Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Myšlenkový Babylon, aneb nepleťme si pojmy s dojmy!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Posledních pár let se stále častěji setkávám s totálním pomatením základních politických a společenských pojmů, a překrucováním historických faktů.

Dostávám skoro kopřivku, když někde slyším a čtu, jak házejí do jednoho pytle neomarxisty a vyznavače multikulturismu s opravdovými marxisty a komunisty, nebo pravicové národně vlastenecké strany nesouhlasící s EU s fašisty a nacisty.

  • myslenkovy-babylon-aneb-nepletme-si-pojmy-s-dojmy
V některých případech se jedná o důsledek dezinformací šířených profesionály, kteří to činí s určitým záměrem a na objednávku, v jiných případech za to mohou nadšení amatéři, kteří toho sice o minulosti, ani o současnosti moc nevědí, ale přesto zakládají různé stránky a weby, na kterých zveřejňují různé hlouposti a fantasmagorie, které bohužel mnoho mladých lidí přijímá jako fakta.

Profesionální dezinformátoři tak činí v zájmu těch, kteří jim zaplatili za to, aby pošpinili své politické, nebo ekonomické protivníky a takovéto dezinformace pak můžeme nejčastěji slyšet v oficiálních médiích. Zadavateli jsou tedy převážně politici, kteří jsou právě u moci a korporace, které je tam jako své figurky dosadili.

V dnešní době, kdy přibývá lidí, kteří oficiálním médiím již příliš nedůvěřují, jsou však přinejmenším stejně nebezpečné na první pohled líbivé protestní weby (které jsou občas protestní jen naoko, a platí je ti samí lidé co oficiální média), které kritizují téměř úplně každého a vše, jenže přitom v rámci této kritiky šíří totálně nesmyslné konspirační teorie a příměry.

Na spoustě podobných webů je znát, že je provozují lidé, kteří mají velice vyhraněný a jednoduchý pohled na svět. Proto si u nich můžeme přečíst pojmy jako soudruh Obama, nebo soudružka Merkelová, židobolševik Rockefeller, nacista Farage a další totální nesmysly, které bohužel mohou spoustě mladých lidí, kteří se toho dnes ve škole o historii příliš nenaučí dost poplést hlavu.

Vše je samozřejmě zaviněné tím, že tito totálně zmatení amatéři (nebo dobře to hrající profíci), nerozlišují na těchto svých webech tzv. neomarxisty, multikulti pomatence a slouhy oligarchů, od opravdových komunistů, stejně jako nerozlišují vlastenecké strany a spolky od nacistů a fašistů.

Neomarxisté totiž nejsou ani na straně národní pravice, ani opravdové levice, pouze zneužívají jméno největšího komunistického filosofa, aby šířili svou totálně zmatenou a zkaženou ideu multikulturismu a vůbec netuší, že tím slouží tomu, koho nejvíc nenávidí. Taková společnost je totiž snem nadnárodních korporací a oligarchů.

V současnosti právě z tohoto důvodu v EU probíhá uměle řízená migrace, jejímž cílem je zničení kulturního dědictví jednotlivých národů.

Bezbarvá masa, která vznikne takovýmto uměle řízeným míšením, bude postrádat jakoukoli národní hrdost, nebude mít žádnou historii, ani hrdiny, a tudíž bude poddajněji a lépe sloužit svým opravdovým pánům (tedy oligarchům vlastnícím ty největší nadnárodní korporace a banky).

Každý soudný člověk snad chápe, že takováto idea se rozhodně neshoduje s tím, co chtěli a pořád chtějí opravdoví komunisté, ale ani s tím, co chtějí pravicové národně zaměřené strany.

V tomto případě mají skutečná levice a vlastenecká část pravice společného nepřítele. Tímto nepřítelem jsou nadnárodní korporace usilující o globalizaci a oligarchové, kteří je řídí.

Prostředkem, který oligarchové k tomuto cíli používají, jsou kromě výše zmiňovaných neomarxistů, kteří touží zničit základní morální a rodinné hodnoty, a nahradit je dekadencí, také eurohujeři sedící u kancelářských stolů v Bruselu, kteří si myslí, že spasí Evropu centrálními nařízeními a omezeními, bez ohledu na odlišnou mentalitu a zvyky jednotlivých národů.

Tím největším nepřítelem lidstva, jsou tedy v současnosti oligarchové - globalisté, jakožto představitelé korporátního fašismu, snažící se stvořit jeden velký národ bez vlastní kultury a kořenů, což je stejné, jako kdyby z přírody zmizely všechny barvy, a vše bylo již jen hnědé (což je pro mě osobně dost odporná představa).

Doufám, že jsem někomu tímto trochu zjednodušeným vysvětlením nezpůsobil v hlavě ještě větší chaos …J.

Ladislav Kašuka.

 

Facebook komentáře