Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

A kdo že to od Bakaly odvážně koupil RPG Byty? To odkrývají Babišovy noviny.

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Komentátoři deníku MFD nyní konstatovali, že Bakala přestává být (po prodeji firmy RPG) jedním z největších realitních magnátů v zemi. "Dlouhá story 43 tisíců bývalých bytů OKD na severní Moravě prý asi zvolna končí a stává se tichým pomníkem fungování tohoto státu,"

 

To je prosím zhruba řečeno shrnutí za jeho podnikáním  v Čechách a  jak se   „pravicové noviny“  loučí se svým bývalým chlebodárcem a obdivovaným   privatizátorem či investorem. Neuvěřitelné, jak dokáží novináři obrátit. Tomu zaručeně  také uvěří všichni „naivní“ obyvatelé těchto bytů. 

Ani slovo o tom, kdo dovolil Bakalovi  (Koženým atd.) takhle na českém Klondajku rýžovat na úkor obyvatel ČR ?   Neuvěřitelné rozloučení. 

  • a-kdo-ze-to-od-bakaly-odvazne-koupil-rpg-byty-to-odkryvaji-babisovy-noviny

 

Proč nenapsal tenhle deník něco o tom jak dříve  obdivoval   otce privatizace majetku  Klause  nebo  podobné laciné prodeje  majetku „státu“ do rukou nejen Bakaly, Koženého, Koláčků, Řebíčků, Macků, Continentalu, Philips Morisu či Volkswagenu?  

Dále komentátoři sdělují, že prodej  včetně ocenění podniku se prý  uspěchal a výsledkem byla cena 4,1 miliardy, tedy hluboko pod tržní hodnotou, možná až šestinásobně. 

Touto větou komentátoři  porodili pověstnou myš. Kde se u nich najednou vzala tahle tržní matematika, když podobně  trestuhodně lacině byl prodáván všechen privatizovaný majetek, páni novináři? Jak to, že  u Bakalova majetku najednou (sice dodatečně) objevujete pojem tržní cena a jinde u stovek privatizací jste  brali jako standard tzv. účetní ceny? Proč až dnes v roce 2015 jste si vědomi rozdílu mezi tržní a účetní cenou? Kde se to ve vašich  „natvrdlých pravicových“  hlavách najednou bere? Je to snad zázrak? Nač jste tehdy vy Komárkové, Steigerwaldové a jiní mysleli? Na svůj profit nebo jen obdiv k otci privatizace? Zajisté tak jako  ministři všech vlád, které schvalovaly  zločinné protiústavní  zákony privatizace  - dovolující vyvlastnit daňové poplatníky. Díky  vám – jdou ztráty do bilionů a ne jen, že končí éra realitní hvězdy Bakaly. 

Vámi také vzpomínaný pomník fungování státu na který jste vše hodili,  jste ovšem pomáhali stavět a udržovat i vy novináři ve všech tehdejších novinách, rádiích i televizi. Tak už konečně přiznejte i svůj podíl a jděte nějak jinam, kde nebudete lhát a škodit. Tak jako ti, co se podíleli na prodeji nejen bytů Bakalovi za desetinu tržní ceny. Odpovědnost nepadá jen na  tehdejšího premiéra, ale na všechny vládní šíbry jak šli dějinami od roku1990. Tedy i na Kalouska, který byl tehdy předsedou hospodářského výboru a bez jeho souhlasu by k prodeji nikdy nedošlo, knížete i poslanců typu M.Bendy. Jenže ani tato  vláda nemá zájem někoho za to postihnout. Můžeme  jen dál komentovat, loučit se s prohnilými a čekat na další slibotechny.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Jaroslav Martínek 2015-08-10 18:45
Máme tolik vynikajících vrchních prokurátorů, kteří mají praxi v likvidaci vlád i hejtmanů, že je opravdu na škodu, že se v této věci vyšetřování nevede. Zcela určitě by k pádu vlády vedlo a k předčasným volbám, což je v tuto dobu velmi žádoucí, protože se v tomto státě musí vyřešit z gruntu sousty věcí ! Vystoupení z EU a NATO, zarazit imigraci, ochránit hranice a to tito panáci nezajistí. Je třeba konat, paní Bradáčová, páni Ištváne a Šlachto, rychle, hoří !

Facebook komentáře