Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Čau Praho - Ondřej Prokop

Akce probíhá jen do neděle 24.3., proto prosím o rychlou pomoc, než bude pozdě!

Nastal čas aktivně zabránit destrukci ČR! Jste proti euru? Proti nekontrolované migraci, korespondenční volbě nebo ztrátě práva veto v EU? Nyní máte příležitost nám pomoci proti těmto nesmyslům. Jak? To už vysvětlím ve videu!

Pochybnou záložnu, kde měli Fiala a další kmotři z ODS ukryté své miliony, čekají problémy. České národní bance s ní došla trpělivost a zahájila proti ní řízení.

Ministři z naší asociální vlády se navzájem asi snaží trumfnout v aroganci. Stanjura teď řekl o protestujících zemědělcích, že do Prahy přijeli v krásných traktorech a že očividně asi zas takové problémy nemají. Fiala na druhé straně vyhrožuje, že když na něj budou tlačit, nebude s nikým vyjednávat.

  • cau-praho-ondrej-prokop

Léky v ČR opět zdražily, některé i o desítky korun. Pětikoalice se chlubí, že srazila inflaci a že bude zase dobře, ale realita českých občanů a obzvláště těch nejzranitelnějších je jiná.

Problémy v ráji? Starostové se stále dohadují s Piráty. Navzájem se napadají a nepřímo poukazují na svoji vlastní neschopnost. Tito lidé prý mají vést republiku k lepší budoucnosti!

Pražský primátor a zároveň lékař Svoboda (ODS) chodil po schůzích mezi kolegy, ačkoliv věděl, že trpí černým kašlem. Nejen, že to ze začátku tajil, ale ani nechránil své kolegy tím, že by si například vzal roušku. Jak může někdo, kdo má jít příkladem, být tak bezohledný?

Dopravní podnik pod Piráty se dočkal dalšího skandálu. Sedm milionů Kč dal za posudek stažený a okopírovaný z internetu. Tento posudek přitom měl být klíčový pro vyřešení soudu, kde Pražané mohou přijít o další stovky milionů až miliardy.

Aby toho nebylo málo, ani další Pirátský experiment placený z peněz občanů se úplně nevydařil. Nové megatrolejbusy sice vyjely do ulic, ale kvůli závadám nefungují.

Staňte se členy volební komise

Vážení přátelé,

volby do Evropského parlamentu se konají 7. a 8. června 2024. Každá strana s registrovanou kandidátní listinou má možnost delegovat členy a náhradníky do volebních komisí. Tento systém má zajistit spravedlivé sčítání hlasů a nestranný průběh voleb.

Hnutí ANO chrání zájmy České republiky v Evropském parlamentu už od roku 2014. I nadále chceme dělat vše pro to, abychom nebyli Evropany druhé kategorie. Pokud nám v tom chcete pomoci, prosím staňte se součástí volební komise.

Tato příležitost je otevřena všem plnoletým občanům, kteří chtějí přispět k demokratickému procesu a zároveň získat finanční odměnu. Jednorázová odměna za účast v komisi činí minimálně 1 800 Kč a může být dále navýšena. Členové komisí, kteří jsou zaměstnanci, mají kromě odměny nárok na pracovní volno s náhradou mzdy, OSVČ zas na náhradu ušlého výdělku.

Vaše účast pomůže zajistit transparentní průběh voleb a posílit naši demokracii.

V případě zájmu stačí odepsat na tento email. Staňte se důležitou součástí volebního procesu!

Milí přátelé,
přiložte prosím ruku k dílu a pomozte zabránit nesmyslům z dílny asociální vlády Petra Fialy!

Pokud jste proti přijetí eura, korespondenční volbě, nekontrolované migraci nebo tomu, aby ČR ztratila právo veta v EU, máte nyní příležitost s tím něco udělat.

Už od zítra (pondělí 18.3.2024) začneme proti těmto destruktivním nápadům Fialovy vlády sbírat petice. A potřebujeme vaši pomoc!

Podepsat je můžete elektronicky protože elektronický podpis vyžaduje národní nebo bankovní identitu, ne každý si s tím poradí a ne každý tak dokáže svobodně vyjádřit názor.

Proto vám níže zasílám rozpis našich petičních stánků v jednotlivých částech Prahy a také v Praze 11. Můžete se u některých z nich jednoduše zastavit a podepsat, nebo na místě pomoci oslovit další lidi k podpisu.

Pokud byste byli tak hodní a chtěli byste sebrat podpisy dalších lidí, přátel, sousedů, napište mi a já vám obratem pošli petiční archy k tisku.

Akce probíhá jen do neděle 24.3., proto prosím o rychlou pomoc, než bude pozdě!

Jednotlivé petice:

Zde je nutná bankovní nebo národní identita. Nemáte-li takovou možnost, navštivte petiční stánek osobně.

Zdroj: https://politikarina.cz/2024/03/18/cau-praho-ondrej-prokop-14

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře