Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Dvořákova bulvární Čt 24 o Trumpovi exceluje - z lotra se stal Bůh

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

100 dní Donalda Trumpa ve funkci prezidenta USA
Kolář z Evropských hodnot a odpůrce Ruska Fištejn - stálí návštěvníci komentování jediného správného názoru - naprosto nezaujatí - který mají vždy vstup do veřejnoprávní televize zajištěn přešli z pláče do začínající euforie a další pokračují: Vašáryová, Joch...

  • dvorakova-bulvarni-ct-24-o-trumpovi-exceluje-z-lotra-se-stal-buh

Jaká však bude třetí poloha prezidenta Trumpa?

První poloha bylo strašné zoufalství - není zvolena Clintonová a na obrazovce z nich nenávist jenom tekla.

Druhá poloha - stačilo 51 nepovedených nebo úmyslně nepovedených balistických výstřelů a plakající stádo Evropských hodnot propuklo v nadšené ovace, jako když přijel Fidel Castro s Leonidem Brežněvem do Prahy.

Třetí poloha Donalda Trumpa?

Skrytá Pravda si dovolí poodhalit budoucnost na základě minulosti: pokud někdo sedmdesát, respektive skoro padesát let má nějaké vidění světa a je to osobnost, se kterou se nedá manipulovat, vážně si slavná eskadrona Evropských hodnot jako hvězdná pěchota myslí, že se prostě padesát let mýlil a stačí pár vět FBI a CIA a rázem se z něho stane jiný člověk? Dle nadšeného hýkání Koláře, ale především Fištejna či Vašáriové to tak vypadá. Až se projeví třetí, ale skutečná podoba prezidenta Trumpa, budou stále tak nadšeně hýkat? A samozřejmě nechybí Žantovský, který má své místečko v České televizi správných názorů jisté.

Dovolíme si vám nabídnou reálný pohled, i když předpověď tohoto typu může pořádně kulhat: zachmuřený  pohled Koláře, Fištejna a Vašáriové a pláč Klvani. Proč? Protože začne naplňovat léty prověřené pravdy Adama Smitha z Bohatství národů, že "korektní slovo bílého muže" se stane skutečně korektní bez dnešního pejorativního výrazu, že lidé, co budou pracovat budou uznáváni, zatímco dávkaři budou zatracováni a posláni tam, kam patří. Že přednost nebude mít barva kůže a ztratí se pozitivní diskriminace, protože jakákoliv diskriminace je zločin jako zločin sám o sobě.

Jenomže dokáže otočit celou společnost jeden člověk a pokud, tak kdy?

Samozřejmě že ne. Ale siláckými gesty musel znejistit i fanatické odpůrce jeho filozofie a to za pár střel v Sýrii stojí. Vlk se nažral, koza zůstala celá a protitrumpovské pochody ustaly. Nyní asi bude období psychologických válek a příprava na likvidaci Obamacare. Pak by logicky měla nastat fáze vytlačení lidí neplatící daně společně se snížením daní, což by však v důsledku mělo být nastartování ekonomiky a tlak na sílící se vzdělání občanů USA. A hlavně, Trump není sám, ale má za sebou armádu milionů poctivě pracujících občanů, kteří byli stále více nespokojení, že čím více se jim odčerpávalo peněz na nepřizpůsobivé, tím více měli natažené ruce na vyšší a vyšší dávky, zatímco ti poctiví už neměli ani na pořádné služby lékařské a školní.

Kde se bere důvěra, že to skutečně bude dělat? Zaposlouchejte se do jedné z chronologií, jak to někteří zaznamenali a sestříhali.

Zaposlouchejte se a pak pochopíte

A co na tom bude tak hrozné, že dnešní nadšení se opět vrátí ke zděšení?

Protože to, co udělá Trump je přesně to, co nechtějí zastánci Evropských hodnot a lidí, co si myslí, že mají funkci vysoce honorovanou v Bruselu zajištěnu navěky. A Donald Trump udělá přesně to, co v průsečíku myšlenek hlásal celý život a je to přesně to, proč kritizujeme Evropskou unii, zatímco je nám předhazováno, že nenávidíme Evropu a posílají na nás cenzorní úřad milého ministra Chovance s "inteligentní" partičkou Kremlin Watch.

Ti pitomci (a promiňte mi ten výraz) stále neumí pochopit, že nadáváme na Evropskou unii nikoliv proto, že milujeme věčnou láskou Putina, ale proto, že právě chceme, aby ti pitomci odešli do věčných lovišť zapomnění a my nastoupili opět cestu svobody a akcelerace ekonomiky. Akcelerace ekonomiky, ale ne založenou na dluzích a umělém tištění peněz, ale na kvalitním vedení státu, Evropy... Ale je známo, že hlupák nikdy nepochopí, že je hlupák. 

Co si asi o sobě myslí ti, co jsou stálými předkladateli jediné správné pravdy v našem mainstreamu či v Čt24?

zdroj:http://www.skrytapravda.cz/domaci/742-dvorakova-bulvarni-ct-24-o-trumpovi-exceluje-z-lotra-se-stal-buh

Facebook komentáře