Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

  • Cannabis Cup 2011 aneb konopí je krásné a ještě léčí

    Hodnocení uživatelů:  / 0
    Cannabis Cup 2011 aneb konopí je krásné a ještě léčí
    Ve čtvrtek 1. března 2012 byla v galerii NOD v patře nad věhlasným klubem ROXY vyhodnocena celoroční soutěž Cannabis Cup 2011. V soutěži šlo především o nejkrásnější fotku s tématikou konopí. V osmém ročníku soutěže byly vyhlášeny dvě soutěžní [...]
  • Dnes je tomu 18 let, co zemřel Karel Kryl

    Hodnocení uživatelů:  / 0
    Dnes je tomu 18 let, co zemřel Karel Kryl
    Dnes je tomu již 18 let, co zemřel "zpívající básník" Karel Kryl; československý písničkář, básník a grafik, taktéž nejvýznamnější představitel protestsongu, zapálený vlastenec a především čestný a poctivý člověk. A opravdu zemřel? Kdepak! Žije dál v [...]
  • Změna jménem Bohemia Energy s.r.o.

    Hodnocení uživatelů:  / 0
    Změna jménem Bohemia Energy s.r.o.
    V květnu 20.5.2010 - lásky čas - zazvonil zvonek u našich dveří na ul.Foerstrova 719. Poučen, proškolen, po instalaci dokonalejšího kukátka a řetězu na zámek, jsem strnul, že soused notorický alkoholik a pro výzor a invalidní glejt na mozek, zvaný MAGOR asi málo vyžebral před TESCEM, [...]

ODPŮRCI MMF Díl 8. - pokračování seriálu

Hodnocení uživatelů:  / 0
ODPŮRCI MMF Díl 8. - pokračování seriálu
Jedním z nejznámějších odpůrců MMF je dokonce bývalý hlavní ekonom SB a Nositel Nobelovy ceny za ekonomii profesor Joseph E. Stiglitz, který obvinil MMF, že aplikuje neefektivní a nespravedlivou politiku. Stiglitz se jako hlavní ekonom SB dostal do sporu s MMF a ministerstvem financí [...]

Manipulační strategie, nebo jak manipulovat veřejné mínění ve společnosti

Hodnocení uživatelů:  / 1
Manipulační strategie, nebo jak manipulovat veřejné mínění ve společnosti
Strategie odvádění pozornosti Základním elementem sociální kontroly je strategie rozptylování veřejné pozornosti od důležitých otázek a změn řízených našimi politickými a ekonomickými elitami za použití technik zaplavujících veřejnost nepřetržitým odváděním pozornosti [...]

BRICS připravuje světový bankovní převrat

Hodnocení uživatelů:  / 0
BRICS připravuje světový bankovní převrat
Země BRICS (Brazílie, Rusko, Čína, Indie a Jižní Afrika) jsou poprvé ve světové praxi rozhodnuty prosazovat alternativního kandidáta na post hlavy Světové banky. "Pětka" také usiluje o co nejrychlejší přerozdělení kvót v Mezinárodním měnovém fondu a rozhodla se propracovat iniciativu [...]

Mary Walshová: Jsem svědkem pravdy o Kosovu

Hodnocení uživatelů:  / 0
Mary Walshová: Jsem svědkem pravdy o Kosovu
Středa, 29. února 2012 Rozhovor s Mary Walshovou pro srbský magazín Pečat vedla Nataša Jovanovićová. Pečat: Paní Walshová, strávila jste několik let v Kosovu prací pro mezinárodní společenství. S jakými představami o tomto kraji jste přijížděla, jak jste byla na tuto práci [...]

Splyň se svým cílem. Dvanáct kroků na cestě uskutečnění - krok 12.

Hodnocení uživatelů:  / 1
Splyň se svým cílem. Dvanáct kroků na cestě uskutečnění - krok 12.
Když na své pouti dorazíš k místu, kde skupina dělníků pracuje na dostavbě skvostného chrámu, každý z nich ti na otázku, co dělá, poskytne jinou odpověď. Někdo ti odpoví, že tahá kamení sem a tam, další řekne, že tesá z kamene sochu. A potom se najde někdo, kdo na stavbě [...]

MMF – VEŘEJNÁ PODPORA VRAHŮ Díl 7.

Hodnocení uživatelů:  / 0
MMF – VEŘEJNÁ PODPORA VRAHŮ Díl 7.
MMF a SB také nechvalně prosluli podporou těch nejbrutálnějších diktatur. Mezi její prominentní klienty patřily: Ferdinand Marcos (Filipíny) - 35 tisíc obětí mučení; se svou ženou na Filipinách shromáždili majetek v hodnotě asi 50 miliard dolarů

Huang Xiangyang: Čínský dopis zadlužené Evropě

Hodnocení uživatelů:  / 0
Huang Xiangyang: Čínský dopis zadlužené Evropě
Vážené dámy, vážení pánové, Vím, že jste v problémech a chcete po Číně, aby vám pomohla. Zaregistroval jsem řadu proseb, zda bychom nemohli koupit dluhopisy evropských vlád. Vaše naléhání nepřišlo vniveč. Minulý týden čínský premiér prohlásil, že Čína se bude více [...]

JAK MMF VYDĚLÁVÁ? - MMF -Tři písmena, která mění svět - díl 6.

Hodnocení uživatelů:  / 0
JAK MMF VYDĚLÁVÁ? - MMF -Tři písmena, která mění svět - díl 6.
Nigérie: v roce 1978 měla dluh 5 miliard dolarů, v roce 2000 už 30 miliard, mezitím splatila 20 miliard. Všimněte si, že původní půjčka byla již dávno několikrát splacena. Už mnoho let Nigérie splácí pouze úroky z úroků, ze kterých se už nikdy nemá šanci vyvázat. Ročně splácí [...]

Dělej vše naplno. Dvanáct kroků na cestě uskutečnění - krok 11

Hodnocení uživatelů:  / 0
Dělej vše naplno. Dvanáct kroků na cestě uskutečnění - krok 11
Ten krámek byl jasná tutovka. Žádné mříže ani jiné zabezpečovací zařízení, stačilo se trochu silněji opřít do dveří a cesta byla volná. Taky si očíhl, kam „starej" ukládá peníze. Teď pro ně stačilo jenom hmátnout. Žádný sejf, obyčejná krabička od margarínu. Byla [...]

Hlavně neusnout v metru Bronxu, nechat se polit benzínem a zapálit

Hodnocení uživatelů:  / 0
Hlavně neusnout v metru Bronxu, nechat se polit benzínem a zapálit
New York... Jo, New York, co se pořádně neví, kdo a proč mu začal říkat „velké jablko. Údajně podle svého tvaru a své "šťavnatosti", ale spíš šlo o červivý rajský plod a spoustu hadů kolem. Skoro dvacetimilionové velkoměsto láká. Má asi 5600 mrakodrapů a 48 z nich je vysokých [...]

Jak se zbavit strachu

Hodnocení uživatelů:  / 0
Jak se zbavit strachu
Otázka mladého muže: Co je strach? Zdá se, že má mnoho forem. Dnes ráno jsem se probudil, měl jsem jít na vaší přednášku a položit vám otázku a zachvátil mě strach ... Eckhart Tolle: Když nasměrujete svou pozornost dovnitř do sebe v okamžiku, kdy pociťujete strach, [...]

Úplatky lékařů

Hodnocení uživatelů:  / 0
Úplatky lékařů
Pracoval jsem 3 roky pro farmaceutický průmysl jako Medical Representative. Pracoval jsem u 2. řekněme z 5ti největších farmaceutických společností na světě. Z 500 doktorů, které jsem navštěvoval, si za ty 3 roky nevzalo zájezd (rozuměj kongres) či peníze (rozuměj studii) asi 5 lékařů. Kongresová [...]

„Izolacionisté“ měli zase pravdu

Hodnocení uživatelů:  / 0
„Izolacionisté“ měli zase pravdu
Rok od zahájení povstání v Libyi střídá prvotní nadšení z revoluce skepse. Ukazuje se, že Severoatlantická aliance svým zásahem pomohla dovršit rozvrat země a že velká část obyvatelstva, vzájemně se vraždícího v kmenových bojích, nemá o demokracii ani potuchy a přeje si návrat [...]

Spásná omylnost prognostiků

Hodnocení uživatelů:  / 0
Spásná omylnost prognostiků
Základem diskusí na nedávném Světovém ekonomickém fóru v Davosu se stala zpráva Globální rizika – 2012 shrnující názory pěti stovek expertů ze všech koutů světa. Senzační zprávě nadobro schází optimistický náboj tradiční pro obdobné dokumenty. Její základní smysl dobře [...]

V platinovém dole se kouří i fotí aneb Kolik krav stojí nevěsta…?

Hodnocení uživatelů:  / 0
V platinovém dole se kouří i fotí aneb Kolik krav stojí nevěsta…?
"Bylo by možné si pohovořit s nějakým tvým černošským podřízeným...? Samozřejmě, že mi to z fanagala přeložíš..." napadlo mě jednou v jihoafrickém Rustenbergu. "Mám tady jednoho černocha, který umí číst i psát a domluví se anglicky. Dělá mi předáka u party vrtařů. Zítra [...]

MMF - Tři písmena, která mění svět. Díl 5.

Hodnocení uživatelů:  / 0
MMF - Tři písmena, která mění svět. Díl 5.
MMF PRÝ POMÁHÁ ROZVOJOVÝM ZEMÍM… Když MMF úspěšně dovede danou zemi na dno bídy, nabídne ji řešení. Například doporučí, aby začali ve velkém pěstovat kávu, kterou od nich budou americké firmy kupovat. Vzhledem k tomu, že většinou je nařízeno globální přeorientování [...]

Vyzařuj radost a vděčnost z dosažení. Dvanáct kroků na cestě uskutečnění - krok 10.

Hodnocení uživatelů:  / 0
Vyzařuj radost a vděčnost z dosažení. Dvanáct kroků na cestě uskutečnění - krok 10.
Přiblížily se Vánoce, nejvyšší čas dát dohromady seznam svých přání, vložit do obálky a vystavit v kuchyni na okenní římsu, tak aby to měl Ježíšek hezky po ruce, až si bude vybírat vánoční poštu. Matěj ještě psát neuměl, byly mu teprve čtyři roky, uměl však krásně [...]

Vatikán, sídlo otrocké církve

Hodnocení uživatelů:  / 2
Vatikán, sídlo otrocké církve
Katolická církev má roční příjem 7,5 miliardy dolarů. Ještě významnější je její obrovský nemovitý majetek, který zahrnuje vše od katedrál a škol až po reality na plážích, zámky, golfová hřiště a televizní a rozhlasové stanice. Aktiva římskokatolické církve převyšují [...]

Rozhovor s Jaroslavem Duškem - 2012 bude rokem zázraků

Hodnocení uživatelů:  / 0
Rozhovor s Jaroslavem Duškem - 2012 bude rokem zázraků
Málokdo ho nezná. Loni oslavil padesátku, energií by ale pořád mohl zásobovat celé sídliště. Proslavil se rolemi směšných odpudivých chlápků v Hřebejkových filmech Pelíšky, Pupendo nebo Musíme si pomáhat, zasvěcení jej už ale od 80. let znají z autorského improvizačního [...]