Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Kdo jsou ti voliči Zemana ptá se nějaký Klus – jsme lidé Klusi

Hodnocení uživatelů:  / 15
NejhoršíNejlepší 

Nikdo z obyčejných lidí nikdy nebude stát při někom, KDO NERESPEKTUJE VŮLI VĚTŠINY NÁRODA.Tak už víte proč volíme Zemana a nemáme rádi kavárnu? Pokud ne, nejste moc inteligentní a tak raději už nic neříkejte.

Odpověď obyčejné ženy, co celý život pracovala a psala o tom, jak by mělo být a co je podle ní špatně.

  • kdo-jsou-ti-volici-zemana-pta-se-nejaky-klus-jsme-lide-klusi

Pane Klusi,

to, že jste veřejně známá osobnost neznamená, že se nás můžete ptát takhle arogantním způsobem. Uvědomte si laskavě, že nebýt nás nejste nic a nikdo. Píšete o tom, že byste rád s hovořil s lidmi co volí Zemana, ale žádného neznáte. Vaše škoda, protože Zemana volí obyčejní lidé, co živí celou tu vaši kavárnu, všechny komedianty, politiky a nemakačenka. To je ale novina co? To jste nevěděl? Vy máte lidi bavit, těšit je v jejich dobré i špatné náladě a nesrat je pitomosti typu, neznám voliče Zemana. Z toho vyplývá jen jedno. Neznáte ani svoje posluchače. Tak mi řekněte pro koho vlastně zpíváte a hrajete? pro nás asi ne a já doufám, že obyčejní lidé vám to dají pořádně sežrat, protože bez našich peněz si nevyděláte ani na slanou vodu. Taková je pravda.

Ptáte se jako pravý kavárník na to, jestli jsme všichni, i se Zemanem, napojeni na Rusko. I kdyby, tak po tom vám nic není, ale přesto odpovím. Napojen není nikdo z obyčejných lidí, ale jedno je pravda. Nebojíme se Ruska, ale USA a EU. To je pro vás asi novinka že? Už jste viděl kolik má USA základen po celém světě a kolik jich má Rusko? Doporučuji doplnit znalosti a potom nebude žvanit hlouposti a zesměšňovat se před svými posluchači.

Nikdo z obyčejných lidí nikdy nebude stát při někom, kdo vítá ekonomické migranty, protože nic jiného ty lidé nejsou.

Nikdo z obyčejných lidí nikdy nebude stát při někom, kdo vítá ekonomické migranty, protože muslimové nikdy nepřijmou naše zvyky a naši víru.

Nikdo z obyčejných lidí nikdy nebude stát při někom, kdo vítá ekonomické migranty, pro které jsou ženy jen vagíny na rozění dětí a pak si s nimi mohou dělat co chtějí.

Nikdo z obyčejných lidí nikdy nebude stát při někom, kdo vítá ekonomické migranty, co znásilňují, týrají a zabíjejí zvířata jen pro vlastní krvavé potěšení.

Nikdo z obyčejných lidí nikdy nebude stát při někom, KDO NERESPEKTUJE VŮLI VĚTŠINY NÁRODA.

Tak už víte proč volíme Zemana a nemáme rádi kavárnu? Pokud ne, nejste moc inteligentní a tak raději už nic neříkejte.

zdroj:http://www.na-septande.cz/vse/politika/kdo-jsou-ti-volici-zeman-pta-se-nejaky-klus-jsme-lide-klusi

Facebook komentáře