Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Žádný národ není složen jen ze špatných lidí!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Tuto skutečnost, že v každém národě světa se najdou lidé dobří i špatní, bere normální člověk jako fakt. Existují však lidé, kteří si to v historii nemysleli, a dokonce lidé, kteří si to nemyslí ani dnes.

  • zadny-narod-neni-slozen-jen-ze-spatnych-lidi

V minulosti například v Německu nacisté pohrdali všemi Slovany a brali nás jako podlidi. V současnosti takto nazývají ukrajinští nacionalisté a fašisté co sedí v kyjevské vládě na Ukrajině žijící Rusy. V historii celého lidstva se pak dá dohledat mnoho příkladů rasové nesnášenlivosti ze strany omezených xenofobních lidí proti jiným národům, nebo rasám.

Dnes, se chci však bavit o nesnášenlivosti některých lidí proti židům. Tito lidé, můžeme jim směle říkat Židobijci, nejsou bohužel jen mezi fašisty a nacisty, jak by si mohl normální člověk naivně myslet. Oni jsou rozlezlí jako mor snad ve všech společenských vrstvách, politických stranách i hnutích.

Největší paradox je, že jsou klidně i členy skupin, které odsuzují nacismus a fašismus a sdružují Slovany a přátelé Ruska. Tito lidé dokážou jedním dechem odsoudit oprávněně genocidu, kterou páchá kyjevská vláda na svých spoluobčanech a zároveň pronést větu, ve které navrhují navlas stejnou, nebo ještě horší genocidu pro všechny židy.

Důvod jejich jednání je jednoduchý, Oni jsou pevně přesvědčeni, že za všechno zlo světa mohou právě židé. Tak dokážou vymyslet až neuvěřitelné příběhy o tom, že ti samí židé byli zároveň mocnými majetnými bankéři a oligarchy, současně i komunisty, kteří si ten majetek znárodnili, a jako bonus vlastně i fašisty, kteří proti oběma těmto skupinám bojovali. Dokážou uvěřit jakékoli, byť sebehloupější konspiraci proti nim, jen aby nemuseli uznat, že židé jsou stejně jako všichni ostatní lidé různí, tedy špatní i zlí, a ničím se od ostatních lidí neliší.

Židobijce tímto však nepřesvědčíš, jsou skálopevně přesvědčení o své pravdě a tak nedělají rozdíl mezi Rockefellery s Rotschildy a Marxem, nebo lichvářem a prostým poctivým dělníkem, který stejně jako Oni musí tvrdě pracovat, aby uživil svou rodinu. Je jim jedno, že filosofie a názory různých židů jsou stejně rozlišné jako názory Čechů, Rusů, Američanů, nebo kohokoli jiného. Oni je mají za špatné a zkažené všechny. Pokud chci z něčeho obvinit některého žida, musím to stejně jako u každého jiného národa udělat adresně a ukázat prstem na toho určitého jednotlivce, nebo skupinu a vyvarovat se paušalizace! To samé se týká virtuálních rozsudků a trestů, nelze přece souhlasit s větami typu, že by toho, či onoho člověka za něco oběsili i s celou jeho rodinou, copak třeba malé děti mohou za případné zločiny svých otců?! Na Facebooku s takovými Židobijci, ale i jinak zaměřenými rasisty přicházím bohužel do styku poměrně často a občas jsem nucen jako zakladatel a správce skupiny „Česko – Slovensko – Ruského přátelství a slovanské vzájemnosti" takové lidi razantně napomenout a po opakovaném napadání nějaké rasy, nebo národa je ze skupiny vyloučit.

Nechápu, kde se bere v lidech taková omezenost a zloba, vždyť jsme si nesmyslnost a nebezpečnost rasismu zažili od nacistů na vlastní kůži, tak jak po takových zkušenostech můžeme něco podobného přát jinému národu?! Pevně věřím, že podobných žido a jiných bijců bude ve světě ubývat, protože pokud nezmoudříme a nepoučíme se z minulosti, může se stát, že celý svět bude brzy vypadat stejně jako Ukrajina, nebo Irák.

Takže Vás lidi prosím, nehledejte na sobě to, co nás rozděluje a čím se od sebe lišíme, ale naopak to, co nás spojuje a co můžeme společně změnit k lepšímu. Svět není v krizi kvůli žádnému národu jako celku, nýbrž kvůli pár bohatým jednotlivcům, některým politikům a velkým korporacím, které nás štvou proti sobě. Na tyto lidi a skupiny se zaměřme a proti nim obraťme všichni společně svou zlost.

Ladislav Kašuka

Facebook komentáře