Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Komunikace mezi MUŽI a ženami ..

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 
  • muz_zena
Svět mužů a svět žen se zcela zásadně liší. Zatímco ženy stále dokolečka řeší jen vztazhy a sex a zdravou výživu a vzhled a veškerou svou sebedůvěru odvozují od svého příslušenství a od svého vzhledu a zájmu mužů o ně, tak muži mají vnitřní svět mnohem bohatší a zcela odlišný. Co je ale prubířským kamenem jsou jejich vzájemné interakce.

Na základě nich se často ženy a dívky domnívají, jak jsou kvalitní, rovnocenné a jak jsou chlapi jen taková hloupá nesebevědomá hovádka, která zajímá "jen to jedno" a jsou schopni za to zaplatit čímkoliv a jakoukoliv cenu, stačí dělat drahoty a kooperovat s ostatními samicemi a šroubovat cenu sexu a přízně do abstraktních a zcela nereálných výšin.

Řešením je samozřejmě androidka, robotka, sexuální automat, která nebude umět mluvit, nebude umět nic, vlastně to bude pasivní figurína jako většina žen, ale bude dobře vypadat a bude věčně nadržená a bude umět lichotit.

V tu chvíli bude většina mužů zcela spokojena a ani je nenapadne trápit se a ztrácet čas s něčím tak mimoňovitým a na cokoliv nepoužitelným, jako je většina současné ženské populace.

Podle jedné z teorií je vznik inteligence u Homo Sapiens podmíněn právě sexuálním rozmnožováním. Samice mají inteligenci rády, protože se projevuje humorem, nadhledem, schopností bavit, rozptýlit, i zesměšnit ostatní samčí konkurenty. Žena se obvykle nevzmůže na nic jiného než je role hodnotitele, zda byla "dobře pobavena" či nikoliv.

Podle toho usuzuje, zda muž je vtipný a zábavný. Pokud pobavil i ostatní ženy a je z jejich strany zájem, pak je to ten pravý a ona ho chce také. U žen funguje něco jako týmový rozum, každá se po každé opičí, žádná nemá vlastní názor, i když jsou o svých vnitřních kvalitách často na základě lživých lichotek samců hluboce přesvědčené.

Pochválit ženě vzhled znamená prohrát. Žádná to neocení, i ta poslední hydra si myslí, jak je krásná a je si tím zcela jistá a myslí si, že je to o hadrech a o účesu. Všechny chtějí chválit neexistující nitro, jejich skvělou povahu, jejich jedinečnost či výstřednost a originalitu či schopnosti. Samozřejmě jsou to neexistující vlastnosti, ale když je to cesta k šukání, proč to nepochválit, že ? Muži jsou vesměs pragmatičtí.

Pod vlivem tohoto jednání a v souvislosti s neschopností jakékoliv sebereflexe u většiny žen pak vzniká nesmírné množství se sebou velmi spokojených a extrémně sebevědomých mladých kravek, které jsou tak přesvědčené o vlastní ceně a neexistujících schopnostech, že i nositel Nobelovy ceny za primární výzkum je proti nim z hlediska sebedůvěry naprostý zamindrákovanec.

Mají to holky těžké, protože v principu je všechen ten zájem a úspěch jen a jen o vzhledu a sexu. Jakmile odkvetou, tak končí a nikdo už do nich ani nekopne. Samozřejmě kravky si to interpretují tak, že svět je nespravedlivej a chlapi zlí a krutí a povrchní, ale celé je to o tom, že téměř žádná opravdu vůbec nic kromě svého vzhledu a příslušenství nemá.

Snaží se to dohánět "sociální inteligencí", což znamená lézt na pracovišti do těch správných zadnic, uzavírat slepičí spolky se zcela jednotnými názory a rituály a být kamarádky se všemi, kdo mohou mít vliv na jejich život, ale při jasném pohledu na věc je většina ženských profesí jen parazitující neproduktivní práce suplující funkční software (předávání dat a přenášení papírů) nebo roboty (kafíčka, plkání, stereotypní tupé činnosti pro retardovaného či natřásání se v hadrech či bez nich).

V okamžiku, kdy tu budou robotky a roboti, tak jak již bylo uvedeno výše, tak většina žen končí jak profesně tak v partnerském vztahu.

Ti náročnější z mužů sní o ženě věrné jako pes a inteligentní jako muž. Ani jedno z toho není dosažitelné. Takové jsou prostě přírodní zákony. Smysl existence ženy je plodit děti a odchovat batolata k cca 6ti letům a pak předat kluky na výchovu mužům a děvčátka zapřáhnout do práce v domácnosti. Níc jiného nefunguje.

Objevitelky, vynálezkyně, malířky, nadčasové spisovatelky, hudební skladatelky, bojovnice, vojevůdkyně, to vše existuje jen v propagandistických femini US filmech, ale v realitě se ženy nezmůžou na nic jiného než na napodobování a okecávání a vyšukávání si protekcí a výhod.

Snahy o nějaké "zrovnoprávnění" mužů i žen vedou jen totálnímu fiasku žen, pokud se jim okamžitě nepřiklepnou nějaké výhody a úlevy. Vždyť i závodní střelba musí mít ženskou kategorii, přestože k tomu není sebemenší důvod. Nebo myslíte, že žena neumí zatajit dech a stisknout spoušť stejně jako muž ? A tak je to se vším. Rovnoprávnost by byla postavit všechny do řady a pak vyhodnotit společně. Pro ženy by to byla totální katastrofa.

Ale o tom jsem psát nechtěl.

Chtěl jsem psát o tom, jak probíhá komunikace mezi muži a ženami a že není pravda, že se s ženou dá bavit jako s mužem. Kdokoliv to zkusí, je okamžitě ženou ohodnocen jako divný a nechlapský, přestává si ho vážit (navíc ho nechápe, pokud muž nezjednodušuje a nezpovrchní myšlenky) a dřív nebo později si z něj každá začne zkoušet dělat vrbu pro své nelogické a pocitové nesmysly, protože jiné použití muže, který se dle nich chová divně a baví se s nimi jako s chlapem, namísto aby flirtoval, vymyslet nedokážou.

Zatímco hovor dvou mužů je o předávání použitelných informací nebo alespoň o vzájemném pobavení, hovor ženy s mužem na nesexuální úrovni je jen nuda, utrpení, jalové plky, kupa pocitů a ztracený čas. Pokud za něj není sex, tak to nemá sebemenší smysl to absolvovat. A sex za podobné uttrpení obvykle nebývá, protože pro sex je pro ženu nutný "tajemný" muž (tedy machýrek, který o sobě moc neřekne a samičku spíš sráží než aby jí podlézal a kýval jí na všechno jak poslušný hafík).

Mnozí mladí naivkové si myslí, že když se "naučí bavit se ženami" tak že je pochopí. To je zásadní chyba. Žena se nedá pochopit. Ne že by byla tak složitá, ale právě proto, jak je jednoduchá. Mele, co jí zrovna letí hlavou. Navíc činy žen nemají vůbec žádnou souvislost s tím co říkaly před tím ani potom.

Komunikace se ženou má být vždy jen a pouze příprava pro sex. Jinak to smysl nemá.

A sex je o dotyku a ne o povídání. To může navodit maximálně atmosféru obdivu a bezpečí, ale jakékoliv věcné informace či pravdivost jsou v komunikaci se ženou nesmysl. Jde tam totiž vždy právě jen o ten sex. Jí především. Je to její smysl života.

Při komunikaci s ženou se musí lhát, přestože každá žena tvrdí, jak nenávidí lež, tak pravdu žádná neodpouští a čím fantastičtější a nesmyslnější a nabubřelejší lež vypustíte a větší dojem uděláte, tím je šťastnější a z vás více nadšená a od toho už je k lásce, zamilování, obdivu a sexu vždy jen kousíček.

Pokud jste ale jakoukoliv ženu vyfasovali natrvalo, je nutné zásadně změnit styl.

Kdo jí podlézá i po dítěti nebo po svatbě, ten sám sobě připravuje jen to nejhorší peklo. Každá naprosto průměrná slepice, která by vám měla být do posledního svého dechu zavázána, že jste se nad ní slitovali a spářili se s ní, si začne vyskakovat, úkolovat vás, hrát si na princeznu, když jí k tomu někdo dá šanci, tak vám bude snad i nevěrná, pokud na ni budete hodný a nebude se vás a vašich činů bát.

Žena si s vámi nesmí být nikdy jistá. Musí vědět, že jakmile přestřelí, balíte věci a odcházíte. Ne že budete kašpařit, hádat se s ní, rozbíjet nádobí, sebevraždit se a šílet z nějakých jejích nesmyslů a keců či výhrůžek.

Musí vědět, že je vám to jedno.

Že vám na ní fakt nezáleží.

Že vás skutečně naštve jen jednou a skončila.

Že jste ochoten kdykoliv cokoliv škrtnout a jít dál bez ní.

Že s rozchodem počítáte.

Jedině tak dosáhnete v dnešní bláznivé době harmonického a dlouhodobého svazku a v rámci možností slušné a obětavé partnerky.

Jakmile ukážete slabost, tak jste prohráli.

zdroj: http://www.zpovedka.cz/001614.php

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře