Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Spojené státy byly zničeny

Spojené státy byly svrženy
Co nastoupilo na jejich místo?

Paul Craig Roberts

Spojené státy prodělaly převrat. Jelikož jsem nezaznamenal žádný válečný konflikt, mohli byste si myslet, že jsem se zbláznil. Ale ne všechny převraty jsou fyzicky násilné. Může k nim dojít proto, že se ve společnosti uchytí jedovaté myšlenky, které ji rozvrátí. Spojené státy jsou definovány ústavou, a když se ústava rozpadne, rozpadnou se i Spojené státy.

Ústava se rozpadá již dlouhou dobu. Liberálové tvrdili, že Ústava musí být živým dokumentem, což znamená, že se věčně mění, což znamená, že se redefinuje, což znamená, že eroduje.

 

 

  • spojene-staty-byly-zniceny

Desátý dodatek ztratil Abraham Lincoln. George W. Bush se zbavil pravidla Habeas corpus (pozn.: zákaz zatknout občana bez soudního rozhodnutí) ve jménu národní bezpečnosti, když prohlásil, že "teroristická hrozba" mu dává pravomoc zadržovat americké občany na neurčitou dobu bez předložení důkazů soudu, bez soudu a odsouzení. A také tak učinil. Obama překonal Bushe. Prohlásil, že může popravovat americké občany pouze na základě podezření bez řádného soudního procesu. A také to udělal. Bush ani Obama nebyli za své porušení americké ústavy pohnáni k odpovědnosti.

Svoboda projevu a sdružování jsou dnes mrtvá práva. Naši svobodu projevu nyní může cenzurovat každý - zaměstnavatelé, školské rady, lidé, kteří tvrdí, že jsou "uráženi", sociální média, tištěná a televizní média. Lidé, kteří řeknou něco "urážlivého", mohou být vymazáni a už o nich nikdy neuslyšíme. To znamená, že ten, kdo kontroluje právo být "uražen", může zrušit svobodu projevu těch, kteří nemohou tvrdit, že jsou "uraženi". Bez svobody projevu neexistuje žádná diskuse, pouze vnucování schválených názorů.

V probuzené Americe je dnes právě taková situace.

Že došlo k převratu, poznáte také podle toho, že tradiční vlastenci, jako jsou Trumpovi příznivci Make America Great Again a Oath Keepers, jsou médii a vládními úředníky démonizováni jako "domácí extremisté", pronásledováni a vězněni na základě falešných obvinění, jako například Američané, kteří se zúčastnili shromáždění na podporu Trumpa a byli za spoluúčasti republikánů proměněni ve "vzbouřence", kteří se pokusili převzít kontrolu nad vládou tím, že si pořídili selfie, jak sedí v křesle Nancy Pelosiové.

Když lze něco tak dětinského označit za vzpouru, víte, že došlo k převratu. Poselství je jasné. Ti, kdo podporují zavedené pořádky proti nastolenému převratu, jsou nepřátelé lidu.

Stejně tak poznáte, že došlo k převratu, když se oslavuje zvrácenost všeho druhu, zejména sexuální, a normálnost se zesměšňuje jako "fašismus" nebo nějaká forma fobie či jiné hanlivé slovo. Když se morálně prosadí LGBT - lidé, kteří se nemohou rozmnožovat - a přírodní norma heterosexuality je považována. za neoprávněnou definici normality, přirozený řád byl svržen.

A právě v tom se dnes nacházíme. Brzy bude pedofilie prohlášena za normální a budou existovat nevěstince, kde dříve zvrácení lidé, nyní normalizovaní, budou moci mít sex s dětmi.

Říkáte si, že to není možné, ale není, protože jakmile je jedna zvrácenost legitimizována, následují všechny ostatní, jak jsme již zažili. Je to jen otázka času. Jakmile jednou začne hniloba, nezastaví se, dokud není dílo dokonáno. Jednou nohou už jsme v Sodomě a Gomoře a druhá noha se blíží.

Překlad CFP!

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2022/10/31/the-united-states-has-been-overthrown/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře