Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Stalingrad sa dnes vrátil k svojmu slávnemu menu

Rozhodnutím mestských a oblastních úradov sa dnes Volgograd zmenil na Stalingrad. Deje sa tak 9 krát do roka. Napríklad na 9, mája alebo aj dnes- keď v Rusku oslavujú začiatok operácie, vedúcej ku konečnému zničeniu nemeckej fašistickej armády gen. Paulusa.

  • stalingrad-sa-dnes-vratil-k-svojmu-slavnemu-menu
 

Z praktických dôvodov úplný návrat Volgogradu ku svojmu pôvodnému menu Stalingrad už nie je možný. Preto sa mestské a regionálne úrady aspoň v deň jeho slávnych výročí snažia vrátiť metu jeho veľkolepý názov. Nejde iba o formálny akt. Oddnes rána do zajtra rána bude pri vstupoch do mesta nápis Volgograd zakrytý nápisom Stalingrad. V masmédiách sa zmienky o Volgograde nahrádzajú zmienkami o Stalingrade. Volgogradskí športovci dnes tiež nastupujú na svoje zápasy v špeciálnych dresoch s názvom Stalingrad. -Vec u nás skôr kuriózna je v Rusku možná a pochopiteľná.

Odporúčam do pozornosti všetkým, ktorí -tak ako nemecký kancelár Scholz by radi zmazali nepríjemné spomienky z 2.svetovej vojny čoraz väčším angažovaním sa v novej vojne „západnej civilizácie“ proti „barbarskému ruskému východu“. Plán Barbarossa 2.0 totiž skôr-neskôr v Rusku narazí na nejaký ten nový Stalingrad.

Zdroj: https://medvedar.blog.pravda.sk/2022/11/19/stalingrad-sa-dnes-vratil-k-svojmu-slavnemu-menu/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Mária 2022-11-24 00:46
Cituji nowak:
Víte, k tomu vám něco napíšu...


Stalin chystal to isté (brúsil zuby na Európu) ako Nemecký vodca, avšak najskôr si doma robil poriadky, aby ho nič neskôr nezaskočilo. Boh však poslal svojho Syna, aby obe tieto nebožské sily postavil proti sebe. Ostané už poznáme, že? Najskôr sa "spolu" dohodli. Avšak ako to už u tyranoch býva, zradia a napadnú nakoniec jeden druhého... Padlé obete, sú len nemí svedkovia dvoch mocných nebožských síl. A PRAVDA JE ODHALENÁ.
Citovat
#2 eda521 2022-11-23 10:31
@nowak: Ti tři antikristi, ať už ten třetí nese jméno jakékoliv, mají jedno společné: jsou to nástroje západu k dobytí Ruska. Stalinovi nikdy nezapomenou, že jim zkřížil plány. Proto to "historické znemožnění". Je teď na nás, na generacích s odstupem času, abychom pochopili dějovou linku tehdejší doby, roli Hitlera jako úderné pěsti západu a roli Stalina, který mobilizoval ruský národ ke konečnému vítězství. Západní mocnosti, především GB a USA, se staly vítěznými mocnostmi jen proto, že svou politiku otočily už na přelomu let 41/42, když pochopili, že jejich plán s Blitzkriegem nevyšel. Do té doby Hitlera podporovali, to zdaleka nebyl jen jakýsi appeasement. Rola GB jako loutkovodiče USA je velmi temná a trvá dodnes.
Autor textu nepíše o konkrétních důvodech, proč by se Volgograd nemohl vrátit ke jménu Stalingrad. Jisté je, v Rusku rostou síly, které si tento návrat přejí. Doufám, že nakonec zvítězí.
Citovat
#1 nowak 2022-11-20 09:57
Víte, k tomu vám něco napíšu. Nostradamus i Bible píše o Antikristovi. Je zajímavé a udělala to hlavně západní média, že označila Stalina za druhého Hitlera. To je ale velký omyl a je to jejich záměr, aby pošpinili vládce z komunistické země. Ve skutečnosti jsou v historii pouze tři antikristé. A všichni pocházejí ze západních zemí. Nostradamus je označil: 1. Napoleon (vidíme, ohromný počet mrtvých a tažení na Moskvu) 2. Hitler (opět, spousta mrtvých a tažení na Moskvu) 3. Má být. "MABUS", zatím ani západní média neví,kdo se za tímto jménem skrývá, ale měl by se postarat o spousty mrtvých a rozklad katolické církve v Římě a ve světě). Takže očištěme Stalina, on čistil Sovětský svaz od "ksindlu", který se teď jak vidíme, když není zákon, množí, jako se rozmnožil u nás v sociálně vyrovnané společnosti. Toto je vlastně "nemoc", kterou se západ naučil od Židů a provádí ji od ukončení druhé světové války. Zlo musí být potrestáno a holt někdy i smrtí, jinak je jak nakažlivá nemoc!!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře