Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

KORONAVIRUS V ITÁLII – PRAVDA SE ZAČÍNÁ OBJEVOVAT

Dáte přednost oficiálním údajům nebo vlastnímu úsudku?

Jak všichni ví, italská vláda dala celou zemi s 60 miliony lidmi do karantény. Kolik Italů tedy zemřelo na koranavir?

  • koronavirus-v-italii-pravda-se-zacina-objevovat

I podle standardů zbytečných a nespolehlivých diagnostických testů?

Jste připraveni?

Podle Italského vyššího zdravotnického institutu, v tuto chvíli:

Možná dva.

Možná.

Pokuste se to pochopit. Hodně štěstí.

Zdá se, že prezident Italského vyššího institutu má nějakou inteligenci. Chápe, že lidé, kteří už mají jiné vážné zdravotní problémy, které nijak nesouvisí s koronavirem, mohou umřít a také na ty problémy umírají, nehledě na skutečnost, že se u nich testy (které jsou nespolehlivé) zjistila přítomnost koronaviru. Předvídám pro něj velkou budoucnost. Pokud bude nadále mluvit bez rozvahy a takto otevřeně, možná nakonec skončí v lese, kde bude jeho prací vytahování plevele. Nebo mu bude najednou diagnostikovaný virus a ocitne se v izolaci.

 

Zatněte zuby a přečtěte si tohle prohlášení z Říma z 13. března 2020 od Agenzia Nova:

 

„Koronavirus: ISS [Italský národní zdravotnický institut]: V Itálii se doposud potvrdily jen dva případy úmrtí v důsledku nakažení koronavirem Covid-19“

 

„V Itálii jsou možná pouze dva lidé, kteří neměli žádné jiné zdravotní potíže, kteří zemřeli v důsledku koronaviru. Vyplývá to ze zdravotních záznamů od Vyššího zdravotnického institutu, jak oznámil prezident Institutu [Italský národní zdravotnický institut - ISS] Silvio Brusaferro během tiskové konference v Římě. 'Zesnulí pacienti s pozitivním výsledkem testu na koronavir mají v průměru přes 80 let - přesně 80,3 let. Většina těchto lidí už má jiné chronické choroby.

 

Pouze dva zesnulí lidé netrpěli žádnými jinými chorobami,' ale I v těchto dvou případech není posouzení záznamů ukončeno, a tudíž se mohou ukázat jejich příčiny úmrtí jiné než v důsledku Covid-19. Prezident ISS zdůraznil, že 'zatím přišlo něco přes sto lékařských záznamů' z nemocnic z celé Itálie.“

 

„... Úřady v současnosti nejsou schopné rozlišit mezi těmi, kteří zemřeli na virus, od těch, kteří byli na druhou stranu vystaveni veřejnosti, ale kteří nebyli nosiči jiných vážných onemocnění, a kteří tudíž nezemřeli na Covid-19. V reakci na otázku od 'Agenzia Nova' nebyl Brusaferro schopen určit přesný počet úmrtí na koronavir. Nicméně objasnil, že podle analyzovaných dat většina obětí 'už trpěla vážnými chorobami [bez přítomnosti Covid-19] a v některých případech nástup infekce dýchacích cest může snadno vést k úmrtí.' K objasnění tohoto faktu a poskytnutí skutečných dat, uvedl: 'jakmile získáme záznamy, dozvíme se více. Nicméně lidé, co jsou v největším riziku, jsou lidé, co už jsou oslabení a jsou nosiči několika onemocnění.”

 

Překlad do běžného jazyka: lidé, co v Itálii umírají, mají jiná velmi vážná tradiční onemocnění, která nijak nesouvisí s koronavirem, a je očividné, že mohli zemřít, a nejspíše také zemřeli, na ta jiná onemocnění. Tak či tak, dáme celou zemi do karantény.

 

Pro ty lidi, kteří se snaží najít důvod té „katastrofy“, která postihla Itálii, zde je pár hypotéz – je to karma za to, jak se starověký Řím snažil dobýt polovinu známého světa; může za to duch Martina Luthera Kinga, který se mstí Vatikánu; je to biologická zbraň se silou zabít miliony lidí za jeden den; je to virus, který sem donesl malý meteor, který se zřítil nedaleko Milána; je to čínská pomsta proti Marko Polovi za krádež konceptu nudlí…..

 

Dejte si pauzu, uvolněte se, uvařte si talíř těstovin, zapněte televizi, a protože všechny stadiony jsou prázdné, podívejte se na reprízu fotbalového zápasu z roku 1979.

 

PS: Pro ty z vás, kteří si myslí, že tento šéf italského institutu lže se svými fakty a údaji, zastavte se a zamyslete se nad tím. Oznámil by jinak tak devastující zprávy, které v podstatě odporují všemu, co italská vláda dělá se svou karanténou celé země?

 

To by bylo, jako kdyby šéf amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí oznámil: „V USA je celkově devět úmrtí, jejich možnou příčinou byl koronavir, a ani tím si nejsme jistí, protože... víte... těch devět lidí byli starší lidé, kteří sotva dokázali vstát z postele už v době předtím, než se koronavir objevil. Těchto devět lidí trpělo vážnou plicní chorobou, kterou NEZPŮSOBIL, opakuji, NEZPŮSOBIL koronavir. Každopádně nechoďte ven, pracujte z domu, nedotýkejte se nikoho, sledujte náš web pro slevy na toaletní papír, a... ano... nezapomeňte se nechat jít očkovat proti chřipce, pokud se dokážete dostat do ochranného obleku a jet šílenou rychlostí do nejbližší lékárny, kde na váš už budou čekat s injekcí...“

 

Zdroj: https://bit.ly/2w83F9g

Z diskuse  pod článkem - automatický překlad - podívejte se na ní sami - je ta mnoho odkazů!


modré horizonty říká:

"Jak dlouho trvá něco takového plánovat?"

Možná desetiletí?

Někdo se zeptal Boba Kerreyho, bývalého vládce Nebrasky a amerického senátora, který sloužil v komisi z 11. září, o budově 7 a zda podporuje nové vyšetřování trestného činu. V reakci na to Kerrey ve videu uvádí, že „9/11 bylo 30leté spiknutí“, ale nevysvětluje to. Bylo by to 30 let naplánovat a připravit podrobnosti o události a vládní reakci, nebo 30 let po 11. září dozrát ošklivé ovoce, které je Agenda 2030 a kontrolované ničení průmyslové civilizace a lidské svobody? Možná obojí, prosévání esoterikou

911 Komisař Bob Kerrey tvrdí, že 911 bylo třicetileté spiknutí:
youtube.com/watch?v=wDfm3NroVG8

Čína není obviňována, protože je to model „vědecké diktatury“ pro svět, světová vládní technika. Čína byla Davidemefefellerovým a Zbigniewem Brzezinským zvoleným modelem, když formálně zahájili svůj 57letý projekt. Druhý den The Guardian ocenil, jak extrémní drakonické činy Číny zastavily šíření viru v Číně exponenciálně a dospěly k závěru, že západní hodnoty svobody budou neslučitelné s opatřeními, která je třeba přijmout pro boj proti tomuto viru.

Club of Rome: „Při hledání společného nepřítele, proti kterému se můžeme spojit…“

Lydia říká:

Viz také Zpráva od Iron Mountain: v globalizmu potřebuje populace jednoho světa běžně vyrobeného nepřítele, jako je globální oteplování nebo v tomto případě CoVid-19.

Rick říká:

Přesně správně Lydie - vzpomínám si přesně, kde jsem byl, když byl SSSR rozpuštěn pod Gorbačovem v roce 1991 https://www.history.com/topics/cold-war/fall-of-soviet-union

V té době, v důsledku mého studia historie na střední škole a na univerzitě v Kanadě, VĚDĚLI I tehdy, že by muselo být vytvořeno NOVÉ ENEMY. Teprve v roce 2001, o 10 let později, jsme konečně dostali tohoto nového nepřítele: terorismus. Nyní, v roce 2020, to bylo očividně poraženo. A jé.

Teď sem přichází NOVÝ nepřítel - virus CORONA… NOVEL virus… „neviditelný nepřítel“, nazval ho Trump.

Wayne říká:

Je to dokonalý nepřítel. Říká se, že je to tam, ale nevidíš to. Zabíjí lidi a bude zabíjet, pokud se nevzdáte svých svobod

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře