Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Tragédie ve Španělsku: 761 starších lidí zemřelo v domovech s pečovatelskou službou během jednoho týdne, většina z nich po očkování

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Stále se objevují hrozné zprávy o úmrtích starších lidí v domovech s pečovatelskou službou. 

Nejděsivější však je, že smrt většiny těchto starších lidí nastala poté, co byli očkovaní.

  • tragedie-ve-spanelsku-761-starsich-lidi-zemrelo-v-domovech-s-pecovatelskou-sluzbou-behem-jednoho-tydne-vetsina-z-nich-po-ockovani

Podle webu Actualidad RT , který je založen na informacích ze serveru Cadena SER, zemřelo minulý týden 761 obyvatel domova pro seniory poté, co většina dostala několik dávek vakcíny od společností Pfizer a Moderna.

Jsou to nejhorší údaje o úmrtích, ke kterým došlo od loňského dubna. Budou nám však i nadále tvrdit, že vakcína je úžasná a že zde není vůbec žádný problém, budeme i nadále povzbuzovat lidi, aby se nechali naočkovat.

Některé z nejdramatičtějších situací nastaly v rezidenci Novo Sancti Petri v obci Chiclana v provincii Cádiz (na jihu země). 22 starších lidí zemřelo na propuknutí koronaviru, kterým se nakazilo nejméně 79 obyvatel a 24 pečovatelů. Nákaza se začala šířit několik dní poté, co praktikanti a zaměstnanci dostali první dávku vakcíny proti Covid-19.

Něco podobného se stalo v seniorském středisku El Salvador v Lagartera, v jedné obci v Toledu, přibližně 150 kilometrů od Madridu. Po podání první dávky séra proti koronaviru byli všichni obyvatelé až na jednoho nakaženi, devět z nich zemřelo, všichni měli i jiná onemocnění.

Další propuknutí nákazy v seniorském centru Vitalia Parque Alcosa v Seville mělo za následek celkem 62 potvrzených případů infekce a vedlo k úmrtí 15 starších osob.

Uvědomujete si, že k těmto dramatickým událostem dochází ve spojitosti s vakcínami a nikdo nic neříká? Ano, každý dále povzbuzuje lidi, aby se nechali očkovat, a dokonce i většina zdravotníků je k tomu stále nabádá. Všichni by měli jít před soud, je děsivé, že jsme svědky této tragédie a že tato společnost, ve které žijeme, nepovstane. Riskují životy našich seniorů, probuďte se!

Pro tadesco přeložila marki | Zdroj: UNCUT-NEWS

zdroj: https://tadesco.org/tragedie-ve-spanelsku-761-starsich-lidi-zemrelo-v-domovech-s-pecovatelskou-sluzbou-behem-jednoho-tydne-vetsina-z-nich-po-ockovani/

 

Facebook komentáře

Nejčtenější