Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Předčasná sexualizace dětí do škol nepatří

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Nový případ předčasné sexualizace ve Vídni - musíme být obezřetní, předčasná sexualizace dětí do škol nepatří

Nedávný případ ve vídeňské základní škole ukazuje, jak shnilé ovoce přináší sexuální výchova v některých školách našich západních sousedů. Učitelka pomocí panenek ukázala při hodině sexuální výchovy šestiletým dětem, jak funguje pohlavní styk. Přinutila rozrušené děti dívat se na předvádění sexuálních praktik, i když se to některým z nich nelíbilo. Některé děti poté projevily problémy s chováním.

  • predcasna-sexualizace-deti-do-skol-nepatri

Takové „incidenty“ již nejsou ojedinělými případy. V Rakousku i v Německu je překonávání dětí za ideologii „sexuální rozmanitosti“ již dlouho součástí každodenního školního života. Proti takovým praktiktám na školách je třeba se bránit a dávat dobrý pozor, co se děti na školách učí.

„Rozmanitá sexuální výchova“ pedofilního predátora Helmuta Kentlera je dobře propojena na německých ministerstvech, v učitelských svazech a na školských úřadech. Je důležité zlomit jejich moc. Protože rodiče proti přehnané výuce hlasitě protestovali, případ se nyní oficiálně ve Vídni vyšetřuje. U nás to v takových případech musí být stejné.

Škodlivé dění samozvaných „osvícenců“ musí být neúprosně vytaženo na světlo. Rodiny musí vědět, co se ve školách skutečně děje. Především to vyžaduje rozsáhlé informace prostřednictvím kritického podávání informací, jak je podává Tradiční rodina.

Ivana Schneiderová

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře