Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Reakce na útočícího Chalupu

Poslanec hnutí ANO a šéf ctěného sněmovního výboru ing. Bohuslav Chalupa se v rozhovoru pro PL kromě jiného ohradil proti referendu. Z toho mi je jasné, že je to nachlup stejný politik jako žvanil Kalousek nebo svého času gauner Klaus. Všichni se před volbami k voličům lísají a slibují hory doly, aby lid poté nebrali vůbec na vědomí. O demokracii v duchu Švýcarska má i ing Chalupa prachbídné vědomosti.

  • reakce-na-utociciho-chalupu

Chlubí se třeba větou:

Jako poslanec mám mnoho informací, které občan nemá běžně k dispozici, a aniž bych snižovat intelekt voličů, nedovedu si představit, že budou o zásadních věcech rozhodovat v referendu podle pocitů a podle toho, jak je budou masírovat média.

Je to poslanče kravina. Snad co se týká českého zaprděného dvorku a příležitostí k obohacení, k slušnému životu těžko. Ve volbách je masírování dovoleno, v  referendu nikoliv?  A  o skutečném  řízení  světa zločinnou elitou USA nemá zjevně  ing.  a poslanec Chalupa  šajn. Tomu nasvědčuje jeho souhlasná  odpověď na  vyjádření   bývalého diplomata  Petra Koláře ohledně údajného agresora Ruska. Jen  agenti  či přisluhovači velmoci nejsou totiž  schopni přiznal fakt, že „v zájmu obrany“ mají  USA  již  1000 vojenských základen ve 130 zemích světa.

Nepochybuji o tom, že mé  invektivy  stejně jako jiné  „bezvýznamné“  komentáře  čtenářů jeho otevřeného  rozhovoru hodí i tenhle skvělý poslanec ve vteřině za hlavu. Přečetl  si je aspoň? Asi těžko.

Z jeho  životopisu vyplývá, že je na výsluní v korupční Praze již dlouhou dobu. Přesto jej ujišťuji, že po tomhle rozhovoru pseudohnutí   ANO vychválím  až do nebes všude,  kde k tomu bude příležitost. Je už jasné, že to je stejná grupa chamtivců a chameleonů jako byla ta z ODS.  Jen je pohromadě drží finance  miliardáře.  25 let však v PS sedět určitě nebudou!

Pokud někdo myslel, že tímhle rozhovorem  veřejnost  nadchne či ovlivní k vyšší oblibě ANO, pak šlápl vedle. Komentáře to dokazují.

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 chalupab@psp.cz 2016-07-14 22:09
Pokud jde o referendum-samo zřejmě je značný rozdíl mezi věcmi, které lze referendu řešit...ale není příliš rozdílu v tom, jak se lidé (podle čeho) v referendu rozhodují. Pokud jde o specifické informace - téměř tři roky pracuji v orgánech sněmovny, které se zabývají obranou a bezpečností země, získávám informace o kterých jsem jako "běžný" občan neměl ani potuchy-tedy i mé rozhodování a pohled na věc je předpokládám mnohem podloženější než v době, kdy jsem politiky viděl jen v televizi. Můj vztah k referendu není politický, ale věcný, vycházející z mé "běžné" občanské zkušenosti-refe rendum je bohužel mnohem více o pocitech a sympatiích, než o skutečně věcném, racionálním a znalostmi podloženém rozhodování-a stejně jako Vy, mám i já právo mít k referendu svůj postoj-a vy máte právo mít postoj opačný.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře