Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Většina lidí nechce suverénní Česko a moc v rukou občanů naší země !!!

Hodnocení uživatelů:  / 10
NejhoršíNejlepší 

Pouze voliči SPD chtějí, aby ČR byla suverénní zemí z vlastní vnitřní a zahraniční politikou, která si sama rozhoduje o tom, koho přijme, nebo nepřijme za svého občana, nebo s kým bude svobodně, bez evropských direktiv a omezení obchodovat!!! Jen necelých 11% lidí v naší zemi má hrdost a vlastenecké cítění!!!

Tento fakt vyplývá z výsledků posledních voleb v naší, zatím ještě většinově české zemi. To, co píši v prvním odstavci, není sice tak úplně pravda, ale ve výsledku to tak vlastně je... Suverénní Česko, chce zajisté mnohem více lidí, jenže hloupost, nebo nezájem a nepochopení vzájemných souvislostí, se bohužel v naší zemi stává velmi častým jevem. Na vinně jsou hlavně veřejnoprávní, německá a Babišem vlastněná média, která s velkým úspěchem vymývají lidem hlavy každičký den od rána do večera.

  • vetsina-lidi-nechce-suverenni-cesko-a-moc-v-rukou-obcanu-nasi-zeme

V letošních parlamentních volbách se ukázalo, že síla médií je obrovská a Babiš, který jich vlastní spoustu, vyhrál díky tomu drtivě volby. Média však nebyla jediným činitelem, který tohoto pána vynesl až nahoru na piedestal naší politické scény. Dalším nemalým viníkem toho, že se v Česku ujmul moci oligarcha s podivnou a temnou podnikatelskou minulostí, je hloupost, až s prominutím blbost ostatních politických stran. Ať se již jedná o vládní, nebo opoziční uskupení, životaschopnost a vlastní pevnou linii dokázala kromě Babiše nabídnou lidem pouze SPD.

Zbytek pravicové politické scény, se spolu s levicovou ČSSD nezmohl na nic jiného, než svou politickou kampaň založit na tom, že volit Babiše je špatné a hrozí nám zánik demokracie, pokud se tomu tak stane. Komunisté pro změnu dělali to, co posledních 27 let dělají neustále, takže vlastně vůbec nic. Nějaký hlasitý zásadní postoj od KSČM k tomu, co se děje posledních pár let ve světě, nebo u nás doma, dokud budou u stranického koryta pánové Filip a Dolejší, prostě neuslyšíte. Výsledkem je nejhorší volební výsledek komunistů od vzniku strany v roce 1921!!!

Vraťme se ale k Babišovi a hnutí ANO. Nevím, jestli si jeho voliči uvědomují, že Babiš nikdy ani nenaznačil možnost, že by ČR v případě z Bruselu vynuceného přísunu uprchlíků, opustila EU???!!! Je jasné, že Babiš, jenž je vlastníkem firmy, která čerpá z EU snad největší dotace ze všech firem v ČR, by byl sám proti sobě. Lidem střet zájmů mezi Babišem oligarchou a Babišem politikem, ale nejspíše vůbec nevadí. Jeho trestné stíhání za finanční podvody, dokonce bohužel v řadě Čechů budí spíše sympatie, než pohoršení... Morálka lidí, pokroucená sledováním západních filmů, v kterých jsou největšími sympaťáky „hrdinové – padouši a podvodníci“ a ostatní, kteří jim nepřejí úspěch jsou fízlové a práskači, prodělala jistý druh devoluce a lidé již vůbec nechápou rozdíl mezi dobrem a zlem.

Dalším pro normálního člověka nepochopitelným faktorem těchto voleb je úspěch Pirátů. Tato strana, jejíž předseda je otevřeně pro přijímání uprchlíků a legalizaci „měkkých“ drog a horuje pro setrvání ČR v EU navzdory rostoucí islamizaci a hrozby terorismu, která pořád stoupá, se dostala do parlamentu jako třetí nejsilnější partaj!!! Jejich voliči jsou většinou anarchisté, tedy uživatelé nejen měkkých drog a pak prvovoliči, které oslovil název a znak této strany, a kteří díky neustálým mediálním masážím, také horují pro lásku a pomoc pro „vědce a inženýry“ prchající do Evropy z Afriky.

Celkově, suma sumárum, jsou letošní volby do budoucna neštěstím pro ČR. Naděje, že by se naše země vymanila z bruselského diktátu, se propadla do nejhlubšího pekla. V naší zemi dál povládnou lidé, kterým nevadí, že ve skutečnosti se o nás nerozhoduje v Praze, ale v Bruselu, nebo, chcete-li to říci otevřeně v Berlíně. Tyto volby, už bohužel možná nejsou pouhou prohranou bitvou, nýbrž kapitulací a koncem války...

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře