Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

MF ČR přidělilo v únoru televizním stanicím TAJNOU DOTACI na Kampaň Covid-19 ve výši 6 miliard korun

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

V Otázkách – Odpovědích z 2. listopadu 2020 Valerij Viktorovič Pjakin mluví o tom, že epidemie byly na Zemi vždy, ale co nebylo, to je hysterie, která se kolem epidemie vytáčí a že účelem hysterie v Rusku je odstranění Putina. Dále Valerij Viktorovič mluví o tom, že Covid hysterii v Rusku roztáčí zejména podpinďosníci.

  • mf-cr-pridelilo-v-unoru-televiznim-stanicim-tajnou-dotaci-na-kampan-covid-19-ve-vysi-6-miliard-korun
 
A to je vlastně to, proč se o tom píšu. Ruský kamarád, který pracuje u … v Moskvě mi dělil diskrétní informaci, že v některých evropských státech byly přiděleny televizním stanicím tajné dotace a to právě na roztáčení Covid hysterie.

Konkrétně, že Ministerstvo financí České republiky přidělilo v únoru tohoto roku televizním stanicím TAJNOU DOTACI na Kampaň Covid-19 ve výši 6 miliard českých korun.

Zajímavé že? 6 miliard českých korun není zanedbatelná částka a určitě se s ní dají dělat velké věci. A zde právě vzniká otázka, co mají za lubem Naše Řídící Struktury, které svým nástrojem, Babišovou vládou roztáčí Covid hysterii.

Pjakin říká, že v Rusku Covid hysterii roztáčí zejména podpinďos a u nás Covid hysterii naopak roztáčí globalisti, což zrovna dohromady nejde.

O co může jít? Může jít o využití objektivních okolností NŘS, kdy NŘS rozpoutají Covid hysterii, pomocí které pak dostanou národ, kam chtějí. To se mi zdá asi nejpravděpodobnější, ale pozor, potom se z pohledu KOB jedná o silný manévr a může dojít ke ztrátě řízení. Může též jít o součást volební kampaně našeho minulého a budoucího presidenta, kdy nejprve pomocí hysterie doopravdy rozpoutají pandemii (minimálně hysterii) a pak přijde zachránce národa a budoucí president Václav Klaus, pandemii zkrotí a zato ho všichni zvolíme presidentem a budeme žít šťastně až do smrti, ale také může jít úplně o něco jiného nebo o vše zmiňované dohromady.

Zatím je jasné jen, že NŘS mají zájem na rozpoutání co největší hysterie a na to konto uvolnily 6 miliard českých korun. Čas ukáže!

Za Konceptuál CZ Milan Makový

zdroj: https://www.konceptualcz.cz/post/mfcr-pridelilo-v-unoru-televiznim-stanicim-tajnou-dotaci-na-kampan-covid-19-ve-vysi-6-miliard-korun?fbclid=IwAR18j6vM7IowAjyUCl1_0_NrFhxuNIL-L1MP39R_ocYkmYIuYhjm_jMpBaE

 

Facebook komentáře