Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

SPUTNIK V – DUKOVANY – NORD STREAM 2 – VRBĚTICE – Kdo věří, že za ten „muničák“ mohou agenti, co „otrávili“ Skripala???

Hodnocení uživatelů:  / 31
NejhoršíNejlepší 

V prvé řadě, chci upozornit, že všechny ty sankce, postihy a vyhošťování ze strany ČR, členských států EU a USA, se konají v naprostém rozporu s mezinárodním právem a úplně opomíjejí základní právní pravidlo, kterým je PRESUMPCE NEVINY (Presumpce neviny je právní domněnka spočívající v tom, že je na obviněného v rámci trestního nebo přestupkového řízení nahlíženo jako na nevinného, pokud není pravomocně rozhodnuto o jeho vině. Je jedním z principů právního státu).

  • sputnik-v-dukovany-nord-stream-2-vrbetice-kdo-veri-ze-za-ten-municak-mohou-agenti-co-otravili-skripala

V druhé řadě, chci upozornit na to, že všechny ty protiruské kauzy, Vrběticemi počínaje, Skripalem pokračuje a vměšováním do voleb USA konče, mají jedno společné. Jsou spíše štvavé a mediální, než řádně došetřené a nevyvratitelně prokázané. Tím pádem jsou spíše pouhou protiruskou politickou hrou, než faktickou skutečností.

V třetí řadě, se mi zdá být „podezřele náhodné“ to, že se s takovým přelomovým zjištěním o Vrběticích přišlo až 7 let od události, a to v době, kdy má Rusko nejlepší vakcínu proti Covidu 19 na světě, která nezpůsobuje žádné embólie, ani jí nefinancoval Soros, nebo Gates. Ropovod NORD STREAM2 je těsně před dokončením, kyjevskými ukrofašisty rozkradená Ukrajina, má přijít o bezpracný zdroj peněz za tranzity ropy do EU, a byl vyhlášen tendr na dostavbu Dukovan. Ukrajinu chce NATO jako nárazníkové pásmo proti Rusům, Dukovany chtějí dostavět Američané, a když nebude v EU ruský plyn a ropa, bude se vozit tankery z USA za mnohem vyšší cenu. Co to znamená? Šup a po uši zadlužené USA, budou najednou z krize venku… Určitě jen náhoda, že?

V čtvrté řadě, se mi nikde nepodařilo dohledat, kdo, že byli ti dva mrtví zaměstnanci ve Vrběticích. Členové ochranky, dělníci, technici, nebo nakonec třeba zloději, kteří se vloupali do skladu a neodbornou manipulací zapříčinili explozi? Řekne nám někdo jejich jména a adresy, kde žili, aby nezávislí novináři, mohli ověřit, co to bylo za lidi, a jestli měli v tu dobu, co došlo k výbuchu v muničním skladu co dělat???

Ladislav Kašuka

Facebook komentáře