenou náručí“ + Papež obviněn z hereze

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Papež František znovu vyzval k většímu přijímání imigrantů a uprchlíků, když prohlásil, že to je Ježíš Kristus, kdo nás vyzývá, abychom je přijali. Papež to sdělil při své audienci na Petrském náměstí, na které přijal zástupce katolické organizace Caritas a ohlásil spuštění kampaně „Share the Journey“, která má nabízet solidaritu imigrantům po celém světě.
„Vítám imigranty, hledače azylu a uprchlíky, kteří jsou společně s pracovníky Caritas Italy a dalšími katolickými organizacemi znamením církve, která se snaží být otevřená a vítající,“ řekl papež.

Poté, co papež zástupcům Caritas poděkoval za jejich neúnavnou službu, požádal tisíce shromážděných na náměstí, aby jim zatleskali.

„S vašimi každodenními životy jste připomínkou, že sám Kristus nás žádá, abychom přivítali naše bratry a sestry imigranty a uprchlíky s otevřenou náručí.“

  • papez-vyzval-k-vitani-imigrantu-s-otevrenou-naruci-papez-obvinen-z-hereze

Minulý týden papež vyzval evropské národy, aby přijaly na kontinent více imigrantů, když řekl svým posluchačům, aby dávali pozor na „netoleranci, diskriminaci a xenofobii,“ které se v Evropě rozšířily.

Odmítl imigrační politiku jednotlivých států, která je stvořena k ochraně kulturní a náboženské identity evropských lidí.

„Nebudu skrývat své obavy tváří netoleranci, diskriminaci a xenofobii, které se objevily v různých částech Evropy, často podněcované mlčením a strachem z jiného, toho, kdo je odlišný, cizinec,“ řekl.

„Stále více jsem znepokojen smutným uvědoměním si, že naše katolické komunity nejsou od těchto reakcí obrany a odmítnutí oproštěny, ospravedlňujíc je nespecifikovanou morální povinností zachovat něčí původní kulturní a náboženskou identitu,“ dodal.

zdroj:https://stredoevropan.cz/2017/09/27/papez-vyzval-k-vitani-imigrantu-s-otevrenou-naruci/

+ BONUS -------------

Tak nám papeže Františka obvinili z kacířství

Zní to možná archaicky, ovšem jde o to, že papež podle konzervativních kruhů církve hlásá bludné učení. Podle mého je papež ještě něco horšího, trojský kůň v cizích službách.

Často tíhne k neomarxistickým sklonům, což je s tradičními křesťanskými hodnotami v příkrém rozporu. A když k tomu přidáme na jedné straně jeho, aspoň na mě to tak působí, časté podlézání islámu, zatímco o křesťanské menšiny pronásledované ne jen v muslimských zemích se příliš nestará..., tak mi to trošku připomíná jistého Josefa Plojhara, který po únoru 1948 co by kněz začal kolaborovat s tehdejším gottwaldovsko-stalinistickým režimem.

Šíříte kacířské myšlenky, osočili konzervativní kněží papeže Františka

A stejně jako se tehdy snažili komunisté zglajchšaltovat církve a náboženská společenství a kontaminovat je svou vlastní ideologií, tak dnes se o něco podobného snaží tzv. liberálně-levicové kruhy, tedy naši známí „sluníčkáři“, v našich luzích a hájích třeba takový Tomáš Halík, to je typický představitel těchto kruhů, snažících se církev přizpůsobit politické ideologii multikulturalizmu, kulturního masochizmu a nadřazování cizího nad vlastní.

Takže, papeži Františku, kápněte božskou. Komu vlastně sloužíte? Bohu v pojetí Kristova učení jistě ani omylem.

Autor: Adam Mikulášek|

Zdroj: http://adammikulasek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=625684

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 KMirjam 2018-01-01 08:27
Papež František se očím nejrůznějších rádobykřesťanů a pseudokřesťanů zkrátka ani líbit nemůže. Jeho jednání, promluvy a příkladné skutky jsou totiž po dlouhé době veskrze Kristovské. To se přeci žádným fundamentalistů m, ani těm, pro něž "hájení křesťanských hodnot", které spočívají v pomázávání mešit vepřovou krví nebo trapných striptýzům celulitidických obstarožních dam v jejich blízkosti, anebo ve vymezování se proti islámu jako takovému, líbit nemůže. Kdyby teď přišel podruhé Ježíš, se svou všeobjímající láskou, byii by první, kdo by ho znova ukřižovali. Svým způsobem se o papeže Františka bojím, nebyl by prvním papežem, na kterého byl spáchán atentát.

Facebook komentáře