Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Miroslav Nigrin: Poslanci VV neměli na živobytí?!

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 
  • barta
Tak tohle je jeden z argumentů pana Bárty, proč jim dával v obálkách peníze. Právě jsem se zvedl z podlahy, protože jsem po přečtení této věty "omdlel" - nebo že by to bylo že jsem se smíchy neudržel? Je s podivem, z čeho asi žili komunističtí poslanci, kteří dávali část svých platů na dobročinnost? Inu ono nejspíš vážně funguje to přísloví že s jídlem roste chuť.

A tak očekávám,, že zanedlouho se s poslanci této strany, a možná i jiných stran, setkám na pracovním úřadě, kterak si jdou vyzvednout sociální dávky.

Hodně mi to připomíná jeden z vtipů který kdysi pronesl Charlie Chaplin, když se ho zeptal jeden z novinářů na jeho plat a on odpověděl, ... nebudu vám odpovídat částkou, ale zkuste mé peníze hodit kryse a ona chcípne hlady...

Když člověk poslouchá některé ministry nebo i poslance, politiky, tak si říká, že tihle lidé snad nemají ani základní vzdělání, protože dokáží vyprodukovat takové hlouposti, že člověku zůstává rozum stát! A proč by měli být za takovou práci placeni? Nebo vám snad by někdo proplatil zmetky? Je celkem škoda, že náš nejmoudřejší muž v zemi - pan Klaus, už nepodrobuje pány z vlády testům z angličtiny, jsem přesvědčen že by u této vlády zjistil dost velké mezery i v jiných oblastech, nežli jen v cizích jazycích.

Prostě se minimálně dnešní den nezbavím toho hloupého dojmu, že naši poslanci a ministři jsou ve státě těmi největšími chudáky! Tak proč si sakra vy ostatní pořád stěžujete?!! Jděte dělat poslance, nebo ministry a uvidíte zač je toho loket. A když budete mít štěstí tak se najde nejaký hodný kolega, který vám bude přispívat na stravu, byt, alimenty, benzin, pojištění, na provoz chalupy, chaty a když budete opravdu hodní tak možná přijde uspokojit i vaší manželku.

zdroj: http://miroslavnigrin.blog.idnes.cz/

Facebook komentáře