Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Lancety - Lancety - Lancety !!!

Produkce těchto ruských kamikadze superdronů, byla několikanásobně navýšena. Nyní se vyrábí již v několika halách pouze tyto drony !!! V současné době, je připraveno na předání ruské armádě celých 200 000 kusů a další milion je ve výrobě !!! Když loni Medveděv a další ruští politici říkali, že se v této válce musí začít brát drony jako spotřební munice, tedy stejně jako třeba dělostřelecké náboje a začít je vyrábět ve velkých objemech, tak to mysleli vážně !!! Již velmi brzy, jich bude na frontě mnohem více, než bylo dosud !!!

  • lancety-lancety-lancety

Nyní navíc koncern Kalašnikov, který tyto drony vyrábí, přišel s novinkou, která bude již brzy vyzkoušena v bojích v rámci SVO. Nový "Lancet" dron, má zatím pracovní název "Produkt 53". Tento nový druh Lancetu se bude pohybovat v rojích, a když jeden dron spatří nepřátelský cíl, předá zprávu ostatním, které si "rozeberou cíle".

Kamikadze drony Lancet, jsou ve válce s Ukrajinou pro Ruskou federaci něčím podobným, čím byly rakety Kaťuša pro SSSR ve válce s nacistickým Německem. Dnes jsou tyto ruské drony postrachem pro ukrajinské samohybné houfnice, děla, obrněné transportéry, různé radary i tanky. Nejnovější typ, má ještě navíc zesílenou výbušnou hlavici.

přiloženo video a obrázky v příloze:

https://vk.com/video-35660695_456365986

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Přemysl Javornický 2023-07-16 23:12
Jak jinak? Agresivní západ bude brzy na huntě. S nacisty a mafiány se není radno mazat.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře