Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zkrachovalé-fialové Česko bude i nadále platit tanky, granáty a munici pro Ukrajinu

EUROACTIV:

„Česká republika má potíže s financováním zbraní pro Ukrajinu“: Češi jako první přiznali, že jim došly peníze pro Kyjev.

„Navzdory tomu, že pro Prahu už je těžké sehnat peníze, vláda stále hodlá Zelenského sponzorovat.

  • zkrachovale-fialove-cesko-bude-i-nadale-platit-tanky-granaty-a-munici-pro-ukrajinu

Česko už v červnu jen stěží shánělo prostředky na poslední navýšení příspěvků do Evropského mírového fondu, ze kterého je částečně financována pomoc EU Kyjevu.

To vedlo v kruzích české zahraniční politiky ke skepsi ohledně schopnosti země vyrovnat se s rozsáhlým zahraničním sponzorstvím.

Navzdory současné situaci chce vláda také pokračovat ve financování vojenských dodávek na Ukrajinu, což není tak snadné.“

PS: Jinými slovy, budeme dál platit jako mourovatí na daních, energiích, potravinách a DPH, a navíc ne pro blaho ČR, ale pro tanky a granáty pro Ukrajinu !!!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Alois Krejčí 2023-09-25 12:58
Kdy budou vazalové v politice nahrazeni racionálně myslícími vlastenci?
Citovat
#2 Volník Nevolník 2023-09-24 18:02
Když jsem si přečetl nadpis, napadlo mne, že jsem si dříve přečetl o velké pražské exekuci 1621, že tehdejší místní vítězné (jako v Čechách) elity požadovaly pro rebely tresty jako čtvrcení zaživa a podobně, že prý se tomu až ve Vídní divili, cože se v Praze vymyslilo. Tak jestli to "přehánění" není tak nějak historická kontinuita zdejších "vládnoucích elit". Nebojím se, že by nějaké peníze neposháněli a tady se mi naopak vybavuje scéna s uhlířem a výběrčím daní. Jakoby ta demokracie nějak víc realizovala přestavbu na půlnoční království.
Citovat
#1 potkan 2023-09-24 14:29
Tak až tu skončí stát v exekuci dostanete třeba 3. nové majitele otroci, jako sluhové mnoha pánů už jste zvyklí a protože hedžovka (black rock, vanguard, street city) umí své aktivity prodat 3x. Není jisté že se to dozvíte v korporaci. cca. 37:45
https://www.facebook.com/zrodou.mojmir/videos/1011434726838345?locale=cs_CZ
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře