Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Je třeba zabít Putina

Dne 26. prosince se v Petrohradě sešlo 9 hlav států, které patří do Společenství nezávislých států. Političtí komentátoři považují toto setkání za diplomatický zázrak, mistrovský tah Putina a jeho ministra zahraničí Lavrova.

Jednak proto, že se schůzka konala uprostřed války mezi Ruskem a Západem, jednak proto, že se na ní sešly hlavy států, které spolu nemají nejlepší vztahy. Účastnily se ho dokonce i země jako Tádžikistán a Kyrgyzstán nebo Arménie a Ázerbájdžán, které mezi sebou bojují.

Za třetí proto, že všechny tyto bývalé země SSSR se brání horlivému přemlouvání ze strany USA, aby se postavily proti Putinovi.

  • je-treba-zabit-putina

Ruský ministr zahraničí Lavrov včera mimo jiné oficiálně oznámil, že podle ověřených informací se USA a Velká Británie chystají fyzicky zlikvidovat V. V. Putina.

K tomuto rozhodnutí dospěli poté, co se jim nepodařilo snížit Putinovu popularitu v Rusku ani po deseti měsících bojů na Ukrajině a po letech totální obchodní války a západních sankcí proti Ruské federaci.

Lavrov doporučil Západu, aby se co nejdříve dohodl na mírovém soužití s RF. Pokud Západ nechce jednat s ministrem zahraničí, bude se muset dohodnout s ministrem Šojgu a ruskou armádou.

Zdroj: https://medvedar.blog.pravda.sk/2022/12/27/dvakrat-putin/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 miroslav petr 2022-12-28 08:31
Kdysi jsem na Idnes napsal titulek "Je třeba zabít Zemana",bylo mi to cenzurováno.dne s tato protizákonná slova se mohou říkat nahlas...
Citovat
#1 Bálek Zdeněk 2022-12-28 01:59
No tak to není z poslední doby nic nového, ani překvapujícího. Pjakin již podrobně rozebíral pokus o o vraždu ruského minstra zahraničí Lavrova během summitu G20 na Bali, který proběhl přibližně před měsícem. Nače Novinky. cz tehdy již s předstihem a neskrývaným potěšením oznámily, že Lavrov na Bali vážně onemocněl, leč uspěchaly to a pak následovalo z jejich strany hluboké ticho. Stejnou hrou byly i nedávné zprávy z USA, že americké zpravodajské služby Ukrajincům rozmluvily pokus o zavraždění náčelníka ruského generálního štábu Gerasimova - i toto obsáhle rozebíral V.Pjakin ve svých posledních Otázkách a odpovědích. No a teď přichází na řadu Putin... O čem to svědčí? V prvé řadě o tom, že jsou v koncích, a to ve všech směrech, počínaje ekonomikou, financemi, konče armádou a zbrojním průmyslem... Protože k takovým metodám se uchylujete až úplně nakonec, poté, co všechny předchozí možnosti zlomení protivníka selhaly!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře