Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Benešovy dekrety se stávají cárem papíru. Hanba kolaborantům.

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

A cizáci, kteří si zavdali s nacistickým režimem vznášejí vůči naší zemi a našemu národu stále nové majetkové nároky. Jak dlouho ještě pro ně bude náš národ dojnou krávou?

  • benesovy-dekrety-se-stavaji-carem-papiru-hanba-kolaborantum

Nejnověji jde o rod Lichtenštejnů, kterým byl podle Benešových dekretů v roce 1946 jejich majetek zkonfiskován. Jedná se o skvosty, o které náš národ pečoval 70 let a do jejich údržby, oprav a zvelebování jsme všichni z našich peněz dali astronomické částky. Jde o skvosty jako hrady a zámky Valtice, Lednice, Šternberk, Bučovice, Velké Losiny a obrovské množství pozemků, cca 70 tisíc hektarů půdy a lesního porostu.

A protože se přepisovatelé historie činí, je nezbytné připomenout, že Benešovy dekrety jsou následkem nacistického teroru vůči našemu obyvatelstvu v období okupace za II. světové války a majetkově se dotýkaly těch, kteří tomuto nacistickému režimu aktivně přisluhovaly.

Benešovy dekrety jsou nedílnou a nesmazatelnou historií našeho státu, což se mnohým kolaborantům samozřejmě zajídá. Otřesné však je, že drzost bývalých kolaborantů nabývá na intenzitě a oni vznášejí stále další majetkové nároky vůči naší zemi a našemu národu.
A největší hanbou našeho národa je, že lidé zvolily spoustu politiků, kteří tyto protinárodní postupy dokonce aktivně podporují. Hanba všem, kteří takto jednají, jde o poplivání obětí našich předků z období II. světové války a o zradu celého našeho národa.

Autor: Pavel Opl

Zdroj: https://opl.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=699543

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Bedrich Pavelka 2019-02-10 08:17
Občané zapomínajï!!!! Bezcharakterni nenažrané bestie!!! Jedině komunisti je uměli udržet na uzdě!!!!!

Facebook komentáře