Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Česká republika propustí na svobodu na 22 let odsouzeného ukrajinského nájemného vraha

Česká republika propustí na svobodu na 22 let odsouzeného ukrajinského nájemného vraha, který "omylem zavraždil" českého řidiče, když chtěl zavraždit arménského podnikatele - důvodem je, že bude bojovat za kyjevský Banderu uctívající režim !!!

  • ceska-republika-propusti-na-svobodu-na-22-let-odsouzeneho-ukrajinskeho-najemneho-vraha

Vydání zločince potvrdil televizi Nova mluvčí Ministerstva spravedlnosti Vladimír Řepka. Nova uvedla, že Treťjakov by se mohl na Ukrajině zapojit do bojů při obraně proti ruské agresi. Kdy muž z Česka odjede, záleží podle televize na tom, kdy pro něj Ukrajina pošle eskortu.

Treťjakov se podle pravomocného rozsudku vydal v listopadu 2007 vraždit na pražské Vinohrady. Dostal zakázku, aby tam zlikvidoval podnikatele, který jezdil v luxusním voze Bentley. Shodou okolností tehdy na daném místě zastavil s jiným autem téže značky řidič ředitele společnosti Sazka. Treťjakov šoféra zastřelil. O dva týdny dříve navíc Treťjakov napadl na Václavském náměstí arménského podnikatele, kterého devětkrát bodl nožem.

Co, se z toho můžeme vzít, že Ukrajinci tu mohou beztrestně vraždit, když pak půjdou vraždit znovu za kyjevský režim, který se drží u moci od násilného puče v roce 2014 ???!!! Bojovat za režim, který začal válku jenž trvá dodnes, protože si neústavně nárokoval právo vládnout celé zemi, která ovšem volila prezidenta a vládu, kterou pučisté násilně svrhli ???

Platí české zákony jinak pro Banderovce a vrahy a jinak pro slušné, daně platící pracující lidi ???!!!

Související: https://www.novinky.cz/clanek/krimi-cesko-vyda-na-ukrajinu-muze-odsouzeneho-za-vrazdu-ridice-sazky-40468641

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 DG alias Malir 2024-04-22 22:25
Jako před 75 lety za Svobody si znovu budeme muset udělat pořádek doma sami, pokud se toho ve zdraví dozijeme.
Citovat
#2 Kelly 2024-04-22 06:44
Já jsem požádal před měsícem na pražském Magistrátu o registraci demonstrace proti osvobození ukrajinského vraha Roma Nikolase v Brně. Magistrát mi tuto moji demonstraci zamítnul a poslal mi odporný výhružný dopis hemžící se paragrafy o šíření nenávisti proti Ukrajincům. Já jim odpovím, a také ostře, ale dokud budu sám, kdo se tady bude stavět proti tomuto, tak s tím nic nesvedu. Je třeba se začít ozbrojovat proti Ukrajincům, jinou šanci na přežití nemáme. Ukrajinské nájemné vrahy může tato současná politická špína začít využívat k likvidaci oposice, a to jsem já.
Citovat
#1 miroslav petr 2024-04-21 16:08
proč by soudce nesoudil jak chce, když 90% voličů stále odmítá přímou odvolatelnost+ hmotnou odpovědnost soudců+ politiků?
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře