Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

ZAČÍNÁ TO: HLAVNÍ ČLÁNEK ALEXANDRA DUGINA

Jsme na pokraji třetí světové války, do které nás Západ posedle tlačí. A to už není strach nebo očekávání, to je fakt. Rusko je ve válce s kolektivním Západem, s NATO a jejich spojenci (i když ne se všemi).

Otevřenou otázkou je, zda dojde k použití jaderných zbraní. Ale pravděpodobnost jaderného Armagedonu se každým dnem zvyšuje. Je zcela jasné a mnozí američtí vojenští vůdci (jako nedávno ex-velitel amerických ozbrojených sil v Evropě Ben Hodges) to otevřeně hlásají, Západ se už nespokojí ani s naším úplným stažením z území býv. Ukrajinu, skoncují s námi na naší půdě a budou trvat na „bezpodmínečné kapitulaci“ (Jens Stoltenberg), „deimperializaci“ (Ben Hodges), rozkouskování Ruska.

  • zacina-to-hlavni-clanek-alexandra-dugina

NVO jako omezená operace k osvobození Donbasu a řady území Novorossie byla dokončena. Postupně se rozvinula v plnohodnotnou válku se Západem, kde ve skutečnosti samotný teroristický nacistický kyjevský režim hraje pouze instrumentální roli.

Proti naší vůli jsme nyní ve válce, a to platí pro každého občana Ruska: každý z nás je pod palbou nepřítele, teroristy, odstřelovače, DRG.

HORKÁ MÍSTA POBLÍŽ HRANIC RUSKA.
1 – DONĚCKÁ LIDOVÁ REPUBLIKA, LUHANSKÁ LIDOVÁ REPUBLIKA, UMÍSTĚNÍ NWO.
2 – PODNĚSTERSKÁ MOLDAVSKÁ REPUBLIKA.
3 – REPUBLIKA ABCHÁZIE.
4 – REPUBLIKA JIŽNÍ OSETIE.
5 – NÁHORNÍ KARABACH.

Rusko se ocitlo ve stavu ideologické války. Hodnoty prosazované globalistickým Západem – LGBT, legalizace zvráceností, drogy, splynutí člověka a stroje, totální mísení při nekontrolované migraci atd. – jsou nerozlučně spjaty s jeho vojensko-politickou hegemonií a unipolárním systémem. Západní liberalismus a globální vojensko-politická a ekonomická dominance USA a NATO jsou jedno . Bojovat se Západem a přijímat (byť částečně) jeho hodnoty, v jejichž jménu proti nám vede válku, válku ničící, je prostě absurdní.

Mobilizace je nevyhnutelná. Válka se týká všech a všech. Mobilizace však neznamená nucené vysílání branců na frontu. Tomu se lze vyhnout – například vytvořením plnohodnotného Dobrovolnického hnutí – potřebnými výhodami a státní podporou. Nesmíme váhat s vytvořením protinacistických antiglobalistických mezinárodních brigád z poctivých lidí ze zemí Východu a Západu.

Mobilizace zahrnuje úplnou změnu informační politiky. Mírové normy (ve skutečnosti slepé kopírování západních zábavních programů a strategií, které pouze korumpují společnost) musí být zrušeny. Televize a média obecně by se měly stát vlasteneckými nástroji válečné mobilizace.

Válka a pohodlí jsou neslučitelné věci. Od pohodlí jako cíle, jako průvodce životem by měl být opuštěn. Pouze národy, které jsou připraveny na těžkosti, jsou schopny vyhrát skutečné plnohodnotné války.

Ústředním momentem světové konfrontace, která začala, je duchovní, náboženský aspekt. Rusko se ocitlo ve válečném stavu s protináboženskou civilizací bojující proti Bohu, která bourá samotné základy duchovních a morálních hodnot – Boha, církev, rodinu, pohlaví, člověka . Se všemi rozdíly mezi pravoslavím, tradičním islámem, judaismem, hinduismem nebo buddhismem, všechna náboženství a kultury na nich postavené uznávají božskou pravdu, vysokou duchovní a mravní důstojnost člověka, ctí tradice a instituce – stát, rodinu, komunitu.

Moderní Západ toto vše zrušil a nahradil to virtuální realitou, extrémním individualismem, destrukcí sexu, univerzálním dohledem, totalitní „kulturou zrušení“, postpravdivou společností.

Na Ukrajině kvete otevřený satanismus a otevřený rasismus a Západ to jen podporuje.

Máme co do činění s tím, co pravoslavní starší nazývají „civilizací Antikrista“. Proto je úlohou Ruska v této rozhodující bitvě sjednotit věřící různých vyznání.

Neměli byste čekat, až vám světový nepřítel zničí dům, zabije vašeho manžela, syna nebo dceru… V určitém okamžiku už bude pozdě. Nedej bože, abychom se takové chvíle dožili.

Ofenzíva nepřítele v Charkovské oblasti je přesně to, přesně to. Začátek plnohodnotné války Západu proti nám.

Západ demonstruje svůj záměr zahájit proti nám vyhlazovací válku – třetí světovou válku. Musíme shromáždit veškerý náš nejhlubší národní potenciál, abychom tento útok odrazili. Všemi prostředky – myšlením, vojenskou mocí, ekonomikou, kulturou, uměním, vnitřní mobilizací všech státních struktur a každého z nás.

Zdroj: https://tsargrad.tv/articles/nachinaetsja-glavnaja-statja-aleksandra-dugina_625556

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#4 Pavel 2022-10-03 19:57
Souhlasím se vším
Citovat
#3 disident 2022-09-30 22:08
Dokud budou na povrchu země existovat USA, nebude na světě mír. Pokud napadnou RF, musí dát Putin rozkaz ke zničení USA.
Citovat
#2 nowak 2022-09-30 17:11
"Válka a pohodlí jsou neslučitelné", ano, ti buzeranti ze Západu si myslí, že budou sedět u počítače a střílet přes obrazovku, jako zabíjeli svatby v Iráku a Afghánistánu. Asi nikdy nepocítili bolest úderu a nekoukali smrti do očí.
Další bod je: "Křesťanský Západ", jak křesťanský, vždyť znají jen vraždění a majetek. Oni nikdy normálními lidmi nebyli, jednotlivci ano, ale jako celek to byli vždy povrchní charaktery.
Citovat
#1 adamkratochvil 2022-09-30 17:03
svata pravda, nemam co k tomu dodat...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře