Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

FEMINISMUS – totalita ve 21. století

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

 • feminismus
V každé epoše lidských dějin existovalo ve společnosti několik ideologií, které byly schopné svou konstrukcí posloužit k instalaci diktatury a masivního, státem prováděného a odůvodňovaného pronásledování jedné části obyvatelstva. Jednou z takových ideologií je v současnosti FEMINISMUS.

A ta pronásledovaná skupina jsou všichni normální chlapi!

 

"Není možné naslouchat dnes populárním -ismům, jako je feminismus, ...  Tyto -ismy k větší svobodě nepřispívají, naopak ji ohrožují." Prezident Václav Klaus, listopad 2006.
„Muži a ženy musí soutěžit za úplně stejných podmínek s výjimkou případů, v nichž je třeba muže vyloučit, aby ženy mohly vyhrát.“ Americký profesor Stephen Baskerville.

SKUTEČNOST: Extrémní feminismus se z nelogické pavědy a snůšky lží o zlých mužích a utiskovaných ženách, vykonstruovaných v polovině 20. století několika bezdětnými, sexuálně úchylnými lesbami, transformoval v agresivní totalitní ideologii. Tato ideologie, protože proti ní neexistují obranné politické mechanismy, infikovala velké části rozhodovacích struktur – jak na evropské, tak na české národní úrovni. Naprosto idiotský náhled feministek na funkční společnost jako nástroj útisku žen se stal pod názvem Gender Mainstreaming základem sociální politiky celé Evropské unie!

NEBEZPEČÍ: Radikální feminismus je totalitní ideologie. Snaží se proto odstraňovat demokratické právní bariery a dostat se tak k moci. A slaví úspěchy!

 • Byla zrušena 2.000 roků platící presumpce neviny – chlap, obviněný ze sexuálního obtěžování, musí prokazovat svou nevinu!
 • Bylo zrušeno právo na spravedlivý proces – muži, obvinění kýmkoliv z domácího násilí, jsou policisty vykazováni ze svých domovů bez možnosti se bránit cestou práva a dokonce nemusejí být ani doma, takže se nemůžou hájit! (Až rok bezdomovectví jako trest – a to bez soudu!)
 • A šuplíky feministek doslova přetékají dalšími nápady, jak rozložit a obejít trestní zákoník, jak diskriminovat masivně a beztrestně normální chlapy!
 • CO DĚLAT? Jediná šance, která nám zbývá, je instalovat scházející obranné mechanismy! Feministky, které aktuálně infiltrují (bez rozdílu!) všechny politické strany, musejí dostávat pozitivní lustrační osvědčení! Žádná feministka nesmí být zaměstnávána ve státních službách! Feministická totalitní demagogie nesmí být základem pro sociální projekty! Feministické organizace nesmějí dostat ani korunu ze státních nebo evropských rozpočtů! Feministická pavěda nesmí být financována státem!

  Naše chlapská rada:

  Nemysli si, že někdo jiný, neurčitý, se bude za nás, chlapy, prát! Nezavírej ani oči ani pusu! Dej politikům jasnou zprávu, že "feminacismus" je pro tebe osobně nepřijatelný!

  Informuj se, kde dochází kolem tebe k diskriminaci chlapců, mužů, tátů. Budeš velice překvapený – od vzdělávání na ZDŠ, přes manželství, rodičovství a pracovní trh až po důchodový systém jsou chlapi soustavně a systémově znevýdňováni od svých 6 let až do smrti! Bojuj proti tomu, jak můžeš. Buď aktivní, i když to budeš dělat ve svém volném čase a zadarmo (na rozdíl od "feminacistek", které inkasují za instalování této diskriminace miliony.)
  Chlapům zdar!

  Facebook komentáře