Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Fiala dostal kapky od G. Verhofstadta aneb Na každé prase se někde vaří voda

Tak do onuce páníček nejvíc mlátí. To je pravidlo! Čím více bude zpráskána, o to pokorněji přileze a bude prosit!

To není psychologický profil celého českého národa, ale profil české spodiny, která nám byla "demokraticky" nadiktována ze strany amerického Deep State do vedení naší země!"

  • nas-premier-fiala-dostal-kapky-v-evropskem-parlamentu-od-g-verhofstadta-liberalove-a-demokrati
  • nas-premier-fiala-dostal-kapky-v-evropskem-parlamentu-od-g-verhofstadta-liberalove-a-demokrati

Nakonec se jich stejně, jejich loutkovodič-páníček, zbaví, až už je nebude potřebovat! Zahraniční majetek, včetně nemovitostí, které si tam vybudovali pro dobu, až budou prchat z vlastních zemí (stejně jako ukrajinské oligarchické a státní elity), jim bude západem zkonfiskován!

Přežijí jen šťastlivci, protože tak, jako v případě Skripala a dalších, se stanou vítanou kořistí pro západní zpravodajské služby, tedy - zavraždit, obvinit z toho Rusko a Putina a mediálně to pořádně rozmáznout.

Vlastní chtivostí, prodejností a bezcharakterností se dostali do tak horké kaše, že nebude úniku a oni to teď ani ještě jen netuší! Tak už to v životě prostě chodí, jak říká lidové přísloví, a ta jsou pravdě většinou nejblíže - pro každou svini se kdesi vaří voda.

Až to přijde, nelitujte jich, odpovídalo to jejich lidské úrovni a byla to jejich volba!

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Zvědavý 2022-07-29 13:52
Správně uvedeno. Lokajové slintající po pamlscích svých pánů již brzy zjistí, že jim jsou jen na obtíž a ujídají z jejich mizícího koláče. Závěr tohoto roku bude pro mnohé nevědomé šokem.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře