Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Zapomeňte na důchody, budete pracovat, dokud se neudřete!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Tohle nám prakticky řekli naši politici, když v roce 2011 schválili důchodovou reformu, ve které neurčili žádnou horní věkovou hranici pro odchod do důchodu.

Podle této reformy, mohou lidé, kterým je dnes okolo třiceti let, jít do důchodu v cca 73-75 letech!

  • zapomente-na-duchody-budete-pracovat-dokud-se-neudrete

Našim asociálním politikům, z nichž někteří sedí celý život v ministerských křeslech, nebo v poslaneckých lavicích a nemají ani ponětí o tom, jak vypadá opravdová práce, to připadlo jako dobrý nápad, jak vyřešit to, že nemají peníze na důchody, protože rozprodali, nebo zničili veškerý národní majetek.

Vůbec neřeší otázky typu, do kolika let lze vykonávat těžké práce ve výškách, nebo třeba práce v horku a prachu v dolech!

Je jim jedno, jak dlouho může chirurg držet v ruce skalpel, než se mu začnou klepat ruce a bude nebezpečný svým pacientům!

Oni sami budou mít v tomto věku už dávno našetřené miliony, a budou si užívat důchody na svých chatách v horách, nebo letních sídlech poblíž nějaké krásné mořské pláže, zatímco lidé, kteří je celá léta volili do jejich funkcí, a v jejichž zájmu měli řídit tuto zemi, budou dřít mnohdy až do své smrti!

Věta, ve které uvádím extrém práce až do smrti, není bohužel žádnou nadsázkou, ale smutným faktem!

Podle mnoha odborníků z řad lékařů, se při vysoké pracovní zátěži v tak vysokém věku nedožije důchodu až pětina lidí!

Ostatní, kteří budou mít to štěstí, že se ho dožijí, budou mít pravděpodobně zdraví natolik podlomené, že ho nebudou pobírat dlouho!

Vysokého věku a „zaslouženého“ důchodu, se tak přesně podle plánu našich mocipánů, dožijí jen majetní a mocní lidé, kteří si během svého života nebudou ničit tělo těžkou prací.

Pokud se Vám tento jejich plán a výhled na budoucnost nelíbí, je potřeba s tím již dnes začít něco dělat!

Nejlépe dát u volebních uren sbohem všem, kteří pro nás vymysleli takovou budoucnost!

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře