Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

RT varuje USA před jaderným konfliktem!

Náměstek ruského ministra zahraničí Sergej Rjabkov v televizním rozhovoru z 5. května varoval, že již pracují na tom, aby vzájemné vztahy s USA nespadly do propasti otevřeného jaderného konfliktu, protože jsme již "na pokraji propasti"!

  • rt-varuje-usa-pred-jadernym-konfliktem

Prohlásil, že hněv a nenávist vůči Rusku, s nimiž Washington jedná v situaci, kdy by měl poctivě myslet na vlastní bezpečnost, jsou nevysvětlitelné! V současné době neprobíhá v globálním měřítku žádná skutečná diplomacie ohledně Ukrajiny, protože USA sázejí na další eskalaci! Rjabkov rovněž varoval, že Rusko je rovněž připraveno použít doslova všechny prostředky, které má k dispozici!

Aby odvrátilo ohrožení své bezpečnosti a bezpečnosti svých občanů! Co se týče Washingtonu, který popírá jakoukoli účast, nicméně v případě úderů bezpilotních letounů na Kreml, Rjabkov podle agentury TASS uvedl, že jejich prohlášení o neúčasti již nikoho nepřesvědčují a připomínají to, jak se snažili z velké části obvinit Rusko z bombardování Nord Streamu!

Zdroj: https://jankratky.blog.pravda.sk/2023/05/08/rt-varuje-usa-o-nuklearnom-konflikte/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Nowak 2023-05-09 16:33
Katolická církev, tedy z ní ti rozumní, jako byl předchozí německý papež, zjistili, že "půlnoční království", skončí svou činnost do roku 2027. Ne do roku 2033, jak se předpokládalo, neboť Kristovo narození prý bylo dva roky př.n.l. Tak uvidíme!!!
Citovat
#1 Jarda K. 2023-05-08 16:56
Vsetko je to Jiddiš Divadlo. Končí sa 5.vek Slnka a Veľký kozmický rok, a s nimi aj naša civilizacia...Ž idomurari ptedstierajú vojnu Západu a Východu, ktorú inak pripravujú, aby sa stala realitou...Tá židomurárska scéna korunovania Karola III s tou Bielou Branou a SMRŤKOU je jasný odkaz židomurarom sveta: SVET JE PRED SMRŤOU...Použit é čísla 7,8 a 9, ako aj 6+7=13, a 8+9= 17, a spolu 30 shekelov Judaša príchodom 30 hviezdneho Veku Vodnára...A preto musela naklusať aj Čaptavá židovka z Filadelfie= Bratislavy po Grecky,do Lona Dona,teda Lona ženy= sudcu, londyn symbolizuje...P ozdraviť a prijať rozkazy terajšieho Kraľa židov a Židomurarov Európy a sveta...Oni mali Alzbetu II a Karola III, a my mame Dvojkríž na Trojkopci, teda spolu ako rok 23, ako rok nastupu Antikrista, a satana, ktorým bude Kamala= Diabol v preklade, Harrisová, kedže pedofílna rodina Bidenovcov čoskoro končí ich politickú púť...A zena,antikrist a satan,vycvicená Deep Štatom prevezme moc nad Zapadným svetom...A u nás na Slovensku, nastúpi " úradnicka moc Progresívnych satanistov " zo žeravého pekla...Pod " Kráľovnou" ktorá strhne celé Slovensko uz rovno do žerabeho židovskeho pekla!!! V roku 23,teda 2023, az po rok 2032/ 33!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře