Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pravý sektor oznámil, že veteráni ATO založili organizaci pro rodinné hodnoty, která bude bojovat proti extrémistům-homosexuálům

Pravý sektor ohlásil založení nové organizace „Svaz ochrany rodinných hodnot“. Jejím hlavním úkolem je bojovat proti vnucování „idejí homosexualismu“ Ukrajině.

V prohlášení organizace, opublikovaném na stránkách Pravého sektoru, je uvedeno, že zakladateli jsou občanští i političtí aktivisté, dobrovolníci a veteráni ATO. Podle ideologů svazu je utvrzení rodinných hodnot i tradice základní motivací Ukrajinců k boji za budoucnost svého státu. Proto má svaz za cíl bojovat proti „extrémistickým ideám, a to zvláště homosexualismu“.

  • pravy-sektor-oznamil-ze-veterani-ato-zalozili-organizaci-pro-rodinne-hodnoty-ktera-bude-bojovat-proti-extremistum-homosexualum

Současně s oznámením vzniku, členové nové organizace vznesli své první požadavky. Jak se očekávalo, vyzývají k ochraně ukrajinské kultury i křesťanství před „extrémisty-homosexuály“ a k zákazu jakýchkoli veřejných akcí LGBT ve státě. „Ať si se svým zvráceným životem zůstanou doma“, zdůrazňují ochránci rodinných hodnot.

Jejich požadavkem je nedopustit zavedení registrovaného partnerství na Ukrajině a zamítnout Plán realizace Národní strategie v oblasti lidských práv. Ideologii gender, partnerství lidí stejného pohlaví, a dokonce i lidská práva nazývají „ideologickými produkty liberalismu“ a vyžadují „zastavení jejich prosazování do zákonodárství“.

Svaz také žádá, aby Ministerstvo zahraničních věcí pozvalo na kobereček velvyslance cizích zemí, kteří se účastní LGBT-akcí. Organizace je vrcholně rozhořčena tím, že zahraniční velvyslanci podporují akce, které způsobují rozšíření „zhoubných idejí homosexualismu v každém národě.“

S idejemi nově vzniklého svazu bezprostředně souvisí iniciativy pro-rodinných aktivistů. Ve všech oblastech Ukrajiny organizují pochody za rodinné hodnoty.

V Ternopolu už se uskutečnil pochod za tradiční hodnoty. Zúčastnily se ho desítky rodin. Jeho cílem je připomenout, že skutečnou hodnotou zůstává tradiční rodina, kterou tvoří muž a žena.

http://zz.te.ua/u-ternopoli-projshov-parad-tradytsijnyh-simej-foto/

Rovněž obyvatelé Rivného (UA) prošli městem pochodem za tradiční rodinu. V neděli 22. 5. proběhl několikatisícový pochod za rozvoj tradiční křesťanské rodiny.

http://qha.com.ua/ua/suspilstvo/rivnyani-proishlisya-marshem-za-traditsiinu-sim-yu-foto/7769/

Za zmínku stojí, že gay pride v Kišinevě se neuskutečnil; účastníky evakuovali kvůli bezpečnostiPravoslavní aktivisté (parlamentní Strana socialistů, která organizovala festival pro rodinu na náměstí Národního shromáždění) nedovolili sexuálním menšinám projít v neděli průvodem centrem Kišiněva. Policie evakuovala LGBT aktivisty, aby nedošlo ke střetům s pravoslavnými, kteří jim šli v zástupu vstříc. Gay pride se nakonec neuskutečnil. https://www.youtube.com/watch?v=TNB6-lIbECA

 

(Přeloženo z ukrajinštiny)

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Bus Bělojar 2016-05-30 14:30
Homosexualita=c hyba v matrixu-poškoze ná DNA. Není to součást Božího plánu Stvoření. Tím je snad řečeno vše.Světový řád se snaží zapracovat co nejvíc gayů a lesbiček do funkcí,které mají co dočinění s veřejným míněním,tzv. mainstreamovou show. Potom se snáze tolerují,když jsou všude vidět a jsou jimi i rádoby "významné" osobnosti,pak se namíchá v těle super cock-teil,díky alkoholu,pornu, jedu v jídle atd.,no a máme na světě nového "buzíka".
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře