Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Hovoří na Národní třídě zabitý student Růžička - velmi zajímavé

  • hovori-na-narodni-tride-zabity-student-ruzicka-velmi-zajimave

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#5 Petr Král 2023-11-21 10:46
Připadá mi to podle zdvojeného trámového sloupu a židlí správně, že je to točené v interiéru restaurace Hotelu Džbán, Karlova Studánka? Nebo ne? Pradědova medicína?
Citovat
#4 Petr Král 2023-11-21 10:19
V 6:43 se mu asi udělalo zle z toho všeho. Režim se svrhl tak trochu sám. A pan Bok teď proto nemá skoro ani na bůček, zato má prý hlad :-).
Citovat
#3 miroslav petr 2023-11-20 07:57
zvuk nejde ani na rumble
Citovat
#2 miroslav petr 2023-11-20 07:56
reklama je bez závad i ostatní videa na tomto webu ale u tohoto videa na všech prohlížečích nejde zvuk!
Citovat
#1 Bálek Zdeněk 2023-11-19 23:45
Hovoří hodně otevřené, ale některé odpovědi jakoby minul. Například, proč byl nutný tak brutální zásah na Národní třídě, to dopředu neplánovali? Nebo byli oklamáni? Ono je něco jiného nafingovat mrtvolu studenta a něco jiného brutálně zbít uzamčený dav lidí s tím, že jen zázrakem tam tehdy nebyli další mrtví (vím ze zkušenosti blízké osoby, byla tam tehdy moje pozdější manželka). Kdysi, před mnoha a mnoha lety, mi jeden můj zdroj říkal, že ty tzv. červené barety, zasahující na Národní třídě, byly západní, vojenští, profesionální žoldáci, dopraveni sem letecky ze západu a následně patřičně ustrojeni do našich uniforem? Proč, říkal jsem si tehdy? No, napadá mne dnes: Oni neměli k našim lidem žádný vztah a byli schopni, na rozdíl od jiných našich složek, čehokoliv! A Zifčák dále víceméně zcela míjí otázku, kdo to tehdy řídil z těch vysokých, řídících pozic (on byl jen výše postavený, zpravodajský pěšák), tedy míjí otázku vzájemné spolupráce a řízení tohoto puče ze strany CIA, KGB a naší STB (nejspíš o tom ani nemá tušení). při čemž každá z těchto složek měla svůj specifický úkol. Například: KGB připravila samotnou organizaci puče a jeho mediální a vnitrostranické pokrytí, naše STB zařídila samotný průběh puče, tedy zavlečení davu na Národní třídu a později inscenaci s mrtvým studentem a CIA řídila samotný zásah na Národní třídě. Tak pochopitelně, je to můj dohad, ale zamyslete se: Pokud to byla koordinovaná akce těchto tří zpravodajských služeb, jakože podle všech, dnes dostupných informací, byla, pak tam musely být velice přesně rozděleny úkoly mezi nimi. Jinak to na této úrovni nefunguje! Zajímavý rozhovor vyšel nedávno na toto téma na Hájkově Protiproudu, rozhovor s bývalým mluvčím Československé armády v roce 1989 a on tam jasně říká, že velení tehdejší Československé armády zprvu vůbec nemělo tušení, kdo to na té Národní třídě z našich vojenských složek vlastně zasahoval? Později to identifikovali jako výsadkáře, ale proč na studentské demonstraci zasahovali výsadkáři? A další otázka: Jací a čí výsadkáři, byť ve stejnokrojích naší, tehdejší armády, tam vlastně zasahovali? A tady ještě ten rozhovor pana Hájka s bývalým mluvčím Československé armády, za poslech to rozhodně stojí: https://www.youtube.com/watch?v=2MyW374HrAs&t=668s
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře