Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Úvaha nad rozhovorem s expertkou na genderovou problematiku Petrou Kubálkovou

Během svého života jsem prošel několika pracovními kolektivy, kde pracovaly ženy, včetně toho posledního, kde je jich rovněž dost a právě tohle prostředí by k nějaké diskriminaci mohlo vést. Nikdy jsem se s tím nesetkal, že by tam ženy byly v nějakém podřízeném postavení nebo zneužívány.

  • uvaha-nad-rozhovorem-s-expertkou-na-genderovou-problematiku-petrou-kubalkovou

Že se jemně laškovalo na choulostivé téma, tak to bylo skoro všude, ale vždycky to mělo svoji míru, bylo oboustranné a nikomu to nevadilo. Ale možná jsem se špatně rozhlížel... Co mne ale na tom rozhovoru skutečně vyděsilo, byla radost, s jakou gender odbornice komentovala odstřel (odříznutá hlava) ředitele americké firmy s pobočkou tady v Čechách, kterého sesadili z toho důvodu, že jeho zaměstnanci mezi sebou nevhodně laškovali, aniž by o tom on věděl.

A o to jde! Slečna Kubálková nemá pravdu, gender není výtvor EU, ale přišel z USA (harašení). Postupem času se tam tzv. salámovou metodou dopracovali do stavu, kdy muž má obavy ženě otevřít dveře a vpustit ji jako první, protože by mohl být stíhán za sexuální harašení. Nabylo to tam takových rozměrů, že všichni mají strach ze všech a navíc se to dá kdykoliv a proti komukoliv nevhodnému použít (pochopitelně se na to následně nabalil soudní systém a systém dobře placených právníků atd.) A dá se to taky výborně využít třeba politicky proti právě nevhodným, jako v případě Trumpova kandidáta na předsedu nejvyššího soudu - ve vhodnou chvíli si nějaká jeho spolupracovnice vzpomněla, že ji před 20-ti lety měl obtěžovat a bylo...

Jakmile se do společnosti vnese tenhle strach a ve spojitosti s tím rozjede finanční kolotoč, je to začátek konce svobody. A ti, kteří za tímhle stojí v pozadí, to velmi dobře vědí. Chceš získat místo svého nadřízeného nebo přijít k penězům - obviň ho z sexuálního obtěžování, ty dokazovat nemusíš, presumce neviny tady neplatí a jeho to tak jako tak poškodí a stejně se bude chtít dohodnout (viz. opět nedávno z USA, kdy pornohvězda obvinila svého manažera, po patnácti letech, ze znásilnění).

Nežijeme v dokonalém světě, ale tohle zavést jako normu, je cesta do pekel. A tomu slouží a za to je placena z různých EU a neziskových fondů i paní Kubálková, aniž by si to nejspíš byla schopna uvědomit. Ostatně i ten feminismus měl zajímavý zrod - v jeho počátcích, především financováním, stáli Rockefelleři, tedy tentýž komplot (spolu s Rothschildy), který dnes financuje Gender, LGBT, legalizaci 30 pohlaví - tak to dnes EU skutečně má, právo na to, aby si 6-ti leté děti určily, jakého jsou pohlaví, zrušení termínu těhotná žena a označení jej za termín - těhotný člověk (GB), zrušení termínu - matka, otec - a nahrazení jej termínem - rodič. č.1 a rodič č.2 (právě schválil francouzský parlament) ale i norský Barnevernet, ten nejděsivější experiment na kradení dětí (a opět jen díky tomu, že se v tom roztočilo kolo peněz a závislých).

Aby tohle vše člověk pochopil, musí si to začít skládat jako mozaiku, protože to vše spolu velmi úzce souvisí a je součástí plánu na likvidaci evropských národů a to skrze zrušení tradiční rodiny a pád tradičních hodnot. Není to přirozený proces, ale uměle vyvolaný, včetně té mnohamilionové migrace. Když se tomu nastupující generace poddá, nebudeme mít potomky a jako národy v tom globálním chaosu zanikneme. A i tom je ten rozhovor s odbornicí Kubálkovou, i když to tam nikdo takhle přímo neřekl.

A pokud jde o ženu a muže - jejich největší síla je v tom, čím od přirozenosti jsou. Muž nikdy nebude schopen nahradit ženu, zrovna tak jako žena nikdy nemůže nahradit muže, protože od přirozenosti jsou postaveni jako dva protipóly, které se vzájemně doplňují. Žena, která se chce stát mužem, nakonec nebude ani ženou, ani mužem a sama sebe připraví o to nejmocnější a nejkrásnější, co v sobě má! A totéž platí pro muže!

(PS: Zajímaly by mne vaše názory, především názory žen. Cítíte se být v naší společnosti diskriminovány? Jste na tom hůře než muži? Co si myslíte o názorech Petry Kubálkové? Podívejte se na video a dejte vědět.)

tady je ten rozhovor:
https://xtv.cz/archiv/delam-genderove-audity-ve-firmach-kontroluji-dvojsmysly-sexismy-obtezovani-padaji-hlavy-rika-genderova-expertka-petra-kubalkova?fbclid=IwAR1ZBlZiKMLTNfNdF0SgXgVl3DAGsO8ClbgJeU1JQQN8CtYuQAO8pKUTsTk

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře