Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Hlava státu

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Nevěřili by jste, co všechno se může v souvislosti s prezidentskými volbami stát. Ani já tomu nevěřil, ale po chvíli mě nové zjištění přinutilo k záchvatu smíchu a současně i záplavě endorfinů štěstí do mozku.

Dovolte, abych se o nové zjištění podělil.

  • hlava-statu

Mám na serveru Ulož.to schované nějaké soubory. Teda "schované" je silné slovo, protože se mi celkem pravidelně stává, že mi někdo (asi správce) mou zásobu dokumentů promaže.

Ne, že bych tam měl něco proti něčemu, jako nějaké rasistické nebo popíračské věci, to rozhodně ne. Je to jen pár filmů, několik dobrých dílů z nějakých seriálů, nějaké kapely, trochu software a tak. Dohromady nic moc. Uložené to tam mám několik týdnů a tak o promazávání z důvodu zatuchlosti nemůže být ze strany správce Ulož.to také ani řeč.

Nechápu to, nicméně správce je jiného mínění díky čemuž se potvrdila stará pravda, že 'co je doma, to se počítá'. Ale abych tak moc neodbíhal od volebního hormonu štěstí, musím prozradit, že jsem si na Ulož.to schoval před dvěma týdny také fotku, která shodou okolností zdobí můj minulý příspěvek tady na CFP - "Najdi 8 rozdílů". Jsou na ni zachyceni pánové Kalousek a Drahoš se štaprdlaty čehosi ostřejšího a tak jsem ji tam tehdy uložil, kdyby si ji chtěl náhodou někdo stáhnout.

Jenže stalo se to, co nyní asi očekáváte - správce Ulož.to fotku vymazal. Nevím kdy, ale zjistil jsem to právě dnes (pátek, 26.1.2018) a tak mi připadlo hodně podivné, že zrovna těchto pár, zcela čerstvých, kilobajtů někomu může vadit. Napadlo mě jedině, že mazač musel být jedině vyléčený alkoholik nebo to je předpříprava na zavedení prohibice. Nevím.

Řekl jsem si, že to sprosté, ale že to v podstatě nevadí, protože ji samozřejmě mám uloženou u sebe. Hned jsem zahájil její hledání, abych ji na Ulož.to doplnil. Fotku s oba kamarády jsem našel, zahájil ukládání a...

...a zjistil jsem, že prezidentské volby jsou už rozhodnuty! Fotku mi totiž správce nepovolil uložit s hláškou "Tento soubor nelze nahrát kvůli závadnému obsahu".

Takže je jasné, že asi už někdo, někde rozhodnul, že oba kamarádi jsou závadní a nastupuje tvrdá cenzura informací na vše, co se jich týká. A ti, kdož oba pány zbožňují nebo dokonce milují, raději si dobře kolem nich vše uschovejte, ať o nic nepřijdete.

Ale je to škoda - mohli z nich být dobří lidé a možná i výborní prezidenti. ...tedy, v případě, kdyby nebyli závadní.

Nicméně, aby jste vy všichni uctívači těchto závadných jedinců nepřišli zkrátka, dávám vám svolení na vytištění a zarámování fotky hlavy shora, kterou si můžete pověsit jako soukromý obraz Závadné hlavy státu, které jistě dáte svůj hlas.

Já nikoli.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 pavel.strasky@seznam.cz 2018-01-29 18:50
K tomuto vašemu příspěvku jsem se musel probojovat. FB mi oznámil, že příspěvek byl vyhodnocen jako spam a protože nedodržuje zásady komunity. Pornocenzor jede jako vyšitý. To nebrání v tom, abych sdílel. uvidíme, zda to projde.

Facebook komentáře