Mezi lidmi se jí neříká jinak než konference „Wannsee 2,0.“ Pro neznalé historie připomínám, že konference Wannsee je označení pro setkání vysokých představitelů nacistického Německa, které se konalo v úterý 20. ledna 1942 na zámečku na břehu jezera Wannsee poblíž Berlína.
Jediným bodem jednání byla koordinace konečného řešení židovské otázky, tedy postup při likvidaci Židů v Evropě. I když byla schůze přísně tajná, záhy po válce se podařilo nalézt dokumenty o jejím průběhu.
Téměř na den po 82 letech tak došlo k dalšímu setkání vysokých německých představitelů, kteří se pokouší zachovat jednotnou názorovou frontu za současné totální likvidace jakékoli opozice.
Současná „Konference ve Wannsee 2.0“ se však konala u sedm kilometrů vzdáleného jezera Lehnitzsee. Na rozdíl od roku 1942 se tentokrát nejednalo o osudu Židů, ale o osudu AfD.
Pobouření „kartelových stran“ je velké: hovoří o nepřátelství vůči ústavě, mluví se o zákazu AfD, protože hrozí deportacemi milionů lidí s migračním pozadím, která byla údajně stranou naplánována a schválena.
Setkání se účastnilo třicet politiků jak z vládních stran semaforu (SPD, Zelení, FDP), tak z řízené opozice v podobě CDU. Tedy stran, které se vážným způsobem zapříčinily o aktuální stav Německa, kam od dob Merkelové přišly asi dva miliony muslimů. To samozřejmě k těm, kteří již v zemi byli.
Slučováním rodin dále počty narůstají a stávající vláda pokračovala i nadále ve vítání ve stylu Merkelové. Nyní, když tyto partaje zaznamenaly, že AfD ohromně rostou preference – a to zejména právě díky tomu, že nabízí tvrdou migrační politiku, včetně deportací recidivistů s migračním pozadím (tedy již v zemi narozených) – také mění zejména CDU a SPD rétoriku a slibují podobnou politiku jako AfD.
Nicméně AfD napadají právě za to, že chce deportace milionů lidí, což považují za nepřípustné a právě na základě podobných prohlášení chce nyní kartel zavedených systémových stran AfD zlikvidovat.
V řadách těchto stran panují samozřejmě obavy z politické konkurence, která by mohla v nadcházejících volbách získat křesla a možná i vyřadit zemské vlády v Sasku, Durynsku a Braniborsku, kde preference dokonce ukazují, že by mohly zemské volby dopadnout tak, že by AfD mohla vládnout sama – zcela bez koaličních partnerů z řad kartelových stran.
V Německu se tedy systém parádně odkopává. Jde zřejmě o první evropskou zemi, kde je – alespoň v částech země – závažně ohrožen dosavadní kartel zavedených partají. Těch, které se občas vydávají za opozici, ale v podstatě mají stejné loutkovodiče, takže je celkem jedno, kdo z nich je aktuálně „u lizu.“
Jde o strany, které díky politice otevřených hranic islamizovaly Německo a stojí tak vlastně za nárůstem kriminality, ale i různých bezpečnostních rizik, včetně islámského teroru.
Počet žadatelů o azyl v Německu 2014 – 2023:
K výše uvedenému grafu je nutné dodat, že do země přijíždí stále víc jedinců, kteří nejsou nikde evidováni, živí se pak zejména prodejem drog, kuplířstvím nebo získávají dary z mešit. Ti samozřejmě nejsou v grafu zahrnuti.
Další graf ukazuje, kolik příbuzných si výše uvedení „obohacovači“ (v 99% muslimové, Ukrajinci zde nejsou zahrnuti), přivezli v rámci slučování rodin. Zde jen připomínám, že migrační pakt EU brzy umožní i slučování širších rodin:
Většina z výše uvedených žije ze sociálních dávek, část je jen formálně „zaměstnána“ v promigračních neziskovkách a jen málo jich má pravidelnou práci, drtivá většina nekvalifikovanou.
Přitom v Německu nabízely řemeslné podniky v létě 2022 asi 250 000 volných pracovních míst. Kromě toho by 125 000 podniků mohlo brzy nenávratně zavřít kvůli nedostatku pracovních sil.
A jak je to vlastně s kvalifikací údajných „doktorů a inženýrů,“ kteří údajně od roku 2015 hojně obohacují Evropu?
Asi dvě třetiny žadatelů o azyl dostávají standardní dávky od fondů sociálního zabezpečení a německého státu. Pro 438 000 žadatelů o azyl z osmi zemí původu je situace ještě bezútěšnější: 87 procent z nich nemá žádnou odbornou kvalifikaci a pouze čtyři procenta mají odborné vzdělání.
A o tyto „vysoce přínosné doktory a inženýry“ by Německo přišlo, pokud by se stalo, že se AfD dostane „k veslu.“ Plánované masové deportace jsou tedy údajně přesně tím, co stojí za „konferencí Wannsee 2,0.“
Tyto deportace by údajně byly protiústavní, čímž dala AfD najevo, že je ochotna přistoupit k protiústavním krokům. Ovšem záměrný dovoz nebezpečných džihádistů, který tyto kartelové strany roky praktikují, je zřejmě podle nich v pořádku.
Ve skutečnosti jsou deportace pouhou záminkou jak se zbavit konkurence. Záminkou, které se náhle tyto partaje chytají jako tonoucí stébla. V tomto ohledu nemají zavedené strany v mnohém daleko ke svým předchůdcům z roku 1942.
V běžné politické soutěži mají totiž jen velmi malou šanci uspět – a to zejména na zemské úrovni ve východoněmeckých zemích.
A tak jako jejich předchůdci i oni si jen potřebují najít záminku k tomu, jak zlikvidovat jedinou parlamentní opozici.
A věřte, že totéž by se stalo kdekoli jinde v Evropě, kde by „zavedený kartel“ narušila jakákoli skutečná opozice.