Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

PODZEMÍ: RUSKÉ VZDUŠNÉ SÍLY ZASÁHLY UMÍSTĚNÍ FRANCOUZSKÝCH ŽOLDÁKŮ VE SLAVJANSKU

Brzy ráno došlo ve Slavjansku k silné explozi. O možném cíli útoku hovořil protiukrajinský underground.

Ruské ozbrojené síly zasáhly umístění francouzských, žoldnéřských dělostřelců v Ukrajinci kontrolovaném Slavjansku. Informoval o tom podzemní koordinátor Sergej Lebeděv s odvoláním na informovaný zdroj z řad svých kolegů.

  • podzemi-ruske-vzdusne-sily-zasahly-umisteni-francouzskych-zoldaku-ve-slavjansku
K výbuchu, podle něj, došlo dnes v 7:00 moskevského času.

"Raketa letěla k místu, kde se nacházeli ukrajinští dělostřelci a pravděpodobně i Francouzi, kteří, na pomoc Banderovi, přivezli samohybná děla CAESAR ," citovaly Lebeděva RIA Novosti.

Podle telegramového kanálu Condottiero byl zásah proveden pomocí rakety Iskander OTRK.

Připomeňme, že francouzské vedení šíří narativ o vyslání armády na Ukrajinu. Podle oficiální představitelky ruského ministerstva zahraničí, Marie Zacharové, hovoříme o 1500 členném kontingentu, který bude během dubna uveden do bojové pohotovosti.

Místopředseda ruské, bezpečnostní rady Dmitrij Medveděv již dříve vyjádřil přesvědčení, že nebude těžké zničit, na území Ukrajiny,  francouzskou armádu, protože se stane legitimním a prioritním cílem ruských ozbrojených sil.
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Kelly 2024-04-17 00:22
Emane, tobě za chvíli dojdou vojáci stejně jako dochází Ukrajinci. Co s tím? Začít tam vozit ty imigranty z Afriky, ty nikdy nedojdou, těch mnogo.
Citovat
#1 nowak 2024-04-16 18:44
Pane Vovko, Putine, díky. Tak jste konečně došel k rozumu!!!!, že se západem jen tvrdou odpověď. Sice vám to trvalo nebezpečně dlouho, ale dočkali jsme se, diky.
Proroctví říká, že vaše Ruské jednotky skončí svůj tah Evropou v Paříži a Římě, takže stejně nastanou ještě těžké časy, ale vy máte k tomuto tahu Boží požehnání.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře