Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Oliver Stone – Ukrajina v ohni (Dokument)

Plná verze dokumentárního filmu Ukrajiny v ohni, jehož producentem je americký režisér Oliver Stone se slovenskými titulky.

Tento den film byl vysílán na ruské televizní stanici REN TV. Představitelé televizního kanálu odmítli vyjmout film z vysílání, nehledě na petici publikovanou na stránce Change.org pro jeho zákaz. Tam se ujišťuje, že vysílání filmu může vyprovokovat „masové nepokoje na Ukrajině“. Film pojednává o událostech v Kyjevě na Majdanu, které se odehrávaly na konci roku 2013 — začátku roku 2014.

Mírumilovné demonstrace postupně přerůstaly do nepokojů, které na konec vedly k násilné změně vlády. Oliver Stone vedl rozhovor s bývalým prezidentem Ukrajiny Viktorem Janukovičem, dále i s ruským prezidentem Vladimirem Putinem. Film byl představen už v létě, byl označen za nejlepší dokument na festivalu v Taormině (Itálie).

  • oliver-stone-ukrajina-v-ohni-dokument

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Bus Bělojar 2016-11-27 08:46
Dokument si nepustím,kdo viděl na čt2 seriál Dějiny podle Olivera Stona(nevím jestli se to jmenovalo zrovna takhle),tak ví,že Stone je úplně mimo realitu.Pravděp odobně pro někoho pracuje.Takže plně souhlasím s Jarkem Kozelou. Oliver Stone je hlupák a jen "režisér",nezap omeňte,že byl dlouhá léta závislý na kokainu,pravděp odobně se z toho ještě nedostal.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře