Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Dr. Webster Tarpley: Podvod jménem Obama + Plán mocnářů na globální vyhlazení lidstva odhalen!!! + Muži za Barackem Obamou

  • tarpley
"Podvod jménem Obama" je nekompromisní snímek těžce ničící mýtus o Baracku Obamovi pracujícím pro nejlepší zájmy amerických občanů. Byl fenomén Obama jen pečlivě naplánován a vytvořen? Byl snad protlačen v roli spasitele, aby oklamal Američany k akceptování nového globálního zotročení? Odpovědi na tyto otázky dokument nabízí spolu s řadou dalších argumentů.

 

Představíme si zde novou americkou administrativu stojící za Obamou a to, jaké zájmy tito lidé zastupují. Podíváme se také na stručný výčet Obamových předvolebních slibů a jak to s nimi dopadlo, na politické pozadí finanční krize a jisté paralely současného směřování k bolševismu, německému fašismu i komunismu "made in China".

zdroj: dokumentární.tv

Plán mocnářů na globální vyhlazení lidstva odhalen!!!

Poslechněte si zajímavé vyprávění Dr. Webstera Tarpleyho o tom, co na nás chystají "elity" současného světa. 

Muži za Barackem Obamou

Barack Obama vyhrál volby. Je ale skutečně na místě začít jásat jenom proto, že vyhrál Demokrat, a ti jsou rozhodně lepší než Bushovi Republikáni? Přeci jen měl nejdražší kampaň v historii USA, a budeme-li sledovat, z kterých kruhů přicházely tyto peníze, dozvíme se, kdo bude v následujících letech tahat za nitky. Dokument nám představuje Zbigniewa Brzezinského, který byl důležitou osobností administrativy prezidenta Cartera, a jak zjišťujeme, tak „change“, kterou Obama proklamuje, může mít trochu jinou tvář, než si naivně představujeme. Opět pesimistický dokument, který naznačuje, jakým směrem by se mohla ubírat v následujících letech americká politika. Až čas ukáže, jak moc měl Webster Tarpley pravdu.

The men behind Barack Obama, USA, 2008, 19 min – anglické znění s českými titulky

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře