Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Putin - Rusko se ubrání nepřátelství Západu!

"Měli si uvědomit, že od samého počátku naší speciální vojenské operace prohrají, protože tato operace je zároveň začátkem radikálního rozpadu světového řádu ve stylu Spojených států amerických!

To je začátek přechodu od liberálně-globalistického amerického egocentrismu ke skutečně multipolárnímu světu založenému na absolutním mezinárodním právu a skutečné suverenitě národů!

  • putin-rusko-se-ubrani-nepratelstvi-zapadu

Tento proces nelze zastavit. Běh dějin je neúprosný a pokusy kolektivního Západu vnutit zbytku světa svůj nový světový řád jsou odsouzeny k zániku! Vládnoucí třídy západních zemí, které mají nadnárodní a globalistickou povahu, si uvědomily, že jejich politika je stále více odtržená od reality, zdravého rozumu a pravdy, a uchylují se k despotickým metodám!

Západ, který kdysi hlásal zásady demokracie, jako je svoboda projevu, ale také pluralita a respekt k odlišným názorům, se nyní zvrhl v pravý opak: totalitu. Patří sem cenzura, zákazy médií, ale také svévolné zacházení s novináři a veřejně činnými osobami. O tom, že s námi chce Západ bojovat do posledního Ukrajince, jsme již slyšeli mnoho!

Je to tragédie pro ukrajinský lid, ale zdá se, že k tomu směřuje všechno na světě. Všichni by ale měli vědět, že obecně jsme pravděpodobně ještě nic vážného nezačali. Neodmítáme mírové rozhovory! Ti, kteří ji odmítají, by však měli vědět, že čím déle to bude trvat, tím těžší pro ně bude s námi vyjednávat. Zahájili válku, zavedli sankce. Za normálních okolností by toho nedosáhli"!

zdroj: https://jankratky.blog.pravda.sk/2022/07/28/putin-rusko-odola-nepriatelstvu-zapadu/

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 nowak 2022-07-28 12:42
Pane Putine,
západ co je západem,tak svou demokracii a svobodu vždy jen zakládal na síle a lžích.Jak daleko do historie by jsme se museli vrátit,abychom našli tuto demokracii a svobodu?V první řadě,falešnými a lživými zprávami balamutili své národy k vojenským akcím a kdo neuposlechl byl souzen.Příklad boxer, který nešel bojovat do Vietnamu.Dále,p opravy komunistů v padesátých letech.Nebo,Ang lie v období rozkvětu parního stroje,desetile tí děti pracovali v továrnách.CO DOBRÉHO PROSÍM DĚLAL ZÁPAD?
Dalo by se mluvit dál,KORUPCE,kte rá se v devadesátých letech přehnala naší republikou byla stokrát horší než covid.
To je ZNÁMKA demo západu,nemluvě o otrokářství a rabování slabších zemí.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře