Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Černý den v naší samostatnosti

20. 07 2023

Poslanecká sněmovna schválila obrannou smlouvu s USA, což je de facto nový zvací dopis pro cizí armádu na naše území. Zfanatizovaná Pětikoalice společně s kolaborantsky laděnou částí opozice z řad ANO překonaly odpor SPD a poměr hlasů předurčený obsazením Sněmovny nás předurčil jako potencionální přednostní cíl zbraní namířených v případu konfliktu proti NATO či USA. Chybí už jen podpis na Hrad dosazeného generála, který rozhodně nebude dělat žádné obstrukce a s radostí ho přidá.

  • cerny-den-v-nasi-samostatnosti
  • cerny-den-v-nasi-samostatnosti

Veškeré sliby Pětikoalice hovořící o tom, že se pro nás nic k horšímu nemění, jsou naprostou lží. Je neuvěřitelné, jak média a politici z vládní koalice a zástupci ANO manipulují s myslí ovcí věřících, že je pro nás Rusko zásadní hrozbou a Američané ve zbroji spasitelem. Ve skutečnosti se stáváme další americkou vojenskou kolonií, v níž mají tito predátoři výsadní práva povýšená nad české zákony. Dostali k dispozici část našeho území s nadstandardními výhodami, přičemž za to nejsou žádným přínosem. Tvrdit nám, že Ruská federace chce rozšířit své území, je pouze účelovou lží vypouštěnou zrádci národa a jejich mediálními sluhy.

Samozřejmě o schválení smlouvy poslanci se mluví v médiích až v níže přidaných článcích, protože by se muselo hovořit o výrazném odporu SPD, a naopak společném postupu Pětikoalice a Babiše. Toho zlého Babiše, kterého Fiala & spol. neustále pomlouvají. Je evidentní, že od Vrbětic jede Babiš protiruskou agendu, a je jen otázkou, co se tehdy přihodilo, že se stal tak výrazně odpůrcem Moskvy. Jediná SPD se vzepřela, i když bylo dopředu jasné, že prohraje, a s ní i celá Česká republika. Je vcelku dost vnímatelné, že tu chybí zákon o referendu, které by v takto zásadní situaci mělo být použito.

Ono referendum je jediným skutečným zdrojem odporu proti naprosto diskutabilní pozici parlamentní demokracie. Ukazuje se to právě nyní, tedy v době, kdy nám vládnou lidé točící se v názorech jako korouhvička. Fiala z roku 2012 je úplně jiným člověkem než ten z let 2018 až nyní. Muž mnoha tváří a názorů dává zapomenout na sklerózu Babiše schopného popírat sám sebe v průběhu několika vět. Fialova transformace do unijního a proamerického řiťolezce byla zákeřná a dlouho skrytá. Možná aspenské studium a dostatečný bakšiš od Sorose udělaly své, to je ale spíše spekulace. Podstatná je bezcharakternost premiéra a lidí kolem něj doplněná prolhaným mainstreamem. Referendum by dokázalo zvrátit ideologickou poblouzněnost současné politické reprezentace. I proto u nás nikdy nebude umožněno.

Americká armáda u nás nebude mít žádná zásadní omezení, dostala možnost nastavit si vlastní pravidla a není tu pro naši obranu, ale jde o další provokaci ruského medvěda. Ruku v ruce s informací o schválení smlouvy byla uveřejněna ničím nepotvrzená jiná, a to o jisté hrozbě jadernými zbraněmi použitých Ruskem i proti nám. Jde o další mediální trapnost, protože kdyby Rusové chtěli použít svou elitní výzbroj, důvodů by k tomu na Ukrajině měli už dávno dost. Manipulace s myslí stáda je úspěšná pouze tam, kde padala na úrodnou půdu covidová strašení, nenávistné tažení proti Rusku a přidat lze i používané modrožluté symboly, kterými si prezentují občané neuvědomující si souvislosti. Ti jsou snadným cílem současné vládní propagandy.

Obloukem se nám tedy vrátil rok 1968 a vyměnily se pouze strany, způsob je stejný. Nepřátelé českého národa převléknuli kabáty, podřídili se cizí mocnosti a z nás udělali sluhy a terč zároveň. Za vlády Pětikoalice jsme se tak dostali na ekonomické, morální a lidské dno, přičemž sousloví svobodný, svébytný a samostatný národ je považováno za trestuhodné. Tyto škody budeme v budoucnu dlouho vnímat a jejich náprava bude drahá a složitá. Fiala si tímto krokem zajistil ochranu výjimečně nebezpečnými sekuriťáky zajišťujícími mu beztrestnost. A to je jeden z důvodů, proč tady Američané budou.

Zdroj: https://www.inadhled.live/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 miroslav petr 2023-07-22 08:22
utopie byla založena aby plnila rozkazy nwo
Citovat
#2 miroslav petr 2023-07-22 08:21
stalin se s vlastizrádci nepáral, potřebovali bychom ho jako sůl, ale nestačil by svou práci vykonávat...
Citovat
#1 potkan 2023-07-22 00:49
Vezmou si do huby cokoliv co vidí jako cíl a nebolí je, ale taky asi jedou noty záhuby cizí moci a prostě se sociopaty po nás potopa. Nacpat sem ukrajince když nejsou v první “demokratické zemi a tedy není pro ně žádný statut uprchlíka ani pomoc podle mezinárodních statusů se jeví jako svévole vlády i 108 5-6. demolice a ještě si chunta tady nechá od vás živit ušáky s plnou penzí. To je prostě kolonizace kterou platíte z móresů “pohlavárů-ek na úkor zbídačovaných a s platy i důchody je to tu proti standartu díky nim a nikoho jiného prostě hrůza sprostých lhářů, šmejdů a zlodějů nestoudně žvanících nesmysly.

To že bruselon dědičných kolonialist je platí je prostě bilderbergovina šlechty na úkor nejexpoatovaněj ších zbídačení obyvatel výměny evropy kalergi, likvidace konkurence pindostanu.

jack95 21.7.2023 16:51:28 Odpovědět
Měli bychom si pomalu připustit myšlenku, že EU není spolek bláznů, ale zločinců. To co dělají a nařizují nedělají proto, že jsou naivní a blbý, na to si jen tak hrají, ale jejich hlavní záměr je nacpat naše peníze do svých kapes. Nic jiného není důležité, nic jiného je nezajímá, ani devastace celé Evropy. …..


sergej 21.7.2023 18:07:51 Odpovědět
Ale kdeže, právě že ano podbildberg bruselon oligarchiády pindostanu, kdo chce globálních lichvářů výměny obyvatel kalergi €araboafriky ECB. Vypadá to jako pes štěká to jako pes – je to pes.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře