Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Atentát na Putina: Banderovci se nezměnili

Bojovat s otevřeným poklopem na přilbě, čestně a mužně, to banderovci nikdy nevěděli. Ale zvládali přepady, atentáty, teroristické vraždy. Střílet a utíkat - to byla jejich taktika, o níž by mohli vyprávět naši otcové a dědové, kteří se po válce účastnili jejich likvidace. Do bezbranných osad a vesnic se vkrádali v noci, když všechno spalo. Pak rabovali, znásilňovali, a pokud se jim někdo postavil na odpor, podřezali ho...

  • atentat-na-putina-banderovci-se-nezmenili

Jejich ideoví a často i fyzičtí dědicové dělají totéž. Milují noc a bombardování ze země nebo /jak je nyní módní s bezpilotními letouny/ ze vzduchu. Na protiofenzívu nemají peníze, a tak se snaží páchat alespoň individuální atentáty. Dokonce i v Kremlu a dokonce i na prezidenta Putina.

Na co čekají ? Že vyprovokují zuřivou ruskou odvetu - třeba dvěma nebo třemi řízenými leteckými bombami na prezidentské sídlo a na Majdan v Kyjevě ? /Aby o tom mohla západní média řvát a slintat ... ? Nebudou. Dva drony, které se pokusily zaútočit na Kreml, skončily jako bílé obláčky. Vypařily se. A noc nad Kremlem byla opět tichá a klidná.

Jedinou důstojnou odvetou banderovcům bude něco jiného. Bude to tichá, ale varovná vojenská přehlídka, která se uskuteční na Rudém náměstí 9. května, v Den rozhořčení.

Zdroj: https://medvedar.blog.pravda.sk/2023/05/03/banderovci-sa-nezmenili/

+ BONUS ----------------------

Na Kreml byly namířeny dva drony - RIA Novosti

"V důsledku včasného zásahu vojenských a speciálních služeb s využitím systémů radarového řízení byly drony vyřazeny z provozu. Prezident nebyl při útoku zraněn," uvedl Kreml.

Peskov na dotaz RIA Novosti ohledně možných Putinových veřejných akcí, včetně těch v Kremlu, po pokusu o teroristický útok uvedl: prezidentův program zůstává nezměněn.

Přehlídka na Rudém náměstí 9. května se uskuteční, plány se nemění, řekl Peskov.

Rusko si vyhrazuje právo reagovat na pokus Kyjeva o útok na Kreml, kdy a kde uzná za vhodné.

Přiloženo video:

 

Teroristický útok na prezidenta je útokem na Rusko, prohlásil předseda Dumy.

Kyjevský nacistický režim by měl být uznán za teroristickou organizaci.

Zelenskij se objednáním teroristických útoků zařadil po bok dalších mezinárodních teroristů.

Kyjevský režim dnes není o nic méně nebezpečný než Al-Káida*, Džabhat al-Nusra*, ISIS* (všechny zakázané v Ruské federaci).

Jeho zločinné metody jsou zřejmé celému světovému společenství: jaderné vydírání, atentáty na politické a veřejné činitele, sabotáže a bombardování civilních objektů. Nyní došlo i k pokusu o atentát na prezidenta naší země.

Kyjevský teroristický režim, který se zmocnil celého státu, ohrožuje bezpečnost Ruska, Evropy a celého světa.

Západní politici pumpující zbraně do Zelenského režimu si musí uvědomit, že se stali nejen sponzory, ale i přímými spoluviníky teroristické činnosti.

Se Zelenského režimem nelze vyjednávat.

Budeme požadovat použití zbraní, které jsou schopny zastavit a zničit kyjevský teroristický režim," řekl Volodin.

PS: Toto sdílí na svém profilu přední ukrajinský propagandista Gordon (OBRÁZEK V PŘÍLOZE - ZELENSKYJ A BIDEN A V POZADÍ HOŘÍCÍ KREML))

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Miguel47 2023-05-05 09:12
Od té banderovské svoloče se žádná "změna" absolutně nedá
očekávat. Ti předčili v mnohém zvěrstva skopčáckých
nacistů!!!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře