Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ruská Státní duma v pátek ve třetím čtení schválila novelu zákona zakazující změnu pohlaví.

Pro návrh hlasovalo všech 386 přítomných poslanců. Podle autorů - těch je 360 - má právní norma „uchovat Rusko potomkům s jeho kulturními a rodinnými hodnotami“ a učinit přítrž západní antirodinné ideologii.

  • ruska-statni-duma-v-patek-ve-tretim-cteni-schvalila-novelu-zakona-zakazujici-zmenu-pohlavi

Nový paragraf doplňuje zákon "O základech ochrany zdraví občanů Ruské federace". Zaměstnancům ve zdravotnictví „zakazuje provádět lékařské zásahy vedoucí ke změně pohlaví člověka včetně zákroků, které vytvářejí primární nebo sekundární pohlavní znaky opačného pohlaví“.

Během druhého a třetího čtení poslanci doplnili znění zákona o možnost zrušení manželství v případě změny pohlaví jednoho z manželů a také o zákaz lidem po změně pohlaví adoptovat děti nebo stát se pěstouny.

Za změnu pohlaví nebudou považovány lékařské zásahy spojené s léčbou vrozených nebo vývojových vad, genetických onemocnění a onemocnění endokrinního systému spojených s poruchami vývoje pohlavních orgánů u dětí. V takovém případě budou lékařské zákroky umožněny, pokud se na tom shodne lékařská komise.

„Ústava RF předpokládá pouze dvě pohlaví - muže a ženu, žádné ,meziverze‘ nebo doplňkové varianty pohlaví nebo ,genderu‘, s kategoriemi typu rodič č.1 nebo rodič č.2 se nepočítá, stejně jako s možností ,změny pohlaví‘,“ napsali ruští poslanci.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Miguel47 2023-07-15 22:55
Naprosto s Ruskou státní dumou souhlasím, tzv. "transgenderový " cirkus kolektivního západu není nic jiného než vyhlazovací zločinná kampaň na depopulaci lidstva, protože ty zmrzačené oběti tohoto zločineckého cirkusu se nebudou moci rozmnožovat a o to těm velegaunerům na západě jde! Rusko je ještě zdravý slovanský národ a nenechá se těmi západními zločinci morálně rozložit a zničit. Tak je to správné!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře