Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jak to máte s léčiteli, vědoucími, a tak nějak obecně? I z mé vlastní životní zkušenosti

Opět jsem přes email diskutoval s kamarádem ohledně výsledků právě proběhlých francouzských voleb a opět jsem se nakonec v myšlenkách a vzpomínkách rozběhl úplně někam jinam, než jsem původně zamýšlel   

Pokud si dobře vzpomínám, tak při posledních francouzských volbách po celou dobu vedla Le Penová a pak, najednou, až nakonec, Macron poskočil o 10 procent. Čemu tady chceš věřit?    

Rozdávají si to tady (na Západě) mezi sebou dvě základní síly, a to je skrytý Globální prediktor a mocenská struktura, kterou sám, ve svém vlastním zájmu vytvořil, dneska se tomu obecně říká Deep State, ale je to staletá struktura, která je složena z různých zednářských kultů, církví, šlechtických rodů, finančníků. 
 

  • jak-to-mate-s-leciteli-vedoucimi-a-tak-nejak-obecne-i-z-me-vlastni-zivotni-zkusenosti
Výrazné odchylky se dějí podle toho, kde jedna nebo druhá strana přebírá moc. Třeba Maďarsko a Slovensko a oproti nim třeba naše republika nebo Polsko, Pobaltí atd. Ty čáry, kdo kde mocensky řídí, jsou naprosto zřetelně vidět. A totéž Čína - to je projekt globálního prediktora, na kterém tehdy ještě spolupracoval se svým bojovým psem - Deep Statem. Ta dnes stojí, kde je právě potřeba, kdesi na pomezí.
   
Kdo stále více stojí bokem? Rusové! Protože je to gigantická země a Rusové jsou silně emotivní, srdeční a vycházejí přitom ze svých starodávných genetických a historických kořenů! Jsou jiní, než zbytek světa! Proto se jim (globálním) je nikdy nepodařilo úplně zlomit. To nezačalo Napoleonem a potom Hitlerem, ten střet probíhal již stovky let předtím!
   
Vzpomínám si, že kdysi, to bylo tak před více než dvaceti lety, mi ta moje blízká kamarádka popisovala globální strukturu světové moci. Tehdy to ještě nebylo rozdělené na globálního prediktora a Deep State, táhli za společný provaz. Když mi to tehdy popsala, tak jsem jí jednou řekl: No, to nemáme nejmenší šanci tohle přežít... A ona mi tehdy odpověděla: Víš, přijde doba, kdy tahle globální moc začne válčit sama mezi sebou...
   
Tahle doba je tady a Rusko a my, obyčejní lidé tzv. Západu, tím dostáváme příležitost najít si během tohoto jejich vzájemného boje v tom mezery, kdy můžeme říkat to, co si myslíme a co chceme. Myslíš si snad, že by nějaký Orbán nebo Fico přežili, kdyby tam nebyl zájem a ochrana globálního prediktora? Nebo Trump? To je jeden provaz, za který tihle tři táhnou a který je chrání! Myslíš si snad, že by ses dnes mohl jen tak dočítat z Assangových informačních zdrojů, že by sis jen tak mohl na internetu číst o jejich struktuře, co na nás plánují, jak to bylo naplánováno s očkováním, jaká zvěrstva ve skrytém pozadí páchají? Myslíš si, že by to byl problém tohle vše na internetu zablokovat tak, že by se žádná z těchto informací k tobě nedostala? 
   
Proto tak stojím za Putinem a jeho Ruskem! Vycházejí z jiné tradice, mají za sebou svou gigantickou zemi a mají ochranu, která nepochází z této naší světské, pozemské sféry!
   
Mimochodem, asi před deseti dny jsem byl u té naší Evy. Ona je dnes nehybná a je jí velmi obtížně rozumět. Ale když jsem odcházel, tak mi řekla, musíš nechat vaší fence vyoperovat vaječníky a dělohu. A já jí na to říkám, ale ona je v pohodě. Když jsem dorazil domů, tak naše Charlie lehla a začala kňučet. Tak jsem s ní vyrazil za naší ostrovskou veterinářkou. Ta mi řekla, že děloha a vaječníky s tím souviset nemohou, sono, o které jsem ji žádal, neudělala, zrentgenovala kyčle a řekla, že je to artróza a dala léky proti bolesti. Vyšlo nás to na 4 tisíce. Tak jsme si zatím šli a objednali se k veterináři ze Sokolova, panu Černému. To byl velice příjemný člověk.
 
Divil se, jak je možné, že mu ostrovská veterinářka odmítla poslat lékařskou zprávu a rentgeny, když jsme si za to zaplatili. Udělal sono, které nám ukázal a řekl, že naše fenka má dělohu a vaječníky naprosto v pořádku, nicméně, že by doporučoval kastraci, protože jí táhne na sedmý rok a ještě neměla štěňata a později by to mohl být vážný problém. Tak tam s ní jel na kastraci náš Artík a manželka, já byl celý den v práci. A když jí ten veterinář odoperoval, tak jim řekl, že naše fenka měla velký nádor na vaječníku a že to tam na tom sonu prostě neviděl a že jsme udělali moc dobře, že jsme si zatím tak šli. A manželka mu říká: No ani ne tak my, jako naše léčitelka.
   
Úplně přesně totéž jsem zažil před nějakými 20-ti lety. Tehdy jsme měli fenečku, německého ovčáka - Bety. Začala jí hnisat kůže na zadečku. Jeden veterinář předepsal antibiotickou mastičku - bylo to pořád horší. Druhý veterinář předepsal jinou, ale bylo to pořád horší. Tak jsem jel tehdy za Evičkou. A ona mi řekla: Vaše Bety má velké cysty na vaječnících, to jí na ně tlačí a do těla se neustále produkují hormony, ten zánět je tady z toho, zevnitř. Když jí to nenecháš odoperovat, tak se jí to rozšíří až pod břicho a umře v hrozných bolestech.
 
Jenže ten druhý veterinář mi řekl, že je to naprostý nesmysl. On měl ordinaci kousek pod náma, v baráku, kde byla i hospoda, a on tam chlastal a pak jezdil autem. A zahlídnul mě tam tenkrát v uniformě a přihrnul se ke mně, že se na tu naši fenku ještě podívá. Takže jí otevřel a když jsem si tam pro ní přijel, tak mi říká: Byl jste tu na poslední chvíli, měla velké cysty na obou vaječnících...
   
Takže takhle my to máme, a to ani nemluvím o rodině a blízkých a známých, kterým pomohla a které zachránila. A to ani nemluvím o tom, jak nám vyprávěla o naší historii, jak mi už někdy v roce 1998 vyprávěla o tom, jak Evropa bude islamizována, jak za mnou hned druhý den po 11.září 2001 přijela a říkala mi: Udělali si to, hajzlové, sami! Tehdy jsme ještě tady neměli internet, ale věděli jsme od ní vždycky všechno a dopředu.
 
Jak jsme s tím naložili, je otázka jiná. Ale žijeme v určitém světě, mezi určitými lidmi, kteří mají tu tendenci tě, jako "bílou vránu", zlikvidovat. Už jsem se snad přeci jen trochu naučil a poučil, že něco a někdy a někde lze říct, ale jinak musíš mlčet. Tak to tady máme nastavené....
   
A víš, co mi řekla teď, naposledy, před dvěma dny, když jsem tam u ní byl?: Zbývají nám čtyři měsíce, než nás Čechy, Slováky a Poláky - Slovany - začnou mobilizovat a hnát na ukrajinskou frontu. Potřebují to tady vyklidit, tak je to dohodnuté, uvolnit byty pro migranty a ukrajinské Banderovce.
   
Je to opravdu náročné jí dnes rozumět, tak jsem se možná jen přeslechnul...
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře