Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jsou červené karty pro Zemana předzvěstí další Amerikou řízené barevné revoluce?!

Bude se tomuto údajně spontánnímu „studentskému hnutí“ říkat v budoucnosti česká karmínová revoluce?!

Je náhoda, že lidé, kteří prohlašují, že jsou organizátory těchto akcí proti Zemanovi, mají zázemí a kontakty na americké ambasádě, nebo mají kolem sebe cizince z Anglie a USA a hrají v nějakých nečesky pojmenovaných kapelách, používajíce samozřejmě anglicky znějící pseudonymy, jakoby se styděli za svá pravá česká jména?!

Zdá se Vám jako náhoda a normální, že ony tzv. červené karty přišli podle důvěryhodných zdrojů organizátorům akce přímo z adresy americké ambasády?!

  • jsou-cervene-karty-pro-zemana-predzvesti-dalsi-amerikou-rizene-barevne-revoluce
Kdo tedy vystavil Zemanovi onu pověstnou červenou kartu, která měla symbolizovat vyřazení ze hry?! Opravdu to byli čeští studenti a partička pravdoláskařů, nebo to byli američtí jestřábi války kolem senátora Mc Caina a ostatních válečných štváčů z USA, kterým se nelíbí, že prezident Zeman nesedí dost pevně na jediné židli a občas si přesedne na jinou?!

Oni studenti jsou totiž tou nejsnadněji zmanipulovatelnou skupinou populace každé země. Takový student totiž ve skutečnosti ještě není chytrý a už vůbec ne zkušený člověk. Je to jen polotovar, který má daný potenciál lépe a rychleji přijímat informace, než někteří další jeho vrstevníci. Vše záleží na tom, jestli páni profesoři nalijí do této poloprázdné nádoby bez vlastních životních zkušeností opravdové a hodnotné informace, nebo do ní vyklopí kýbl plný „smradlavého hnoje“ s cílem udělat z nich nástroj a loutky, které slouží lidem, kteří jim platí za to, aby mládež vychovávali tak jak si oni přejí!

Z takového mladého člověka s hlavou plnou nepravdivých a zmanipulovaných informací se pak bohužel nestane chytrý člověk s vlastní hlavou, ale tzv. „přechytralý blbec“ nevědomky zneužitý k tomu, aby do světa hlásal přesně to, k čemu byl chytře naprogramován svými loutkáři.

Čeká nás tedy další barevná revoluce řízená mistry převratů ve stylu arabského jara, oranžové revoluce a MAJDANU?! Protest proti Zemanovi má mnoho společných rysů. Stejně jako jinde je podporován z USA a pořádá ho menšina, která sice prohrála legitimní volby, ale přesto je přesvědčená o své vyjímečnosti a právu vládnout zemi, protože se spoléhá na podporu svého velkého bratra z Washingtonu.

Zatím se akce proti Zemanovi obešli bez dlažebních kostek, molotovových koktejlů a střelných zbraní, protože prezident v naší zemi nemá takové pravomoci jako má Putin, nebo Obama, případně což je důležité, jako měl také JANUKOVYČ. Dokud máme premiéra, který si jezdí jako psík pro pochvaly, nebo pokárání do Washingtonu a nedělá vlny jako Zeman, opravdové barevné revoluce se snad zatím bát nemusíme.

Pokud však nakonec k nějakému pokusu o puč v České republice dojde, doufám, že slušní lidé s vlastní hlavou se postarají o to, aby se nepovedl a jeho iniciátoři byli po zásluze potrestáni.

Tohle bylo jen takové malé varování ze zámoří, něco ve smyslu nezlobte, nebo se bude střílet a vraždit i v České republice!

Ladislav Kašuka.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře