Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

PUTIN dle francouzského tisku

*PUTIN JE NESNESITELNÝ*… (článek ve francouzských novinách *„Liberation“*).
Je příliš odvážný a silný, příliš sebevědomý, Rusko křičí jak ho zbožňuje, ale my bohužel proti tomu nic nezmůžeme…
Nikdo tak neznervózňuje Západ, jako Putin – člověk, který představuje nesnesitelnou mužskost pro naši nezdravou společnost, která si uvědomuje, že již nezastupuje zájmy všech a všeho.
...

  • putin-dle-francouzskeho-tisku

Hlava Ruského státu je sportovec, mistr bojových umění, ve střelbě a myslivosti a naše společnost má ráda idioty, nemá ráda lidi jako Putin.

Hlava Ruska – vlastenec, který přemýšlí historicky, strategicky, jako nástupce carů a SSSR – takový člověk je prostě rozzlobí. Vůdce národa s jasnou hlavou, který přesně ví, co dělat, je přivádí k zoufalství.

Proměnit svět v silikonový písek, skládající se ze zemí s obyvateli zombie, kteří se přehrabují v obrovských obchodech … – to je cíl hry těch, kteří ovládají.
Ale to není pro Putina. Vidí svou zemi, dědictví. Vidí podvod a spiknutí tohoto světa.

Protiruská vzteklina se stává prostě nesnesitelnou. Západ křičel na Jelcina „BRAVO“, když ničil svou zemi, zbídačil svou populaci a šokovou terapií zabil 20 milionů lidí (to je demografický výsledek jeho vládnutí).

Zvlášť když tento alkoholik poslal vojáky a tanky proti svému vlastnímu parlamentu… a Západ to tehdy považoval za skutečnou demokracii…
Dobří Rusové jsou jen mrtví Rusové a to, co se nepodařilo Hitlerovi se chystal vykonat Jelcin a šoková terapie Goldman-Sachs. Se slabým Ruskem by rozebrali všechno.

Ale Putin … nic nedal. Západ vyčítá Putinovi, že zůstal dlouho u moci. Ale nikdo neobviňoval Mitterranda, bývalého francouzského prezidenta po dobu 14 let, ani F. D. Roosevelta, ani manželku Clintona, která se chce stát prezidentem po svém zneuctěném manželovi, ani paní Kirchnerovou, která nahradila svého manžela na prezidentském postu. Proč obviňují Putina?

Zaprvé – především je to jeho nesnesitelná maskulinita a zadruhé je to ruská výjimečnost, která nemá konec a měřítko, o které napsal Dostojevskij.
Anti-ruská nenávist – je nenávist dlouhodobá a hloupá, zejména ve Francii. Koneckonců, jak řekl Henry de Kerillis před válkou, „Francie vždy měla výhody ze svého spojenectví s Ruskem, a dokonce i Výmarské Německo provádělo vojenské cvičení vojáků v sovětském Rusku.

A dokonce Hitler – předtím, než poslal hnědé košile, aby zabily a proměnily v otroky zlatovlasé slovanské hlavy. Rusko chce mír a Západ si neustále přeje válku.“ Evropa se už dvakrát spojila proti Rusku - v letech 1812 a 1941. Svět ví k čemu to vedlo! Nemůžeme alespoň trochu žít v míru s Ruskem? A budovat Evropu – namísto toho, aby Západ proti Rusku zbrojil?

*Putin je v tuto chvíli jediná hlava státu, která myslí jak de Gaulle – a to mu vyčítají.“*
 
Nicolas Bonnal
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře