Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

MUDr. Peková dozpívala.

V úterý byl na Krajských listech.cz publikován komentář o jednostrannosti diskuse i řešení ohledně přístupu ke koronaviru, očkování i hodnověrnosti Světové zdravotnické organizaci, která až nepochopitelně první měsíce obstrukcí kolem koronaviru jela podle notiček Číny. MUDr. Soňa Peková minulý týden poskytla rozhovor, kde se nad některými otázkami koronaviru pozastavila a zpochybnila je. Její rozhovor byl ve středu ze serveru YouTube vymazán.

Nechte zpívat MUDr. Pekovou. Komentář Štěpána Chába

 

 

  • mudr-pekova-dozpivala

Původní text, ač byl rámován rozhovorem se Soňou Pekovou, a v mnohém vycházel ze slov Soni Pekové, nebyl o Soně Pekové. Byl o ztrácející se svobodě, o ztrácející se diskusi, o nastupující hysterii stran konfliktu mezi očkovanými a neočkovanými.

Velmi důrazně upozorňoval na to, že nám tu naším přičiněním a tichým souhlasem vznikají dvě kasty, čistí očkovaní a nečistí neočkovaní. Netvrdil, že covid není, ale zároveň nekřičel, že je jen covid.

Snažil jsem se v něm upozornit na to, že cesta, kterou jsme se rozhodli vydat, je příliš jednostranná a hraničící s nesnesitelnou buzerací (nechci psát totalitou, toto slovo si nechám až na podzim, kdy se začne harašit s očkováním pro děti a s povinným očkováním).

zdroj: https://www.pokec24.cz/nezarazene/mudr-pekova-dozpivala/

------------------------------

Poznámka CFP!

Když mi náš VIP bloger Emil Kalabus posílal odkaz na video s rozhovorem MUDr. Soni Pekové Ph.D, ke zveřejnění na CFP! vůbec jsem netušil jakou má tohle skvělé video historii. To znamená, že za týden zveřejnění na kanálu Svědomí národa video vzhlédlo skoro 1 milion lidí, než to video cenzoří z YT odstranili. 

Video jsme s dodatečným souhlasem autora videa, tudíž webu Svědomí národa, zveřejnili na našem kanálu a už má přes 23 tisíc zhlédnutí a přes 150 komentářů. Mimochodem, vřele doporučuji přečíst si kultivovanou diskuzi pro i proti názorů na téma covid či cenzura a svoboda projevu. Takhle by to prostě melo vypadat. Neumlčovat jiné názory mazáním a cenzurováním, ale jednoduše ve slušném argumentačním souboji pod článkem snažit se prosadit nebo jenom sdělit svoje názory... 

Co mě ale překvapuje nejvíc, že tam to video stále je. Máme od YT cenzorů dvě varování, takže "porušení zásad komunity...bla, bla, bla...", jak tomu boblíci z Youtubu říkají, by znamenalo smazání našeho kanálu na Youtubu, tak jako před časem na Vimeu.  Zajímavé ovšem je, že čím víc nás mažou a cenzurují, tím více roste naše čtenost a sledovanost. V případě, že nás zruší i na YT půjdeme na jiné platformy. Jak jsem napsal do komentáře na YT pod video se Soňou Pekovou, na články a videa zveřejněné na stránkách CFP! cenzoři z FB,YT, Googlu či Twiteru nemůžou. CFP! existuje již více než 11 let a ještě dlouho existovat bude. Tedy... leda, že by si nás koupili. :-) 

--------------------------------------------------------------------------------------------

Nové video se Soňou Pekovou si můžete (ještě stále) prohlédnout na kanálu CFP! Děkujem tímto webu Svědomí národa za vytvoření tohoto videa. 

Aktualizace: Z důvodu zrušení kanálu CFP! na Youtubu již nelze tohle video na stránkách CFP! zhlédnout. Ale najdete ho třeba na Rumblu, Odysee nebo Vimeu.

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře