Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Kníže jako ochránce před levicí? Další trapný pokus vládních politků

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
  • schwarzenberg_sp
Pan vícepremiér Vlády České republiky, Karel Schwarzenberg, si možná dnešní den připadal jako jeden z ruských vojáků vztyčících rudou vlajku nad Prahou, když prohlašoval, že on se nevzdá a bude čelit oranžovorudé barvě. Podivné volební preference podle agentur vesele stoupají právě nynějším opozičním stranám. Proč se asi tak děje? V Čechách, stejně jako v celém zbytku Evropy dochází ke všeobecnému naštvání se na konzervativce a liberály.

Celoevropská nemoc škrtů a nesmyslných pravidel, to takzvané konzervativní vládnutí ve jménu ekonomiky a peněz to je to čeho se všichni už dávno najedli. Nové modré či jinak barevné vlády se rozhodly postavit proti svým občanům. Rozhodli se přehodnotit hlavní premisu vládnutí. Občan, obyvatel dané krajiny, nyní není oproti penězům nic. Národní vlády se zapletly do pavučin bankovních spekulací, do obchodů se spekulanty s eurem a národní měnou.

Vlády v Řecku, Francii, a nyní i v Anglii zažívají vlnu občanských nesouhlasů. Najednou ten svět mile rád přesedlal z humanismu na podivně překroucený kapitalismus. Nemáš peníze, nemáš nárok ani na životně důležité léky. Všechno se přetvoří na řeč čísel, i ten dětský život. Ještě nyní vzpomínám na suchopárnou Hegerovu úvahu, jestli je třeba se starat o nedonošené děti a do jaké doby by bylo pro stát zachraňovat narozené děti. Tenkrát jsme všichni měli možnost pochopit politiku pana knížete a jeho lidí. Je tu umělá partaj, taková předsunutá kolona modré ODS.

Napřed dusí nejslabší, začne s handicapovanými spoluobčany, aby se posléze vrhla na obyčejné důchodce a posléze i podnikatele. V České republice není snad jediného občana, který by tuto vládní lůzu volil, nebo kdo by stál za nimi. Nečas a jeho spolek zničil sociální smír, zničil sociální systém. To právě pan kníže, premiér Nečas, Drábek a chemik Kalousek zahájili vizi konzolového státu. Nejslabší stát je také vizí extrémistů, jak těch s beranem veznaku, tak těch árijských vyznavačů jediné pravdy.

Nikdy není dobré nahlížet na statistiky a zjištění jednotlivých agentur, protože tato zjištění se dají koupit, ale většina agentur říká vládě jediné: nemáte právo vládnout, odejděte.

Tady v tomto státě není třeba hovořit o oranžovém nebo rudém nebezpečí. Tyto vlády nemohou okrádat občany více. Modrá, oranžová, rudá, v dnešní době je to jedno. Orandžáda se Škromachem a Sobotkou stejně okrádá stejnou měrou jako modrá ODS s TOPkou. tady si obyčejný občan nevybere. Existuje snad jediná horší varianta vlády, a to v podobě hnědé nadvlády, ve které by nový náckovský spolek připravovaný pro Klause, získal místa ve vládě. Popřípadě kdyby někteří nacionalisté a extrémisté získali větší pozice v Poslanecké sněmovně.

To by byla skutečně nejhorší vláda i Sněmovna. V pozici rudých a oranžových nás nečeká něco nového. Rozkrádání státu bude pokračovat ve stejném tempu, některé věci se zjemní pro občana, mnoho reforem zůstane, dokonce si nemyslím, že by příchodem orandžády došlo k odstrčení lobbistů. Osobně si myslím, že oranžoví, tak modří mají stejný tábor lobbistů rozdělený na obě strany.

Češi mají být před volbami ve jménu modré linie vystrašeným stádem. Mají uvěřit pohádce o rozkradeném již rozkradeného. Tato vláda, ale i ty předchozí rozkrádaly. Bude se rozkrádat dál, protože je chyba v systému. Dnešní pravicový politik si myslí o Češích, že jsou to zloději a proto Drábek preventivně obviňuje všechny z krádežích. Čeští politici si myslí, že Češi chtějí žít na účet jiných, a proto Kalousek vytváří řadu nelidských zákonů.

Vláda zahájila antipropagandu, kdy sama bezdůvodně děsí obyvatelstvo před vládou levice, kdy sama ze sebe dělá anděly.

zdroj: http://www.hrebenar.eu/2012/05/knize-jako-ochrance-pred-levici-dalsi-trapny-pokus-vladnich-politku/

Facebook komentáře